Şimdi Ara

a101 25 şubat aktüel ürün qcy kablosuz kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
7.405
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugün olan aktüel ürün kataloğunda bu kablosuz kulaıklığı gördüm. Daha önce gören kullanan var mıdır. 4 saat kulllanım süresi vaad ediyor deneyimleyen var mı?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• QCY iyidir. Başka bir ürünü kullandım.

• Siteniz hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qcy T5 s modeli aldım aliexpres ten, ses çok iyi müzik dinlemek için, telefon görüşmesi falan test etmedim,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haylou gt1 xr ve haylou t15 te var fakat qcy T5 s in yanında resmen çöp ikiside

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QCY T5 6 ay sonra şarj olmamaya, kulaklıklar çalışmamaya başlayınca garantiye gönderdim yerine yarı fiyatındaki TaoTronics TT-BH067'yi hem kendime hem de 3 arkadaşıma aldım telefon görüşmesi olarak çok daha başarılı bir model tavsiye ederim fiyatı segmentinde Türkiye'den alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklık.

https://forum.donanimhaber.com/69-tl-taotronics-tt-bh067-miknatisli-bluetooth-kulaklik-ipx5-20-saat-muzik-cift-cihaz-destegi--147727153

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 5 aydır kullanıyorum ses kalitesi ve sesi karşıya iletimi güzel kulaktan düşmüyor tavsiye ederim araştırarak aldım çok önerildi

• %50 olumlu - %50 olumsuz daha da karıştı a101 25 şubat aktüel ürün qcy kablosuz kulaklık 

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatsedat60

%50 olumlu - %50 olumsuz daha da karıştı  

%60 a %40 olsun a101 25 şubat aktüel ürün qcy kablosuz kulaklık . Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum bende şarjı olsun, ses kalitesi olsun, mikrofonu olsun çok memnunum, tavsiye ederim.

• bluefour B kullanıcısına yanıt

wavelet uygulamasını indirip eq ayarı yaparsanız t15 canavara dönüşüyor

• QCY T5 TAVSİYE ETMİYORUM (kronik sorunlu)

https://forum.donanimhaber.com/qcy-t5-sorunlu-cikti--146013772

• Kimse sormamış ama ben sorayım..128 gb flash bellek alınırmı dostlar

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Kimse sormamış ama ben sorayım..128 gb flash bellek alınırmı dostlar

aynen fiyat güzel ama güven vermedi bana ben de merak ediyorum kullanan var mı acaba

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Gosmart markasıyla ilgili olan hiçbir urunu almayin. Hepsi 1 aya kalmadam bozuluyor.
  • Ben kullanıyorum herhangi bir problemi yok şuan için. Fiyatına göre iyi bence. Kronik problemi varsa henüz denk gelmedim ben. Yaklaşık 4-5 ay oldu alalı.

• ardack kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam..tahmin etmiştim böyle bir cevap geleceğini ama yine de emin olmak adına sormak istedim..sayenizde param cebimde kaldı teşekkürler..

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt

Hocam 4 5 ay önce a101denmi aldınız? Benim bildigim ilk, 2 ay kadar önce gelmişti A101e..

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Almayin hocam bu markayi nerede görsem aldirtmamak icin elimden geleni yaparim. Bu markanin 5-6 farkli elektronik ürünü elimde mevcut ve hepsi bozuldu. Garantiye yollamak istersen pandemiden dolayi alamiyoruz ilgilenemiyoruz diye sacma sapan birseyler geveliyor teknik servisleri aman diyim uzak durun.
  • ardack kullanıcısına yanıt

Zaten almaya pek niyetim yoktu.Markayı fazla bilmediğimden tereddütteydim..üstteki ve sizin yorumunuzuda okuyunca hepten vazgeçtim almaktan..59 liraya 128 gb olması çok cazib geliyor ama işte kalite olmayınca.1 tb bile olsa bozulduktan sonra almaya değmez..

Bukadar çabuk bozulduğuna göre Zannedersem hi level' ile aynı kalitede oluyor a101 25 şubat aktüel ürün qcy kablosuz kulaklık 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.