Şimdi Ara

A101 bluetooth hoparlör 25₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
6.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    A101 bluetooth hoparlör 25₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lg p5 varken bu ne

• Tavsiye edilir mi ?
  • Piranha marka ürünleri tavsiye etmem. Çok çabuk bozulan bi marka
  • Parasına göre tatmin eder bence, p5 İ 25 liraya buldular da almadılar mı arkadaş heryere p5 yazıyorsunuz.

• Çinden de alabilirsiniz. Biraz daha avantajlı olabilir

• Birkaç ay önce 19 TL den satmışlardı. Fazla beklentisi olmayanlar için bu fiyata iş görebilecek bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 17 Haziran 2017; 1:18:15 >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    X3 mini bluetooth speaker 2 yıldan beri kullanıyorum gayet tatmin edici sesi var

• Şok markete de gelmişti inceledim ve beğenmemiştim yoklukta gider var ama batarya sıkıntısı yaşanması kuvvetle muhtemel 20 tl den gelmişti.
    https://forum.donanimhaber.com/sok-market-piranha-bluetooth-hoparlor-19-tl--124607231

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 17 Haziran 2017; 1:34:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanor1940

X3 mini bluetooth speaker 2 yıldan beri kullanıyorum gayet tatmin edici sesi var

Şarjı nasıl gidiyor? Ayrıca ses çıkış gücü nasıl hocam?

• yine mi bt hoparlör.......................
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjı ilk 5-10 aya kadar iyiydi 3-5 saat dinlediğimi hatırlıyorum, sanıyorum bataryası öldü şu an 40 dakikadan sonra seste titremeler oluyor yalnız taşınabilir şarj cihazına bağlı şekilde kullanıyorum benim için sorun ortadan kalkıyor. Ses çıkışı aşırı kuvvetli değil yalnız ben kamp yapmayı seven birisi olduğum için kullanım alanlarım dağ, bayır, su kenarlarında falan tatmin edecek kadar iyi. En azından 25-50 TL arası diğer cihazlar gibi son seste cızırtı yapmıyor. Memnunum bozulana kırılana kadar kullanır sonra aynı modelden tekrar alırım :) benimki X3 yalnız X3S değil. İçerisinde LED ışıklar yanmıyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanor1940

Hocam şarjı ilk 5-10 aya kadar iyiydi 3-5 saat dinlediğimi hatırlıyorum, sanıyorum bataryası öldü şu an 40 dakikadan sonra seste titremeler oluyor yalnız taşınabilir şarj cihazına bağlı şekilde kullanıyorum benim için sorun ortadan kalkıyor. Ses çıkışı aşırı kuvvetli değil yalnız ben kamp yapmayı seven birisi olduğum için kullanım alanlarım dağ, bayır, su kenarlarında falan tatmin edecek kadar iyi. En azından 25-50 TL arası diğer cihazlar gibi son seste cızırtı yapmıyor. Memnunum bozulana kırılana kadar kullanır sonra aynı modelden tekrar alırım :) benimki X3 yalnız X3S değil. İçerisinde LED ışıklar yanmıyor bilginize.

Teşekkürler bilgilendirme için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.