Şimdi Ara

a101 25 şubat aktüel ürün qcy kablosuz kulaklık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
7.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Evet ses kalitesini de değiştirdiğinden codec desteğini açarak kullandım atlama gibi herhangi bir problem yaşamadım. Tam olarak batarya değerini bilmiyorum fakat en yoğun kullanımda dahi bir günü çıkarıyor. 65 TL için rakipsiz bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

• Denemek lazım alınır gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Evet ses kalitesini de değiştirdiğinden codec desteğini açarak kullandım atlama gibi herhangi bir problem yaşamadım. Tam olarak batarya değerini bilmiyorum fakat en yoğun kullanımda dahi bir günü çıkarıyor. 65 TL için rakipsiz bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Anladım. Tahminimce maksimum 100 mAh olmalı bu durumda ve son seste en fazla 5-6 saat kullanım ömrü sunar. Teşekkür ederim.

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt

Hocam evet vavelet uygulaması için ayarları atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Gecenlerde a101 den qcy t7 aldim. Gercekten cok memunum. Fp bir urun. Airpods a cok benziyor sekli. Performansi bence gaayet yeterli.

Mikrofon performansindan memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böck kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Biraz gec oldu ama tam deneyimlemeden yazmak istemedim. Gurultu engelleyici yokmus bunu farkettim. Orta ve çok gürültülü ortamlarda kesinlikle bisey beklemeyin. Az gürültülü ortamlarda iş görür sadece.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.