Şimdi Ara

A101 BORON 24.90TL(ETİ MADEN) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
8
Favori
61.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili insanlar, fiyat hepimizin malumu da piyasa zorlu bir piyasa devler var. Tabi ki başta onların fiyat politikalarını uygulayamaz yoksa eriyip gider fakat yerliyi desteklemek her türlü kazandırır..
  • sayims S kullanıcısına yanıt
    Etimatik 5kg bu 4kg aynı ürünü gizli zam belli olmasın diye adı değişmiş deniyor farkı var mıydı? Milli ürünün maliyeti doviz gibi nasıl artıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu havlu çarşaf deterjani falan ya. pahalı giysileri atacak yorumları okumadım

• inexo kullanıcısına yanıt
    Eski fiyatı hakkında bir bilgim yok. Bor satışı dolar ile yapılan bir ürün. Şu an kilogram olarak yurtdışı tedarikçileri 3 liradan alıyor. Ürünün yıkama performansı eski fiyatı benim uzmanlık alanım değil. Etimaden bu üründen ek katma değer olarak kar elde etmiyor bildiğim bu. Amaç biraz üretimi yeni tüketim alanları yaratarak arttırmak.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Aynen bunu KYK askeriye hapishane gibi yerler almalı

• vatanımıza milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.inşallah bulaşık makineleri için de tablet versiyon bir an evvel geliştirilip piyasaya sürülür.
  • Bugün annem alacaktı 4kg-22.5₺ idi yanında bingo vardı 6kg-28₺. Bingo da Türk Malı. Oyna devam.
  • mesajlara bak ya sanki ülke gündemi bölümündeyiz
    yahu her yerli olan şeyi kötü olsa dahi alacak mıyız ?

bu ürünü daha önceleri almayı düşünmüştüm (şimdiki farklı mı bilmiyorum) ama o kadar çok kötü yorum okuyunca vazgeçmiştim
    düzgün temizlemiyorsa yerli diye lekeli kıyafetlerle mi gezelim yani ?

üstelik madem yerli o zaman niye daha ucuza satılmıyor (hiç değilse çoğu kişi alıp denesin ve denildiği gibi iyiyse zaten herkes almaya devam eder)
    ya bir defa alın kötüyse bir daha almazsınız mantığı ,sıcak fırsatlarda saçma değil mi ?
    biz burada en iyisini ,en uygun fiyata alma çabasında değil miyiz ?
  • bu fiyatlara rekabet edemez, bormatik ne oldu hem bunun ondan ne farkı var. vatandaşa kelkinmek için fırsat kolluyorlar. madem yerli yap 10 lira, yurtdışında muadili kaç birim fiyat bunun ? misal fransada almanyada 25 euroya 4kg deterjan satılıyor mu ?

bu arada aklınızda olsun, dün bimden almıştım bugünde a101dede gördüm 3lt perwol 15 lira. genel bir indirim söz konusu sanırım. evdekiler çok memnun skt bakmadım henüz, süre uzunsa sağlam stok yaparız. 1 şişe 30 yıkama (ort. 1ay) tamda stok yapmalık fiyat.

• Yerli malına pek meraklı mangalda kül bırakmayan bir kısım milletimiz nedense ülkede tarımı ve hayvancılığı yok eden,tüm ülkenin yiyeceği eti,sütü,faülyeyi,soğanı dahi dışarıdan dövizle ithal eden hükümete hiç ses etmeyip bir de bu işe devam etsin diye yıllardır oy veriyorlar...
    Sonra da buralarda boş beleş tırıvırı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Yerli malına pek meraklı mangalda kül bırakmayan bir kısım milletimiz nedense ülkede tarımı ve hayvancılığı yok eden,tüm ülkenin yiyeceği eti,sütü,faülyeyi,soğanı dahi dışarıdan dövizle ithal eden hükümete hiç ses etmeyip bir de bu işe devam etsin diye yıllardır oy veriyorlar...
    Sonra da buralarda boş beleş tırıvırı...
    Yerli üretimi yok eden, yerli ne kadar fabrika varsa satan, göbekten bizi dışa bağımlı yapan iktidara oy verenlerle "yerli üretimi destekleyin, vestel alın, yerli çer çöp alın" diyen kişiler aynı kişiler. Ne demiş AKP'li büyük düşünmez Kemal Unakıtan "satarım, babalar gibi de satarım" demiş. Hatta bir de şey demiş, "sat sat bitmiyor arkadaş, ne komunist ülkeymişiz"

• Vay arkadaş lafa bak, mezarında ters dönesice. Şimdi hepsine muhtacız.
    A101 BORON 24.90TL(ETİ MADEN)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

30 yaşına geldim ve bugüne kadar şunu öğrendim. İçinde bor kelimesi geçen her şeyden uzak dur!
    kardeşim sen neye göre bor kelimesinden uzak dur diyorsun bize ?
  • ray2 R kullanıcısına yanıt
    ahahagqg senelerin ürününe yeni çıkmış diyor cahil. hadi bilmeyebilirsin bilmek zorunda da değilsin. e peki niye ahkam kesiyorsun? 200like almış bi de
    yazın sıcak fırsatlara düşmüştü yine aldım. tortu bırakıyor. e sen bu kadar delikanlılık yaptığına göre 3 5 tane alırsın hadi göreyim seni

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

mesajlara bak ya sanki ülke gündemi bölümündeyiz
    yahu her yerli olan şeyi kötü olsa dahi alacak mıyız ?

bu ürünü daha önceleri almayı düşünmüştüm (şimdiki farklı mı bilmiyorum) ama o kadar çok kötü yorum okuyunca vazgeçmiştim
    düzgün temizlemiyorsa yerli diye lekeli kıyafetlerle mi gezelim yani ?

üstelik madem yerli o zaman niye daha ucuza satılmıyor (hiç değilse çoğu kişi alıp denesin ve denildiği gibi iyiyse zaten herkes almaya devam eder)
    ya bir defa alın kötüyse bir daha almazsınız mantığı ,sıcak fırsatlarda saçma değil mi ?
    biz burada en iyisini ,en uygun fiyata alma çabasında değil miyiz ?
    hocam, söylentilere bakarsan bekar kalırsın
    (her evliden enaz yarısı pişmandır; ama baksan nüfusun çoğu evlidir hem de tekrar evlenenler cabası..)

üstelik en kötü bununla 25 tl (ve 1 yıkamalık çamaşırın) çöpe gider, evlilikte hayatın..

bence denemeyi SEÇ, başkasının lafına bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALKAMB -- 12 Şubat 2019; 16:39:37 >

• ALKAMB A kullanıcısına yanıt
    iyi de bunu kullanınca ne kazanacağım ?
    ben zaten 30 yıllık evliyim :)

üstelik biz burada fiyatına göre iyi ürün seçme peşindeyiz ,diğer türlü gireriz bir markete üzerinde yerli yazanları doldurup çıkarız
    tekrar söylüyorum ,bu kadar iddialılarsa fiyatını çok düşük tutsunlar bizde bir defalık paramızı çöpe atmış olalım (beğenmezsek)
    bildiğimiz ürünler varken niye macera arayalım ,sebep ne ?

ayrıca millete inanmayacaksak o zaman burada yazılanlara bakarak hiçbir şey almamız lazım
    misal siz internetten bir şey alacağınız zaman burada yazılanlara ve satıcının yorumlarına göre karar vermiyor musunuz ?
    ben emekli bir adamım banka kampanyasından 50 tl. kazanacağım diye kırk tane hesap yapıyorum ,bunun yarısını birileri için sokağa mı atayım ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    dün bimden 22,5'a aldım.. ilk versiyonu eşim pek tavsiye etmemiş olsa da..

onu yapsalardı, bunu yapsalardı ile memleket kalkınmıyor.. herkez taşın altına elini koyacak
    yoksa 70 yıllık iktidarlar gibi topluiğne üretmekten aciz.. "petrol vardıda nazmiyemi içti" der, sülalesini banka hortumlatarak zengin eder, memleket te borç batağında ama **halkımız mutlu** yaşamaya devam ederiz (ve alternatifsizlikten) 8 kez iktidara gelmekle övünmüştü bu zat

bu ürün çıkmadan 70-80 bandına fırlayan ürünler bu ürünle 60-70 lere düştü..
    olmasaydı mazallah enflasyonun 20 yıl önceki halini görürdük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALKAMB -- 13 Şubat 2019; 8:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvery

Biride çıkıp demiyor ki hani yeraltı kaynaklarını çıkarmak yasaktı nasıl ne şekilde hangi yöntemle tonlarca bor nasıl çıkarılmış
    Çıkarmak yasaksa bu borlar nasıl çıktı?
    Çıkarmak serbestse niye deterjan?

Paketi gören Avrupalı :Buda neymiş böyle BOROBONOBORUBUNO paketin üstünde eti yazıyor demekki türkler bunu yiyor(metafor)
    bu ülkede ismi MAL ile başlayıp, senin metaforik şekilde BORU ya çevirdiğin isimli "sigara" ciro rekorları kırıyor..
    üstelik ZEHİR, hiç faydası olmadığı gibi, kilo kilo da değil, gramla paket fiyatı belli
    bunu hiç akledememişler var bu ülkede VE hala dumanlamaya devam ediyor

• Fiyat çok cazip değil ayrıca ilk versiyonu için cevremden hep olumsuz yorumlar aldım, ben şahsen aşağıdaki ürünü kullanıyorum 1 kg ile aynı sayıda yıkama yapabiliyorsunuz (25 yıkama)
    Belirli aralıklarla indirime giriyor ben en son 19.90 TL den stoklamıştım , normal deterjanlardan daha sağlıklı olduğuna inanıyorum.Ayrıca yerli kullanımcılara not olarak ürün yerli üretim :)

https://www.hepsiburada.com/duru-dogal-granul-matik-sabun-klasik-1-kg-25-yikama-p-HBV00000BYTT8?magaza=Evyap%20Shop&wt_gl=cpc.nelk.6818.deterjan-temizlik-pla&gclid=EAIaIQobChMIhqy34v-34AIVXYuyCh2FogIjEAQYAiABEgJIZPD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgoldboy -- 13 Şubat 2019; 8:44:51 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.