Şimdi Ara

A101 BAYRAMA ÖZEL 21 - 23 - 27 Eylül 2015 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
150
Cevap
7
Favori
17.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

powerbank hala duruyor mu acaba

İmkansıza yakındır bu saate gelmesi. 3. girdiğim A101'deki görevli bugün soran abartısız 250. kişisiniz demişti, siz düşünün. Denizli için bu durum.
  • zero-man kullanıcısına yanıt
    Gücü 4400 hocam feneride gayet güzel bu fiyata beğendim zaten mağazada 3 adet vardı birini kendime birinide hatuna aldım..Eleman kendimizede ayırdık abi dedi demek her şubeye fazlası ile gelmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyce84

nedense kimse bonsai çiçeklerden bahsetmemiş.

canlı bitki olarak satılıyor. gerçekten çok harika. ekim kitleri 15 tl ye satılırken hazır ağacı 10 tl gerçekten iyi fiyat.

şuna benziyor
     A101 BAYRAMA ÖZEL 21 - 23 - 27 Eylül 2015

Ben tekirdağ da sabah 08:45 te gittim bulamadım.almak çok istiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

5 liralık oyuncak kepçe dikkatimi çekti. Böyle süs olarak alınabilecek bir şey mi acaba. 11 gün var gerçi. Sabah gider bakarım.

Güzel bir şeyse alırım koyarım masaya. GG'de güzel modeller varda fiyatları çok çok yüksek

Oyuncak kelepce diye okudum.

Dedim napcak masaya koyup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pudinkk kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

Testere nasıl iyi kemik kesiyor mu?
    özellikle bacak kemiklerinde deneyen oldu mu?

Kesiyor kardeş. Geçen gözümü açtım birşey hatırlamıyordum fakat bir baktım ışığı yanıp sönen, pis bir odada bacağımdan zincirle bağlanmış haldeydim. Ay vant tu piley e geym diyen biri geçti önümden. Baktım bu testere çat çat kestim bacağı. Alacaklara tavsiye ederim. Odadan çıkarken şu arkadaş önümden geçti.

https://www.google.com.tr/search?q=saw+i+want+to&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIuYiQ8ICOyAIVh4csCh0Gqwhl&biw=360&bih=564#imgrc=OQB54hurj0_VBM%3A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmudaKalkanTospa -- 23 Eylül 2015; 23:39:16 >

• Powerbank Kartal ve Pendik te hic bi yerde yok.

• a 101 e 23 nde gittim harici batarya diye hiç birşey yok.yalan dolan hep ne zaman gelienceği bilinmez diyor bir de elemanlar !!
  • İstanbul Anadolu Yakasında gören duyan olursa söylesinde bizde yolumuz düşerse gidip alalım arkadaşlar şu powerbanktan. Muadillerini teknosa 3 katına satıyor.
  • Araç için telefon tutucu aldım. Grande punto aracımda iki gündür sorunsuz kullanıyorum. Daha iyileri tabiki var ancak f/p açısından tavsiye ederim. Iyi forumlar...

• Powerbank aldım kullanıyorum çok yavaş şarj ediyor.hatta telefon eldeyken telefonu şarj etmiyor on dk dir %38 de kaldı ekran açıkken.hızlı sarj özelliği var mı bilmiyorum .5 üzerinden 3

• Power bank'leri mağaza açılmadan çalışan elemanlar satın alıyor sanıyorum.
    A101'in sitesine mail atıp, şikayet etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 24 Eylül 2015; 23:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

Akminanın meyve aromalı maden sularını önermiyorum.İçerisinde glikoz şurubu var + yapay tatlandırıcı var. Yani doğallık beklediğin ürüne bile dayamışlar glikozu.
    Sade alın limon sıkın kafanız rahat olsun. Aromalılar zaten gazozdan hallice.

• Powerbank ile telefon tutucu almak istiyorum yarın gidip bakıcam bakalım inşallah bulurum. Keşke daha önce görseydim

• Bi ara s4 satıyordu a101. Her mağazaya 1-2-3 tane göndermişler ve alamamıştım. Bu sebeple a101 yerine daha çok şok a giriyorum
  • Telefon tutucu gerçekten iyi. 2 yelefon içinde aldım.

Powerbank deneyen oldu mu alınır mı? Yukarda bi arkadaş memnun kalmamış hiç

• Ne idüğü belirsiz bir sürü gıda markası...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne idüğü belirsizi geçtim indirim yaptıkları gıdaların yarısı bozuk, küflenmiş ürünler oluyor. en azından bana çoğu kez böyle denk geldi.
  • Powerbank lg g2 yi 3 saatte sarj edebiliyor ona göre alın.xiaomi alsam daha iyiydi boyutu küçük diye aldım ama memnun değilim.urban revoltlarda hızlı sarj varmış galiba bunda ben yapamadım.zaten içinde yazmiyorda
    Edit:kendi kablosuyla ampere 290 ölçtü g2 kablosuyla 490.ikiside max deger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiiliyol -- 25 Eylül 2015; 10:57:49 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.