Şimdi Ara

A101'de 400gr Dardanel ton balığı 14,45TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
17.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migrostan aldığıma migros ton a baktım hiçbişi yazmıyor
  • yemeyin, yedirmeyin. özellikle çocuklara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmiyor arkadaşlar. Resmen ton balığına doyduk 😩

• alın arkadaşlar sorun yok. normalde 30 tl fiyatı zaten. stok eritiyorlar zannımca. bimdeki ve a101deki ton balıklarından daha güzel tadı. öyleki a101 dekinden kılçık bile çıktı daha evvel. sporcu olduğum sık tüketiyorum balık-tavuk-et. ama dardanel iyidir.
    makarna + köz patlıcan + mısır + ton balığı efsane oluyor tat olarak. yanına da çörçıl yaparsanız miss
    lezzet için: konserve köz ve konserve mısır alın.
  • Ton balığını mümkün olduğu kadar az tüketmek lazım denizlerde besin zincirinin son halkası olduğu için
    a metal ve kanserojen madde birikimleri tehlikeli olabilir. Özellikle çocukların tüketmemesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumandan hüsamettin

Daha önce bi arkadaş yazmıştı bu balıklar en dandik ton balığıdır 3
    çeşit orkinos var bunun 2 çeşidi ton balığında kullanıyor skipjack yelowfin bunlar ton balığında kullanılıyor en dandiği skipjack yelowfin kaliteli ton balıklarında var bluefin %80 Japonlar alıyor sashimi'de kullanıyor açık artırmada 1.5m$ gittiğede oluyor bu balığın.
    Neler öğrenecez daha? Valla bir daha ton alınca bakacam kapağa. Ayrıca, ton balığında Dardanel 1 numara bence. Superfresh ve diğer market ürünleri berbattı. Ama Dardanelin şu büyük dilim olanının alacan ohh miss. @kumandan hüsamettin Teşkür ettim efenim bilgi için.
  • kumandan hüsamettin K kullanıcısına yanıt
    Ne yazdın hiç bişi anlamadım.
  • cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim genelikle paketlemeyi dardanel ve superfresh yapıyor mesala BİM'in ton balığını dardanel yapıyor ama skipjack tunanın en dandik kısmından yapıyor yelowfin tuna ise genellikle poşet zeytinyağlılarda kullanıyolar en kaliteli ton balığı küçük cam şişeler var onlar tek parça onlar yotube'ye bluefin sashimi yaz bak gör kıp kırmızı orkinos balığı adamlar ağzının tadını biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumandan hüsamettin -- 22 Temmuz 2019; 16:15:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zamanında ucuz diye 900 ya da 1000gr'lık tenekesini almıştım marketten. babamla aralıksız 3 gün ton balığı yedik. ondan sonra 1 yıl ton balığı yemedim.

400 gr çok değil ama tek başınıza tüketmeye çalışırsanız bayıyor. onun dışında fiyatı gayet iyi en azından bim ya da a101'den aldığımız ürünlerden çok daha iyidir.
  • Kutu ağırlığı 400 gr, süzüldükten sonra net ağırlık 200 gr yazıyor kutu üzerinde bu arada bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumandan hüsamettin

Daha önce bi arkadaş yazmıştı bu balıklar en dandik ton balığıdır 3
    çeşit orkinos var bunun 2 çeşidi ton balığında kullanıyor skipjack yelowfin bunlar ton balığında kullanılıyor en dandiği skipjack yelowfin kaliteli ton balıklarında var bluefin %80 Japonlar alıyor sashimi'de kullanıyor açık artırmada 1.5m$ gittiğede oluyor bu balığın.
    Maşallah forumda her konuda uzman arkadaşlar var

• kumandan hüsamettin K kullanıcısına yanıt
    Hocam evlere protein girmiyor protein. Kimse bunları düşünecek halde değil, ama meraklısına faydalı bilgiler
  • Ben aldım Yellowfin yazıyor, Skipjack'e göre iyi olan bu değil miydi?

A101'de 400gr Dardanel ton balığı 14,45TL

• Bugün 30₺ alışveriş yapıp 3 tane aldım, kasiyer isterseniz daha fazla alabilirsiniz yardımcı olurum dedi 10 tane daha aldım . Sorduğumda 10₺ üzeri alışveriş yapıp indirimli ürün almayan müşterileri aldı diye gösterecekmiş . 2 aylık balığımı stokladım

• Bazı arkadaşlar yemeyin demiş ya almasak mı

• owen029 O kullanıcısına yanıt
    2017'de 4 adet almışım tanesi 8TL(12,5-4,5 indirim) imiş, az önce fişini gördüm.

Bu arada ton balığı konusunda ağır metal eleştirisi yapanlar için bu firmalar bir açıklama, alınan balıkların test ölçüm raporlarını felan yayınlamıyorlar mı? Çünkü buradaki arkadaşlar sanki gofret gibi, cips gibi çekinilmesi gereken bir ürün olduğunu iddia ediyorlar.
  • Süzme kaç gr ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav sanki normal yediğiniz şeyler çok sağlıklı kalitelide ton balığının içindeki bilmem neye takılıyorsunuz. Bişey olmaz yiyin gitsin hafta bir en az 300 en fazla 600 gram ton balığı yiyorum 3 aydır tek bir sıkıntı yok.
    BİM’in Derya ton balığını hafta 4 gün yiyip vücûd yapan adamlar var bu ülkede

• 12 tanede ben aldım. Süzme 200 gr değil 260 gr.
  • Aldım denedim. Standart kutu boyuna göre pek bir lezzet farkı görmedim arkadaşlar. Belki biraz daha aroması eksik belki de bana öyle geldi.
    400 gram ton balığı 14,45 TL'ye çok iyi fiyat. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bir kasiyer'e denk gelsem bende alacağım 10 tane
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.