Şimdi Ara

A101 16-22 Kasım (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
11.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Frema da güzel alırım sürekli a101 onlinedan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alakasız mesajlar silinmiş, güzel olmuş, ama şahsın mesajı en beğenilen mesaj olarak konunun en başında duruyor. Ya şahsın konuyla ilgili olmayan bu mesajı da silinmeli, ya da silinen mesajı geri eklenmeli ki şahsın gerçek yüzü konuya yeni gelenler tarafından görülüp mesajına itibar edilmesin.
  • Torkunun banadada kullandığı hurma yağı diye yazdığı palm yağını öğrendikten sonra Torku benim için bitmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu konuda 1 tane bloklu adam var o da , mesajı en çok beğenilen kişi.

ne yazdı da beğenildi acaba , blok kaldırıp uğraşmak istemiyorum:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

şu konuda 1 tane bloklu adam var o da , mesajı en çok beğenilen kişi.

ne yazdı da beğenildi acaba , blok kaldırıp uğraşmak istemiyorum:)
    torku ürünleri leş eve sokmam dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevahiroglu -- 18 Kasım 2019; 14:40:36 >
  • a101 in karton 650 gr ambalajdaki Ahir, BİM in yine aynı gramaj ve kartondaki Aknaz peynirleri piyasadaki en yüksek FP oranına sahip peynirleridir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

a101 in karton 650 gr ambalajdaki Ahir, BİM in yine aynı gramaj ve kartondaki Aknaz peynirleri piyasadaki en yüksek FP oranına sahip peynirleridir bence.
    Ahir'in videosu çıkmış diye yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Torku Banada, Süzme Beyaz, Ayçiçek yağı, Tereyağı, Yoğurt bana göre standart market markaları arasında piyasanın en iyi 3 ürününden biri.
    Edit: lezzet anlamında söylüyorum nasıl üretiliyor bilemem. Ahir markanın nasıl üretildiğine canlı şahit olmuştum daha önce forumda uyarımı yaptım.
    Ahir'de ne sıkıntı var hocam? Bilgilendirebilir misin?
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Burası senin forum siten mi herkes istediğini özgürce yazar,ha dersen torku çalışanıyım eleştirel yorumları görürsem forum yönetimi tahdit eder sildiririm yorumları dersen orası ayrı.

Edit-Konumuna bakılırsa torku çalışanısın muhtemelen veya konumdan dolayı torku fanatiğisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Kasım 2019; 14:58:50 >
  • bişeyler aldım ama çokca kahvaltılık sosu indirimli olmuyo dedi şube fakat reklamda yayında var

A101 16-22 Kasım

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

bişeyler aldım ama çokca kahvaltılık sosu indirimli olmuyo dedi şube fakat reklamda yayında var

Geçen aynısı bana, A101 kuruyemiş kampanyasında oldu. Muska ürününde geçmedi kampanya. Ama onlineda geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Geçen aynısı bana, A101 kuruyemiş kampanyasında oldu. Muska ürününde geçmedi kampanya. Ama onlineda geçmiş.

Alıntıları Göster
    onlinede önemli ürünler tükenmiş, kargo ücreti veya 120 tl ye alım limiti gibi şartlar yerine yerel şube mantıklı, öğlen şubeye gittiğimde ürünler olduğu gibi duruyor kimse ilgi göstermemiş, haliyle teyzeler yemeklerini kendileri yapıyor,

• radko kullanıcısına yanıt
    Bu leş yorumu da da silin adminler. Adamın derdi siyaset yapmak. Görmüyor musunuz bunu da gidip ilgili bütün yorumları silerken bu yorumu silmiyorsunuz?
  • Torkucular basmış konuyu,neyse ki gıda dedektifi yaza yaza yola getirdi Banadaya palm yağı yazdırttı sonunda..Ayrıca gofret,bisküvi ürünlerine de dayadı invert şurubunu..katkı maddelerini..ee baktı millette tık yok devam..ama müstehak..Neyse ki eve sokmuyorum artık,bu değişikliklerden önce sürekli alıyodum yalan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 18 Kasım 2019; 15:47:52 >
  • cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    farklı birşey beklemiyordum aslında :D

• Leş şahsın zihninde, Torku leş diyebilir, aslında diyemez Torku'nun işkembe ürünü leş diyebilir eğer denediyse.

Şahıs diyor ki "ben izmirliyim, torku konya firması, konyalıya para kazandırmam, hiç bir izmirli konyalıya para kazandırmaz". Bir de 4 beğeni gelmiş mesaja.

Bu edepsizliğe çok üzüldüm doğrusu. Fakat her cinsten şahıs/çocuk bulunabilir bu ortamlarda çok da takılmamak lazım.
  • Ne Torku'ymuş arkadaş. Eti'nin de Ülker'in de güzel ve kötü ürünleri var. Kötüye kötü demek, iyiye iyi demek neden bu kadar zor? Torku'nun soğuk kahve ürünlerini tüketiyordum gayet güzeldi ama artık neredeyse hiç bulamıyorum. Bunla ilgili yazı yazdım arayan soran mail atan da olmadı. Eti veya Ülker ile benzer olay yaşamadım çünkü ürünlerini iyi tedarik ediyorlar. Yerli diyorsan onlar da yerli. Kime göre neye göre diğer markalar yabancı demek daha doğru olur.

Torku'nun A101 için özel limonata üretip, ismini aynı tutup içeriğini değiştirdiğinden sonra maalesef çok sempatim kalmadı. Sonuçta içeriğini değiştiriyorsan o ürünün adı da değişmeli. Tüketici kandırılmamalı..
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    birazcık hoşgörülü olmak lazım; bende izmirde yaşıyorum ve buralıyım. Ama asla kırmızı çizgilerim yok ticaret konusunda(terör destekçileri hariç)
    konyalıymış, urfalıymış , şırnaklıymış farketmez.

• oguzhan22 O kullanıcısına yanıt
    Çıldırıyorsun demi leş torku yazdığım için birde beğeni rekoru olunca cimere falan şikayet eder sizin ekip şimdi 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Kasım 2019; 16:17:41 >
  • Cenko17 kullanıcısına yanıt
    Anlamıyor işte bu torkufanboyları,maddi çıkarları var torkudan belli ki.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.