Şimdi Ara

A101-Aldin Aldin- Samsung 55Mu7350 - 3599TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
7
Favori
72.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendiniz diyorsunuz taksit sayısı 2500 TL lik yerine daha iyi bişey alabilirim diye devlette diyorki demekki senin makul alım gücün 2500 TL fazlasını alma, sen kendini durduramıyorsan devlet bir şekilde durduruyor. Şu zamanlarda 20 yıl vadeli ev satıyorlar siz bu iyi bir şeymi zannediyorsunuz? Devlet vatandaşına aza kanaat getirin diyor, kendileri malı götürüyor... Bu söylediğinizde yerden göğe haklısınız, bunu görmeyenler utansın. Şu aşamada icralık sayısı rekor kırıyor diyorsunuz birde taksit ve maaşa göre limit sınırı olmasaydı ne olurdu bir düşünün.
  • m_alone kullanıcısına yanıt
    İşimiz gereği ne kadar icralık insan olduğu ve ne halde olduklarını iyi biliyoruz, öyle sandığınız gibi borçlar ödenemiyor.

Haksız olabilir ama bizim toplumumuz gibi lüks harcamaya düşkün bir millet için gerekli bir uygulamaydı, senet v.s. tabiki olacaktır ama kredi kartına göre oran çok düşüktür.

Herşeyde öyle olmuyormu, yurt dışı harcamanın bokunu çıkardığımız için gümrük sınırını indirmediler mi? Kredi kartıda aynı olay kurunun yanında yaşta yandı.

Konu dışına çok çıkıldı, son olarak bu tv alınırmı alınmazmı, şöyle teknik özelliklerinden anlayan birileri yokmu bilgi verecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

quote:

imkan varsa kesnilikle 100hz alın.
    kayan yazılarda çok farkediyor
    cnntürk hd yi açın.
    kayan altyazıdaki minik cnn türk logolarındaki TÜRK yazısına bakın anlarsınız :)

arkadaşın dediği doğru. ben yayından zannediyordum bazı kanallarda kayan altyazılar sıkıntılı

Hangi TV de ?

http://www.samsung.com/uk/tvs/full-hd-h8000/UE65H8000STXXU/

• Yorum falan bulamadım bu tv ile ilgili. Xbox da oyun oynamak için alınır mı sizce arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

imkan varsa kesnilikle 100hz alın.
    kayan yazılarda çok farkediyor
    cnntürk hd yi açın.
    kayan altyazıdaki minik cnn türk logolarındaki TÜRK yazısına bakın anlarsınız :)

arkadaşın dediği doğru. ben yayından zannediyordum bazı kanallarda kayan altyazılar sıkıntılı

Hangi TV de ?

http://www.samsung.com/uk/tvs/full-hd-h8000/UE65H8000STXXU/

sizintv 8 serisi sıkıntı olmaması lazım.

• Benden tavsiye 100 hz tv alin bu fiyatlari 50 hz vermeyin bikac ay once va arkadan aydinlatmali uhd 48 inc grundig vlx 8586 yi 2300 den aldim hesabi yapin. Bu bide ips. Siyahlari tam alamayacaksiniz. Lg 48 770v yi ips panel bu sebebden dolayi iade wttim. Ha direk heryer kararmiyor diyw iade almiyorlae bulmuslar inek tüketici bende baaka sorunlarını kesfedip iade ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Benden tavsiye 100 hz tv alin bu fiyatlari 50 hz vermeyin bikac ay once va arkadan aydinlatmali uhd 48 inc grundig vlx 8586 yi 2300 den aldim hesabi yapin. Bu bide ips. Siyahlari tam alamayacaksiniz. Lg 48 770v yi ips panel bu sebebden dolayi iade wttim. Ha direk heryer kararmiyor diyw iade almiyorlae bulmuslar inek tüketici bende baaka sorunlarını kesfedip iade ettim

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Samsung un kendi sitesinde tv özelliklerinde motion rate 100 görüyorum. Siz tv nin 50 hz olduğuna emin misiniz ben bu konulardan pek anlamıyorum.

• Normal fiyatı neymiş ki bunun ? Ben bulamadım ama sıcak geldiğine göre 4500 falan olsa gerek ?

• Linkteki KU serisi. a101deki MU serisi
  • Buradaki Ku serisi hocam arada ne gibi fark var acaba?

USB den 4k film izleniyor gibi bişey yazıyor epey de

Ama Android tv yok İnternetten film izlemek ızdırap olabilir tam emin değilim kullanan kişilere sormak lazım

Kısa zamanda bukadar fiyatı düştüyse bişey vardır mutlaka.

• Epey karşılaştırması

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/58773-80532/samsung-55ku7350_samsung-55mu7350/

• Kusura bakmayın ben ona dikkat etmemişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Epey karşılaştırması

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/58773-80532/samsung-55ku7350_samsung-55mu7350/

pek de bir fark göremedim hdr kısımları dışında
  • Vade farkı varmış :'(

• ölü piksellere dikkat gençler
  • Ben aldım bundan, Samsung Servisine kurdurup deneyimlerimi sizinle paylaşırım
  • sawolverine kullanıcısına yanıt
    Bu kadar büyük bir ekran çok konforlu olmaz xbox için. Iyi bir oyuncu monitörü alabilirsiniz 3/1 fiyatına cok daha keyifli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Bu kadar büyük bir ekran çok konforlu olmaz xbox için. Iyi bir oyuncu monitörü alabilirsiniz 3/1 fiyatına cok daha keyifli olur.

Merhaba hocam.

Tv de oyunla birlikte neredeyse her gün film ve dizi izlediğim için büyük ekran bakmıştım. Tv den önce 800p projeksiyonda oynuyordum.

Bugün fifa 17 de iki tane maç yaptım çok keyifliydi. Daha iyileri tabi ki mutlaka vardır doğal olarak ama benim için bu tv yeterli geldi. Oyun oynamak güzel ama filmlerde çok hızlı görüntü geçişlerinde hafif bulanıklık görüyorum bu da tv nin 50hz olmasından dolayı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawolverine -- 8 Haziran 2017; 22:57:37 >
  • Vade farki var o paraya ks8500 aramaya devam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.