Şimdi Ara

A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
50
Cevap
3
Favori
14.028
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..
Giriş
    27 Mesaj
    Merhaba Forumdaşlarım Gelecek Olan Ürünler Şu Şekilde;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 9 Şubat 2018; 19:42:30 >

• Onbaşı
    27 Mesaj
    rica ederim usb bellek bende vardı 5 sene önce 16 Gb 50 lira civarına almıştım kullanamadım 5 yıl garantisi vardı arkadaşım sana rast gelmiştir dedi kalite kontrol yok heralde bu ürünlerde üşendim götürmedik yitti gitti korkar oldum daha almaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

güzel değinmişsiniz teşekkürler hocam tornavida konusundan bahsetmişken 30 adet tornavida konusu vardı forumda sipariş geçenlerin akıbeti hakkında bir bilginiz var mı acaba?
    |
    |
    McCarty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

anladım bende o görüşdeyim merak ettim geçen baktığımda konuda denk geldiğim kadarıyla kısa topuz başlı şeklinde olanlardan bahsediyorlardı ancak böyle bir ürün alımı sadece yurtdışı sitelerinde olabilir o da belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 13 Şubat 2018; 6:27:34 >
    |
    |
    McCarty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kulaklık incelemesi yeni yayınlanmış bluetooth versiyon bilgisi verilmiyor kutusunda da göremedim detaylı anlatım mevcut ben beğendim renk,tasarım güzel mavi ve kırmızı renk olarak satılacakmış buyrun link;https://youtu.be/QdCAZOjxXcQ

|
    |
    Mixenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.