Şimdi Ara

A101 3 Eylül 2015 Aktüel

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
55
Cevap
6
Favori
7.195
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5095 Mesaj
    a4 500 sayfalık 6.75 tl olan fotokopi kağıdı bulamadım, kalmamış.
    |
    |

Hocam boya kalemlerinin kaliteleri nasıl bakabildiniz mi? Özellikle mandala kitapları boyamak için keçe uçlu, fineliner ve kuru boya kalemleri uygun mudur? Kaliteleri iyi ise alabilirim, iyi değilse hiç uğramayayım. Teşekkür ederim.
    |
    |
    Broon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Hocam boya kalemlerinin kaliteleri nasıl bakabildiniz mi? Özellikle mandala kitapları boyamak için keçe uçlu, fineliner ve kuru boya kalemleri uygun mudur? Kaliteleri iyi ise alabilirim, iyi değilse hiç uğramayayım. Teşekkür ederim.

Hocam daha bakmadım. Daha bir kaç gün kontrolde edemem. Dilerse 1-2 tl liklerden al çok kötü çıksa bile denemekte fayda var. Bu fiyatlara hiç kalem yok.

İlginize teşekkür ederim hocam. Akşam bir uğrayayım, dediğiniz gibi özellikle cetvel seti vb. ürünler çok hesaplı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    980 Mesaj
    OTG ozellikli Sandisk 16gb bellekten aldim. Fiyat 19.90 yaziyor ama kasada 18.90. Kullanisli baya. Pek saglam degil ama fiyatina gore iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Bu a101'e gelen tabletin nasıl olduğunu bilen var mı ? 2 tane yakınımdaki a101de bu tabletlerden 4-5 kutu hiç açılmamış duruyor kimsede almıyor çok merak ediyorum çok alasım geliyor

hometech markayı diyosun sanırım. uzak dur hocam. ben aldım çocuğa 149 du galiba. açma-kapama tuşu içine göçtü.servisi kullanıcı hatası dedi.(servis istanbulda bu arada.kargoyla yolla al.)neyse bağır çağır hadi bi defaya ücretsiz yapalım dediler.geldi.bi kaç gün sonra gene içine göçtü.zaten tableti eline aldığında nekadar kalitesiz olduğunu hissediyorsun.çocuk elinden düşürdü.ekranı çatladı.çocuk bu düşürecek.attım çöpe.
    hsbc kampanyasından bedava samsung tablet almıştım.kaç kere o da düştü ama maşşallah tık yok.biraz daha koy samsung al 300e falan.benim gibi 150 liran çöpe gitmesin.ne demiş adam: ucuz alacak kadar zengin değilim

hocam aynı tabletten bende aldım. açma kapama tuşu gayet sağlam. çökme felan olmadı hatta daha önce kullandığım tablet ve telefonlardan daha iyi. ekranı ise muhtemelen sert bi zemine düşmüştür yoksa samsungların ekranın daha sağlam olduğunu düşünmüyorum. bi çocuk için fazlasıyla yeterli bi tablet. zaten bu özelliklerdeki tabletler 200 liradan başlıyor. onlara göre çok iyi bir fiyat bence
    |
    |

• Binbaşı
    1281 Mesaj
    Arkadaslar bu masa lambasini aldim bugun. Icinden cikan lamba sari isik veriyo, 5 dk kullanimdan sonra dokunulmayacak kadar isindi. Bunlar normal mi? Normal degilse gidip iade edicem?

|
    |

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

İlginize teşekkür ederim hocam. Akşam bir uğrayayım, dediğiniz gibi özellikle cetvel seti vb. ürünler çok hesaplı.

Almadıysanız bekleyin 11 eylül'de bime geliyor aynıları daha ucuza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

Teşekkür ederim hocam. Boyalardan denemek için aldım birer tane, kalitelerini hiç beğenmedim, muhtemelen kullanmam, almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Kampanyada ki Prinçlerden Alan ve Deneyen Var mı? Bu Akşam Almayı Düşünüyoruz.
    |
    |
    OTG Destekli USB Bellekten aldım.Pek kaliteli bir şey değil ama kesinlikle iş görür.
    |
    |

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.
  • Teğmen
    171 Mesaj
    Çöp kovası güzel öğrenci evi için. 4 tane kaptım ama 1 tanesini kırık almışım gözümden kaçmış iade ettim hemen. Malzeme kalitesi pek iyi değil gibi ama iş görür.

|
    |

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.