Şimdi Ara

A101 - (16 Ekim Perşembe) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
4
Favori
14.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben marka bazında söylemedim zaten. Ben de Seg ve Finlux için ödeme yapmadım. Oradan belirtilen ifadeyi burada paylaşıyorum. ''Vestel garantisinde olan 40 inç ve üzeri tvlerde kurulum ücretsiz'' demişlerdi. Nexon özelinde farklı bir şey varsa bana söylemediler. Kimseyi yanıltmak istemem.
  • Tv için hiç mi yorum yok? Baba evine alsak gideri var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozellikle Goruntu kalitesi ve slim olup olmadigini soracaktim.ayrica musteri hizmetlerini aradim kendimiz montaj yapinca garantiden cikiyormus

• SIII mini 500 liraya kaptım bugün A101' den :))
  • 2 tane magaza gezdim ürünlerin çoğu yoktu feastler falan kasiyerde dağıtım rezil getiremiyorlar ürünleri dedi boşa gitmiş oldum

• Tv ankarada hicbiyerde yok. Olanlar da onceden rezerve edilmis. Ankara bolge sorumlusundan alinan bilgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 17 Ekim 2014; 1:27:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

Tv ankarada hicbiyerde yok. Olanlar da onceden revize edilmis. Ankara bolge sorumlusundan alinan bilgi.

mmm elinizi çabuk tutacaksınız nitekim.

Uygun fiyatlı olunca, insanlar kapışıyor. Aynı tv'nin 200Hz olanı, indirime girdiğinde carrefourda 1000 TL ye satılıyordu yamulmuyorsam.

Siz yine de kendiniz çevredeki a101leri dolaşın. Belki sizin aldığınız bilgi kaynağınız, tvyi almak isteyenleri şaşırtıp, kendisi için alabilme şansını artırmaya çalışıyordur kimbilir :)

• sdymz S kullanıcısına yanıt
    Bilgi kaynagimin buna ihtiyaci yok zira a101depo calisan biri. Bolge sorumlusuyla olan iletisimi sonucu aldigi bilgi bu.

• Cihan9999 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, yalnız önceki mesajımın sonuna gülücük koymuştum. Biraz espri mahiyetinde, biraz da eğer almak istiyorsanız, "bir umut inşallah bulursunuz" niyetiyle söylemiştim.
  • Tv/ börek oturma simidi uygun gibi sizce?

• quote:

Tv ankarada hicbiyerde yok. Olanlar da onceden revize edilmis. Ankara bolge sorumlusundan alinan bilgi.

Evet. A101 de bu uygulama çok oluyor. Bugün bende açılıştan 10 dk sonra kadar birbirine yakın 3 a101 gezdim TVler hep rezerve. elektrikli süpürge ve tava setini aldım. TV işini netten halledicem a101 cilere ağız eğmek istemiyorum bir iki haftadır katakulli yapıyorlar
  • El yayını aldımda bana beklediğimden hafif geldi

• almıyorum kullanmıyorum o ayrı konu
    ama ne zaman bime ayda a101 gitsem o ayakkabilar dikatimi cekiyor hep ufak numaralar kalıyor
    her seferinde aynılarını görüyorum
    nasıl bir ticaret kafası bu. satmıyor işte satan numaraları yapsana?
  • Alan arkadaslar yorum yapabilirler mi bende aldim ama kurulum icin yarini bekliyorum

• Aldim kurdum , bosa kuruluma para vermeyin , bir onceki 40 inc olanida almistim , bu 42 olan sanki daha iyi gibi akan goruntude ama test edecegim bakalim gozle ne kadar anlayabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurulumu kendimiz yaparsak garantiden cikar mi.kesin bir bilgisi olan cevaplayabilir mi

• kagan06 kullanıcısına yanıt
    Dostum menü tuşuna ardından info tuşuna basıp özelliklere bir bakarmısın orada tvnin 3D özelliği olduğu yazıyor..Acaba gerçekte varmıdır yoksa üst modellerede aynı yazılım yüklendiğindenmi 3D görünüyor merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eğitimşehitleri

Kurulumu kendimiz yaparsak garantiden cikar mi.kesin bir bilgisi olan cevaplayabilir mi

Kurulumu kendin yaparsın garantiden çıkmaz.
  • bel korsesini tavsiye ederim fiyatı uygun kaliteli, belinde problem olan yakınınız falan varsa kaçırmayın.. (bedenleri var s-m-l şeklinde)

oturma simidi de fena değil bir arkadaş sormuştu.
  • quote:

revize derken ? rezerve mi demek istediniz yoksa yenilenmiş ürün gibi bişi mi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.