Şimdi Ara

A101 2 Mart Aldın Aldın!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
9.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A101 2 Mart Aldın Aldın!

A101 2 Mart Aldın Aldın!

A101 2 Mart Aldın Aldın!

A101 2 Mart Aldın Aldın!

A101 2 Mart Aldın Aldın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırtasiye ürünlerini zaten aylardır bu fiyata alıyorum, bizim şubeye mi özeldi acaba..Çıt çıt dosyalardan, kalemlerden defalarca kez aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydaaaa baaa bişey yokmi

• çift taraflı tava ile cam tencerelerin fiyatı iyi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgenc -- 28 Şubat 2017; 8:38:58 >
  • süpürgenin fiyatı pahalı, 89-99 tl ye birçok yerde satılıyor
  • BİM bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 28 Şubat 2017; 9:35:49 >
  • Süpürge için şunu söyleyebilirim.

Bu model yerine bulabilirseniz BH007M modelini alın.

Hem daha sessiz çalışıyor hem de kablo uzunluğu 7 metre. (Burada satılan model 5 metre)
  • Aldın aldınlık bişey göremedim ben :/
  • Tavayı bekliyordum

• 249 TL'lik Black Decker'i kullanan oldu mu, performansı nasıldır? Fiyatı piyasaya göre gayet uygun.
  • jny20 J kullanıcısına yanıt
    http://www.koctas.com.tr/blackdecker-li-ion-akulu-vidalama-egbl108k-108-v/16644-23151/?gclid=CjwKEAiA3NTFBRDKheuO6IG43VQSJAA74F772PL38S4XluLBSdWP5TACpfcV4T_n8qXWCPIiPJ6SrRoCFujw_wcB

Bu "k" modeli, broşürdeki "kb" model.. Aradaki fark nedir tam bilmiyorum ancak pek sıcakmış gibime gelmedi.

EDİT: Sanırım farkı çift akülü olması.. Sonradan fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 28 Şubat 2017; 11:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

çift taraflı tava ile cam tencerelerin fiyatı iyi gibi

Aynılarından alacağım.

Çift taraflı tava ne zamandan beri isteniyordu, markası iyi, alıp bakacağız artık şansımıza ne çıkacak. Cam tencereler ise yıllar önce almıştık çok memnun kaldık ve çok kullanışlı. 2 yıl önce de fiyatı aynı idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 28 Şubat 2017; 15:2:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

http://www.koctas.com.tr/blackdecker-li-ion-akulu-vidalama-egbl108k-108-v/16644-23151/?gclid=CjwKEAiA3NTFBRDKheuO6IG43VQSJAA74F772PL38S4XluLBSdWP5TACpfcV4T_n8qXWCPIiPJ6SrRoCFujw_wcB

Bu "k" modeli, broşürdeki "kb" model.. Aradaki fark nedir tam bilmiyorum ancak pek sıcakmış gibime gelmedi.

EDİT: Sanırım farkı çift akülü olması.. Sonradan fark ettim.

http://www.koctas.com.tr/blackdecker-egbl108kb-108-v-cift-akulu-vidalama/5133-9373/

Çift akülü için fiyat çok iyi,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renkli kalemlerden alırım bir iki paket. Öğrencilere veriyorum arada pekiştireç gibi seviyorlar
  • Power banki almayın dandikmiş. Geri iade de almazlar paranız çöpe gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m_alone kullanıcısına yanıt
    yuhh fiyat saçmalığına bak. 2. akü fiyatı farkına 2. cihazı alırım bee.

Bende almayı düşündüm aslında ama darbe yok, hemde 10.8v tereddüte düşürdü. 18v olsa bu fiyatı kapışırdım hemen ama yinede gören duyan varsa bi tavsiye veri versin.
  • normalde sattiklari fiyatlari brosure basip milleti kerizlemeye calisiyorlar...
  • aldın aldın derken yani şimdi almazsak birdaha ömür boyu o ürünü alamıyor muyuz?
  • Dikiş makinesinden istiyor annem nasıldır bir fikri olan var mı ?

• kırıcı delici nasıl iyimidir?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.