Şimdi Ara

A101 16-22 Kasım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
11.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptan350 K kullanıcısına yanıt
    Normalde market markalarının üretici firmasına bakarım ama Tarabya kaşara baktığımı hiç hatırlamıyorum. Sütaş’tan falan daha çok beğeniyordum ama acayip bozmuşlar. 2 kere aldım belki sorunlu karşıma çıkmıştır olabilir diye ama ikisi de öyle çıkınca bi daha sokmam eve. Sizin önerdiğiniz bi marka var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Bu mesaj silindi.
    Ben peyrini çok sevdim ama kalıp olanlardan alabilirsin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

A101 in kendi ürettirdiği hiç buseyi almayın da. Diğer markalar değerlendirilebilir.
    Ben alırım gayet de güzel

• Torku Banada, Süzme Beyaz, Ayçiçek yağı, Tereyağı, Yoğurt bana göre standart market markaları arasında piyasanın en iyi 3 ürününden biri.
    Edit: lezzet anlamında söylüyorum nasıl üretiliyor bilemem. Ahir markanın nasıl üretildiğine canlı şahit olmuştum daha önce forumda uyarımı yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 16 Kasım 2019; 23:59:35 >
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    En son aldığım kasar peyniri değilde tost peyniri gibi katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • torkunun şeker ile yaptığı abur cuburlar dışında et ve süt ürünleri lezzetsiz, hiç beğenmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torkuyu özellikle çikolata ve bisküvilerde tercih ediyorum. temel sebebi de glikoz şurubu değil pancar şekeri kullanması. bu kampanyadaki ürünlerden bahsedecek olursak da torkunun beyaz peynirini daha önce almıştım. diğer beyaz peynirlere göre fena değildi. kampanyada da fiyatı biraz daha makul.
  • Torku'nun tüm ürünlerinde palm yağı var. Sosyal medyada Gıda detektifi ortaya çıkarmıştı, Aman ha, kaç kaç..
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Önemli değil çok iyi yaptınız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.