Şimdi Ara

A101 3 Eylül 2015 Aktüel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
6
Favori
7.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urbanrevolt -- 31 Ağustos 2015; 17:03:36 >

• harunresitz kullanıcısına yanıt
    Hocam resimleri ekledim.Biraz yavaş açıldı sanırım.
  • Tost Makinesi iyi gibi bir de defter alırım herhalde NOT tutarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flash'a bakayım dedim HB'de daha uyguna geliyor 32'liği..
  • Bu a101'e gelen tabletin nasıl olduğunu bilen var mı ? 2 tane yakınımdaki a101de bu tabletlerden 4-5 kutu hiç açılmamış duruyor kimsede almıyor çok merak ediyorum çok alasım geliyor
  • Çöpleri almayami vuyralim

• Şarjlı diş fırçası mı pilli mi daha iyidir? HB'de de vardı benzeri ama şarjlı.

HB'de 32liği vardı USB3.0 daha iyi.
  • bi kasa daha açabilir miyiz
  • Alli marka kurşun kalemleri sakın almayın,aldırmayın.
    Geçen sene stok niyetine baya almıştım,açıyosunuz kırılıyor hepsini geri iade ettim.
  • Oldu biz kalkalım
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjlı fırçaların batarya ömrü belli bir süre sonra kısalıyor.Bir de tam fırçalarken şarjı biterse sinir bozucu olabilir.Pilli olanlar daha çok tercih ediliyor.
  • bu bal nasıldır deneyen var mı?
  • replaa R kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşmayın. Kristalize olmayan bal yenmez. Birkaç bal türü hariç tüm ballar kristalize olması gerekirken bu tür ballar hep sıvı kalır. Ha bir de son kullanma tarihleri var. Gerçek balın son kullanma tarihi diye bir şey olmaz. Gerçek bala su değmezse isterse 10 sene dursun bir şey olmaz. 10 liraya bal olmaz. Şeker veya mısır şurubu çektirmezseniz arıya o fiyata satmanız mümkün değil.

Arko zeytinyağlı kremden alırım. Çantada dursun, kışın çok iyi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Hiç bulaşmayın. Kristalize olmayan bal yenmez. Birkaç bal türü hariç tüm ballar kristalize olması gerekirken bu tür ballar hep sıvı kalır. Ha bir de son kullanma tarihleri var. Gerçek balın son kullanma tarihi diye bir şey olmaz. Gerçek bala su değmezse isterse 10 sene dursun bir şey olmaz. 10 liraya bal olmaz. Şeker veya mısır şurubu çektirmezseniz arıya o fiyata satmanız mümkün değil.

Arko zeytinyağlı kremden alırım. Çantada dursun, kışın çok iyi oluyor.

cevap için teşekkür ederim,saygılar.
  • Kuru boya ve keçe uçlu kalemler nasıldır? Mandala kitapları boyamak için uygun mudur?
  • koy koy diğer resimleri 3er tane koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Bu a101'e gelen tabletin nasıl olduğunu bilen var mı ? 2 tane yakınımdaki a101de bu tabletlerden 4-5 kutu hiç açılmamış duruyor kimsede almıyor çok merak ediyorum çok alasım geliyor

hometech markayı diyosun sanırım. uzak dur hocam. ben aldım çocuğa 149 du galiba. açma-kapama tuşu içine göçtü.servisi kullanıcı hatası dedi.(servis istanbulda bu arada.kargoyla yolla al.)neyse bağır çağır hadi bi defaya ücretsiz yapalım dediler.geldi.bi kaç gün sonra gene içine göçtü.zaten tableti eline aldığında nekadar kalitesiz olduğunu hissediyorsun.çocuk elinden düşürdü.ekranı çatladı.çocuk bu düşürecek.attım çöpe.
    hsbc kampanyasından bedava samsung tablet almıştım.kaç kere o da düştü ama maşşallah tık yok.biraz daha koy samsung al 300e falan.benim gibi 150 liran çöpe gitmesin.ne demiş adam: ucuz alacak kadar zengin değilim

• 1 tl lik 3'lu roller kalemden mutlaka alin. Hayatimda bu kadar rahat yazilan baska kalem bulamadim.

Bu arada dis fircasini gecen hafta a101 den aldim, fircasi biraz kucuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 31 Ağustos 2015; 17:54:13 >
  • Çöp kovası, matara, defterler iş görebilir.
  • Tost makinesi sıcak mı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.