Şimdi Ara

A101 BORON 24.90TL(ETİ MADEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
8
Favori
61.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecikmedi fazla, geldiler hemen :)

Biri yeni çıkmış deterjana "yıpratıyor" diyor ama çok uyanık. Kendi demiyor, arkadaşı kullanmış, oradan biliyor. Biraz deşelerseniz, arkadaşına da diğer arkadaşı söylemiş oluverir anında :)

Diğeri içinde bor kelimesi geçen şeyden uzak durmak gerektiğini söylüyor. Mesela borç, bordro, bordo, borsa filan. Alayından uzak duracağız. aBORjin keçiBORluya giderse alaBORa olur diye boşuna dememişler (ne diyorum ben ya :)

Bu memleketin ürettiği her şeye düşman bir güruh var. Çekirdekten tekerleğe, deterjandan helikoptere kadar herşeye düşmanlar. Tavsiyem soy ağaçlarını e-devletten kontrol etsinler. Bir maya sorunu var belli ki...
    Yerli ürün diye desteklemek isteriz gerekirde ancak onlarında düzgün bir fiyat vermeleri lazım. Yerli milli algısı ile insanların sömürülmesi de hoş birşey değil. 4 kg 25 lira kg fiyatı 6 liranın üzerinde son iki haftadır bu fiyatlara zincir marketlerde ariel, omo alınabildi, persil vs zaten bu fiyatın altında. Neredeyse hammaddesinin tamamını ithal edip dövizle alan firmalar bu fiyata satıyorsa bir zahmet dünya rezervinin çoğu bizde olan ve topraklarımızdan çıkan bir ürün ucuza satılabilmeli.
  • Ürün yerli olunca daha çok içimiz ısınıyor ama keşke tanıtım fiyatı daha düşük olsaydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eti matik den farkı var mı

• Eti matik ile aynıysa çok tavsiye edilmiyordu o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli ürün tercihimdir, denemekte fayda var, kullananlar yourmlarını bırakırsa kıyas yapılabilir
  • Sadece a101' de mi satışta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde satışa çıkacağı ve bu yıl fiyatı değişmeyeceği söylendi. Eti Matik orta şekerdi. Bu daha iyi olur inşallah.

• Stok yapın 2023te bunları işleyip zengin olabilirsiniz

• Kesinlikle yerli milli oluşundan dolayi tercihim olacak. 2 lira fazla olaun yerli olsun.

• 26 yıkama 25 lira.
    3 litre perwoll 50 yıkama geçen günlerde migrosta 15 liraydı.

• fairy yıllarca ucuza ürün sattı.tanıtım amaçlı 15 olabilirdi
  • bor uzay sanayıde kullanılıyor denıyor..biz ıse deterjanda kullanıyoruz saka gibi:)

• Eti Matik hala varmi ? Yoks ambalaj değiştirip bunumu piyasaya sürdüler? 40 Derecenin altindada erimemesi sıkıntı.

• Perwoll hatic, eger kampanya denk getiremezseniz, markalilarda ,1yıkama ~ 1tl.
    Bunun bence en buyuk artisi icinde petrokimya urunlerinin olmamasi.(reklamda oyle diyor)

• Hayret konu açılalı 2 saat olmuş,yerli bir ürünü yerden yere vuran,hemen karşısına yabancı menşeli ürün koyan arkadaşlar çıkmamış

Umudum yok tabii,ilerleyen saatlerde bekliyorum bu tipleri..
  • Ne zaman geliyor varsa sabah alıyım

• kullanan bir arkadaşım vardı. çamaşırlarını yıpratmış sakın kullanma dedi.
  • 30 yaşına geldim ve bugüne kadar şunu öğrendim. İçinde bor kelimesi geçen her şeyden uzak dur!
  • Borcam da borun cam haliydi, değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

30 yaşına geldim ve bugüne kadar şunu öğrendim. İçinde bor kelimesi geçen her şeyden uzak dur!

1 senedir EtiMatik kullanıyorum. Son partide formülü iyice geliştirmişler ve önceki eksiklikleri düzelmiş.
    Mesela çamaşırlarda beyaz toz tanecikler kalıyordu. Renklilerde hafif solma vardı vs.

Son iki aydır aldığım EtiMatik lerde sorunsuz kullanım var. Muhtemelen firmada artık deterjan konusunda kendini geliştirdi ve EtiMatik te yaşattığı yanlış marka algısını yeni marka ve başarılı formülle egale etmeye çalışıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.