Şimdi Ara

A101-Aldin Aldin- Samsung 55Mu7350 - 3599TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
7
Favori
72.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

A101-Aldin Aldin- Samsung 55Mu7350 - 3599TL

Bu listedeki 7000 serisi flat panel.

Mu7000 flat ekran , Mu7350 curved ekrandır. İkisinde aynı tvdir.

Biri flat biri curved iken nasıl aynı oluyor? Panel farklılıkları olabilir.

• Curved TV 55 Inc ve üzeri için daha iyi deniliyor. TV 55 inç olsa da biraz daha küçük hissi veriyor. Belli bir zamandan sonra alisiyorsunuz ve curved olması çok etki etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar asıl mu7000(60hz) için burada inceleme yapılmış.

Bizde satilanlar metal kasa değil sanirim

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu7000?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 31 Mayıs 2017; 18:48:32 >
  • 55mu7500 50 hz http://www.displayspecifications.com/en/model/5780a97

Bu panelde 50hz...
  • samsung müşteri hizmetleri sansungun son modellerde hz bilgisi paylaşmadığını söylüyor ve bu bilgi yok elimizde diyor samsung bayi gerçek ekran yenileme hızından bi haber. saatler süren araştırmalar sonucu 60 yada 100 olabileceği ihtimalleri daha ağır basıyor 50 değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

100 Hz ise fiyat çok iyi

50 hz 8bit
  • Bu fiyata alınır mı alınmaz mı?

• Tv yi bilen yok sanirim. Internette de hicbir bilgi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

100 Hz ise fiyat çok iyi

50 hz 8bit

bilginin kaynağı nedir acaba 3 gündür bayiler internet bir çok yere baktım bir bilgi göremedim
  • MU7000 serileri standart olarak 60 hz 8 bit olarak üretiliyor İMİŞ ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

Bulabilirsem bende almayı düşünüyorum bütün şubelere gönderiliyor mu acaba yada hangi şubeye gönderildiğini nasıl öğrenirim.

Tvyi arayıp bulamayanlar ve almak isteyenlere yardımcı olurum.

• imkan varsa kesnilikle 100hz alın.
    kayan yazılarda çok farkediyor
    cnntürk hd yi açın.
    kayan altyazıdaki minik cnn türk logolarındaki TÜRK yazısına bakın anlarsınız :)
  • 2 YIL önce FHD 65' CURVED SMART tarafımdan 7000₺ye alındı. siz karar verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

imkan varsa kesnilikle 100hz alın.
    cnntürk hd yi açın.
    kayan altyazıdaki minik cnn türk logolarındaki TÜRK yazısına bakın anlarsınız :)

arkadaşın dediği doğru. ben yayından zannediyordum bazı kanallarda kayan altyazılar sıkıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

imkan varsa kesnilikle 100hz alın.
    cnntürk hd yi açın.

arkadaşın dediği doğru. ben yayından zannediyordum bazı kanallarda kayan altyazılar sıkıntılı

Hangi TV de ?

• Millette sanki para var... Çok merak ediyorum 6 taksit ayda 600 küsür TL yapıyor. Eskiden 12 taksit olayı varken alım gücü düşük de olsa insanlar ulaşabiliyordu. Şimdi birçok ürün satılmıyor... Keşke bir istatistik olsa taksit sayısı düşünce etkisi ne kadar oldu?
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    İyide zaten taksit sayısını alım oranları düşsün diye yaptılar. Parası olmayan almasın arkadaş, banka kapına icra memurlarını dayayınca ağlayıp sızlamaktansa 55 inç tv olmadan yaşamak daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo59

İyide zaten taksit sayısını alım oranları düşsün diye yaptılar. Parası olmayan almasın arkadaş, banka kapına icra memurlarını dayayınca ağlayıp sızlamaktansa 55 inç tv olmadan yaşamak daha iyidir.

Böyle saçma şey olmaz adam 6 da olsa 12 de olsa taksit sayısı icralık oldu mu gene olur. Belki ben 2500TL'lik yerine taksit sayısı 12 olursa daha iyi bir şey alabilirim. Bu ne olacak? Devlet vatandaşına aza kanaat getirin diyor, kendileri malı götürüyor... İcralık sayısı rekor kırıyor sürekli...
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    alin verin ekonomiyi besleyin diyenlerde bunlardi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo59

Kredi kartı-kartları limiti belgelenebilir gelirin 4 katı olduğu için artık bu sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, kredi kartı ile en fazla aylık gelirin 4 katı borçlandığın için olası sıkıntıda bu borç planlı bir şekilde ödenebilir.

Taksit sayısı azaltılması dış ticaret açığı için alınmış bir önlem ama bence haksız bir uygulama. devlet kredi kartında taksite sınır koymamalı, bu durum kredi kullanımı, senet vs yöntemlerde taksit arttırmanın önünü açıyor misal cep telefonu, güya taksit yasak ama 36 ay vade ile telefon satıyorlar.

Kredi kartı düzenli ve planlı kullanan için büyük bir kolaylıktır
    kredi kartını düzgün kullanmayan, farklı bankalardan çıkarttığı onlarca kredi kartı ile rock star gibi para harcayanlar pardon kredi kartı kullananlar yüzünden bu kolaylık ciddi şekilde tırpanlandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.