Şimdi Ara

A101, BİM gibi yerler yüzünden herkes kanser olacak (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
4
Favori
18.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eminim burada yazı yazan ve sağlıklı insanlar Migros yada diğer zincir marketlerden 1.Sınıf ürünler yiyerek 1.Sınıf bir yaşam sürüp uzun yaşayacağını zannediyor. Bir araştırın isterseniz acaba hangi marketlerde satılan hangi ürünler kaç kere yasaklandı. Bir istatistik olsa keşke de bir kıyaslasanız. Sürekli liste yayınlanıyor. Geçmişten bugüne bir bakın. Günümüz koşullarında bahsettiğiniz ütopik beslenme şekli maalesef mümkün değil. Kaliteli yada kalitesiz ürünlerin raf ömrüne bakarak ne kadar sağlıklı beslendiğinizi anlayabilirsiniz. En sağlıklı diye nitelendirilen ürünlerin bile içinde bozulmasın diye konulan bir dünya ürünler var.

• Orcunsau kullanıcısına yanıt

Bak bu çok iyiydi işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiperglisemiye sebep olmayacak ürün bildiğin yok, süt ürünlerinde bile şeker var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yoksulluk zirvede.İnsanların yarısından fazlası 300 avro ücrete çalışıyor.Ayrı yüksek faturalar ve vergilerde var.

İnsanımızın büyük çoğunluğu karnını bir şekilde doldurduğu zaman şükür ediyor.Kaliteli gıda umurlarında değil.Kaliteli gıda tüketmek için Türkiye'de zengin olman gerek.

• Jeg Elsker Norge kullanıcısına yanıt
    Kısa olmayacak. Daha uzun yaşayacak. Ama nasıl yaşayacak? İlaç şirketleri senin ölmene izin vermez merak etme. Şekeri, çikolatayı üreten de nestle, şeker ilacını üreten de. Vs. Örnekler çoğaltılabilir.

• Bu belgeseli kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar beslenme ile ilgili fikirleriniz değişecek. Faydalı olacağını düşünüyorum sizler için. Başka insanlara da ulaştırabilirseniz faydanız dokunmuş olur o insanlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Analizcizeuss

Bu mesaj silindi.

Bence 2 aylık üyeler foruma girmesin.

• Asılsız iddian yüzünden a101 bim seni mahkemeye verse ne yapacaksın? Elinde belgen var mı?

• Bim önceden ucuza satıyordu, bu sayede orta ve alt sınıfın dikkatini çekti. Sonra bim açılan yerdeki küçük esnaf ve diğer marketler battı. Şimdi ise kalitesiz ürünleri kaliteli ürün fiyatına satıyorlar çünkü kendilerine rakip kalmadı.

• bim ve a101den alışveriş yaparım bim ve a/101'in kendi ürünlerini almam

• yapabilecek bir şey yoksa konuşmak da mantıksız

• Jeg Elsker Norge kullanıcısına yanıt

Bilerek uçuruma doğru gidiyorlar. Uyarıda bulununca da size tepki gösterip sinirleniyorlar o yüzden ben de izlemekle yetiniyorum artık hiçbir müdahalede bulunmam. Bazı insanlar için umut yok.

• bim ve a101 den almasan da kanser olacaksın zaten. en pahalı ürünü al o bile o kadar kötü kalitede.

kaliteli ürün yemek istiyorsan gelişmiş ülkelere gideceksin.

• Çükütüs kullanıcısına yanıt
    Ama mahalle bakkalida fena zam yapıyordu eskiden veresiye hesap olayı vardı bilirsiniz belki. Aylık defter tutulurdu. Biz sadece ekmek almamıza rağmen ( diğer ürünleri dışarıdan alıyorduk) ay sonu hesap çok kabarık oluyordu. Tipik Türk esnafı hesabı yani😂

• O kadar detaylı düşünmeye gerek yok aslında sadece şu abur cuburların içeriğini araştırırsanız en büyük tehlikenin onlarda olacağını görebilirsiniz ve bir markete alışverişe giden her insan hergün enaz bir iki abur cubur sepetine atıyor,tüketiyor.
    Diğer bir konu da bütün hazır paketli ürünlerde kullanılan sadece karışım yağların her türlü hastalığa sebebiyet verebileceğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harlemm35 -- 24 Temmuz 2020; 23:27:55 >
  • Mısır şurubu kotasını malum parti kaç katına çıkardı bakın

Artk kanun geliyor onu yeme zararlı demek 50bin tl cezası var

• Helal sertifikalı ürünlere geçmek lazım.

• Bimden aldigim iki urun var. Dost peynir ve dost yogurt. Dost beyaz peyniri hicbir peynire degismem. Dost yogurtun da mayasi tutuyor.

• Are you aga kullanıcısına yanıt

Rezidans'ta oturan tanıdığım 1,2 kişi gidiyordu.

Kendim konuştum. Her şey ateş pahası diyordu.

Ben düşün Burda oturuyorum. Gerçekten zor diyordu.

Otoparktan arabayla giriyormuş poşetlerin markası gözükmesin diye.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.