Şimdi Ara

A101 4 MAYIS 2017 AKTÜEL KATALOĞU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
12.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

quote:

Orijinalden alıntı: ilkydmr

lastik yanak parlatıcılar nasıl kullanan var mı ?

Hocam lastik yanak parlatici icin hepsiburadada satilan :

Space simsiyah lastik parlatici ( 10 lira) kesinlikle oneririm harika yapiyor. Mukemmel ya, durup durup lastiklere bakasim geliyor, parlatmiyor ama simsiyah tertemiz yapiyor yeni gibi :)

Cila icin Sonax hizli cila (kirmizi kutulu) oneririm harika parliyor kolay kir tutmuyor fiyati hatirlamiyorum disaridan almistim 20-30 tl civari

teşekkürler sağolasın. Önerilerini dikkate alıyorum. bi deneyelim bakalım nasıl olacak :D
  • Sandalyeyi 20 liraya almıştım A101 den, 90 kilo olan arkadaşımın ki koptu bez yerlerinden. Ama 60-70 sıkıntısız taşır. Bence pahalı daha ucuza bulunabilir bu kalitede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dus sistemi hakkinda bilgisi olan varmidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • küçük sandalye, çadır ve salıncak alınır gibi.
  • Arkadaşlar yarın ürünleri satın alanlar hemen buraya yorum olarak yazarsa bizlerde nasipleniriz :D
  • Uyku tulumu, katlanabilir kamp taburesi ve jant/lastik parlatıcı üçlüsünü düşünüyorum bakalım. Yarın alırsam editlerim
  • Boxerlar elinde patladı herhalde 4 TL almayın daha iyi Bim'de 2 tanesi 7 ₺ ve çok daha kaliteli

• Mouse alınır mı beyler eski tip kablolu mouse kullanıyorum bunlar dahamı kullanışlı tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 3 Mayıs 2017; 18:53:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

Boxerlar elinde patladı herhalde 4 TL almayın daha iyi Bim'de 2 tanesi 7 ₺ ve çok daha kaliteli

7 lira değil. En son baktığımda 8.45 olmuştu. Şöyle bişey de var. A101 pamuklu boxer satıyor. Bim ise micromodal esaslı.

• Ayakkabı standı aldım iş görür gibiydiler.Ayakkabıları fazla yeri az olanlar için kullanışlı ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Mouse alınır mı beyler eski tip kablolu mouse kullanıyorum bunlar dahamı kullanışlı tavsiye eder misiniz?

hocam netten araştırdım 28 tl ye aynı mouse alınabiliyor fakat kalitesini bilmiyorum. Logitech baya iyi mouse konusunda
  • Kamp malzemeleri satılmayacakmış

• abhaz23 A kullanıcısına yanıt
    Dostum onlar gelmeyecek insertten çıkarttılar a101 müdüründen öğrendim bugün ürünün firması özür yazısı yollamış

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Normal duş başlığı haricinde büyük sabit bir tepe başlığı var yağmur tarzı akıyor. küçük başlık ve büyüğü vana ile seçebiliyorsun. kalitesini bilmiyorum ama fiyatları o civardan başlıyor zaten.
  • ASiL35 kullanıcısına yanıt
    Internetten baktigim zaman fiyatlarin 100 liradan basladigini gordum. Aslinda kaliteli birsey istiyorum ama fiyat bana uygun geldigi icin bunu almayi dusunuyorum.

• Salıncak neden bu kadar ucuz, genelde 1000 liraya görüyorum, bunu alıp anneme hediye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Internetten baktigim zaman fiyatlarin 100 liradan basladigini gordum. Aslinda kaliteli birsey istiyorum ama fiyat bana uygun geldigi icin bunu almayi dusunuyorum.

Tema sanırım daha kaliteli. ikisinide inceleyip karar verin bence.
  • Cep telefonu çöp oğlu çöp

• Robot duş setini aldım akşam evde deneyeceğim kalitesi fiyatına göre iyi..
  • Sanal gerçekçilik gözlüğü iş görür mü? Daha önce hiç bir gözlük deneyimlemedim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.