Şimdi Ara

A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
50
Cevap
3
Favori
14.028
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1262 Mesaj

Ucuz olanların camları hep ince oluyor. Zaten cam demek doğru değil, mika gibi plastikten hallice. Kısa zamanda 3 tane çöpe gitti, 2 ay önce bime gelmişti 8 tl ye o da nasıl oldu bilmiyorum çatlamış, azıcık çarpmayla tuz-buz oluyor. Gerçi sadece cam değil filtreleri de pek iyi olmuyor. Şunun gibi olanlar

Ikea dan aldığım 1 lt lik var, camı bayağı kalın, hiçbirşey olmuyor ona. Biraz pahalıydı 30 tl ye almıştım fakat büyük başka bulamadığımdan en uygunu buydu. Şu an küçük french press lazım oldu 350-600 ml arası. Görünüş olarak bu cemre ve axentia markalarının french press lerine benziyor. Burda da bir markette bulmuştum 800 ml liğini 20 tl ye, camı kalındı, filtre yeri de fena değildi. Net foto olmadığından büyüklük olarak a101e gelecek olan da aynı gibi duruyor.
    |
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    243 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Ucuz olanların camları hep ince oluyor. Zaten cam demek doğru değil, mika gibi plastikten hallice. Kısa zamanda 3 tane çöpe gitti, 2 ay önce bime gelmişti 8 tl ye o da nasıl oldu bilmiyorum çatlamış, azıcık çarpmayla tuz-buz oluyor. Gerçi sadece cam değil filtreleri de pek iyi olmuyor. Şunun gibi olanlar

Ikea dan aldığım 1 lt lik var, camı bayağı kalın, hiçbirşey olmuyor ona. Biraz pahalıydı 30 tl ye almıştım fakat büyük başka bulamadığımdan en uygunu buydu. Şu an küçük french press lazım oldu 350-600 ml arası. Görünüş olarak bu cemre ve axentia markalarının french press lerine benziyor. Burda da bir markette bulmuştum 800 ml liğini 20 tl ye, camı kalındı, filtre yeri de fena değildi. Net foto olmadığından büyüklük olarak a101e gelecek olan da aynı gibi duruyor.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Peki son sorum A101'e gelecek sizce alınır mı?

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.

• Binbaşı
    1262 Mesaj

Alınır, bu büyüklükte 20 tl ye pek bulunmuyor. 2 sene önce yine geldiydi. 10-15 tl arasıydı fiyatı, o zaman almadığıma pişman olmuştum. Muhtemelen gelecek olan bu 800ml, ben daha uygun fiyata getirmelerini beklerdim. Tabi cam kalitesi önemli inceyse almam, benim gördüğüm ki biraz kalındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 6 Şubat 2018; 23:24:34 >
    |
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Görüntü kalitesi maalesef düşük.
    Başka bir aygıt bağlayıp video izlemeye çalıştığınızda yer yer sıkıntılar oluyor.
    Kanal geçişleri çoook uzun.
    Kumanda tasarımını hiç beğenmedim. Çok uzun bir tasarıma sahip.
    Özet olarak malzeme ve işçiliğe değinirsem oyumu olumsuz yönde kullanırım.

yazı bu ama çöp yazı okumaya değmez bence: hi level
    |
    |

Hocam kulaklık incelemesi yeni yayınlanmış bluetooth versiyon bilgisi verilmiyor kutusunda da göremedim detaylı anlatım mevcut ben beğendim renk,tasarım güzel mavi ve kırmızı renk olarak satılacakmış buyrun link;https://youtu.be/QdCAZOjxXcQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mixenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SUPERSONICQ

Hocam kulaklık incelemesi yeni yayınlanmış bluetooth versiyon bilgisi verilmiyor kutusunda da göremedim detaylı anlatım mevcut ben beğendim renk,tasarım güzel mavi ve kırmızı renk olarak satılacakmış buyrun link;https://youtu.be/QdCAZOjxXcQ

Teşekkürler, yarın bakayım bulabilirsek A101 de alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.