Şimdi Ara

A101, BİM gibi yerler yüzünden herkes kanser olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
4
Favori
18.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Analizcizeuss

Bu mesaj silindi.

Hocam katkı maddesi en az olan ürünler sade olanlardır illa alacaklarsa en azından sade tercih edilmelidir.

Bilgi olarak bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonw

Zengin insanların zararlı alışkanlıkları olamaz mı zannediyorsun?

Ayrıca zengin olmak için iş dünyasında katlanmak zorunda olduğun stres zaten kanseri tetikleyen birincil faktördür

Alıntıları Göster

Abur cubur zaten sağlıksız zenginlik veya fakirlikle alakası yok.A 101 ve bim demesi saçma. Dediğim gibi kanseri sadece beslenmeye bağlı gibi yazmış.

• Çok ciddi anlamda kalite düşük. Adamlar fiyatı artıramıyor gidiyorlar ya gramajı düşürüyorlar ya da kaliteyi...

• Hasta garantili hastanelere hasta lazım. Bol bol tüketiniz.

• A101, BİM gibi yerler yüzünden herkes kanser olacak

• Örnek verebilirmisin mesela hangi ürünler.

• Bim A101 filan bilmem ama diğer marka ve firmalarında çok masum olduğunu düşünmüyorum. Örneğin alayı palm yağı kullanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk insanının çoğu avantaj satın almayı sever. Avantaj satın almaktan kastım şu; bir kıyma bu yerde 10₺, öteki yerde 20₺ ise kalitesine bakmadan 10₺ olanı alır. Bu aşamada kalite önemli değildir, fiyat önemlidir. Bazı insanlar ise fiyatına bakmadan üründen alacağı faydaya bakar; fayda derken ürünün kalitesine, içindekilere vs.

• farate kullanıcısına yanıt

orta halli adam işi bırakıp gidemez, zengin dediğin adam ben gidiyorum der 6 ay kimse hesap soramaz. size zengin diye orta kesimi, beyaz yakalıları öğretmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tellooozs -- 24 Temmuz 2020; 2:45:32 >
  • Hocam oraya gidende fakir, gariban adam.parası olan neden gidip alsın, herkes oradaki yiyeceklerin,gelen eşyaların ne bok olduğunu biliyor hiç gördünmü a101,şok yada bim'e mercedes'inden yada bmwsinden inip gireni yada daha lüks bir araçdan inip gireni ben görmedim

• Bu sadece yeni nesile vurmuş bir piyango değil.
    Menderes döneminde de margarin ve süt tozu dayatıldı bu millete.
    Baby boomer nesli amerika tarafından kobay olarak kullanıldı.

• Benim anlamadığım olay. Gidip bimin cipsini alan adam sağlıksız oluyor da doritos, lays yiyen adam sağlık mı oluyor? Coca cola içen adam sağlıklı le cola içen mi sağlıksız?

Benim için Bim ve A101 ve diğerleri diye bir ayrım yoktur. Sağlıklı yiyecekler ve diğerleri bu kadar basit.

Önceki nesilde direkt radyasyonlu fındık fıstık yedi. Amerika`da kan bağışı bile yapamıyorsunuz sırf bunun yüzünden.

• Ben sürekli ömrün artacağını düşünüyorum. Eski gıdalar daha kalitesizdi 80 li yıllar malları şimdi köpeği bayıltır. En azından bir denet var

• Çalışan sayısına göre bakıldığında Almanya'nın en büyük şirketi Volkswagen, Türkiye'nin ise BİM. Kıskançlıktan çatlıyorlardır A101, BİM gibi yerler yüzünden herkes kanser olacak 

• Çok doğru .

• Are you aga kullanıcısına yanıt
    Ben gördüm yani ama o marketlere giren her insan abur cubur için girmiyor öncelikle bir de bunh bilmek lazım. Çogu bilindik marka farklı marka ambalajlarıyla aynı malı satıyor zaten bu marketlerde şahsen ben Bimden kuruyemiş alıyorum şu an bana göre en F/P O çünkü A101 den de Torku bisküvi ve Milkten in aslında Danone nşn kakaolu sütğ arada sırada pudingç'ini alırım onın dışında zaten pek bir işim yok marketlerde lakin annem de baklagilleri vb. paketlenmiş hububatı alor bana kalırsa kaliteleri iyi zaten bazı bilindik markalara ürettiriyorlar marka adını değiştirerek

• Tellooozs kullanıcısına yanıt
    :)
    Koç gitsin bakalım holdinginden bir ay ayrılsın bakalım
    Senin murat Ülker in godiva vb markaları almak için kaç saat uçtuğundan haberin yok heralde
    Ya ticaret nasıl işler bilmiyorsun
    Ya da çocuksun
    Sana Nazif Zorlunun gitmediğin başında durmadığın iş senin değildir lafını armağan ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde ülser olmayan midesinde yara olmayan var mı yediğin gıdalar ne kadar kimyasalsa miden dayanmıyor bende ülser var dikkatli beslenmeme ragmen

• Başka yerden alma şansları yok çünkü her yerdeki gıda tipi aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Analizcizeuss

Bu mesaj silindi.

Hiç yemedim ama gidip alıcam sonra da forumda takılcam A101, BİM gibi yerler yüzünden herkes kanser olacak 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.