Şimdi Ara

A101 14 ŞUBAT 2013 AKTÜEL ÜRÜNLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında bunun tek sıkıntısı wifi çekim gücüyse,a101 ucuza satıcak 260dan falan.

Alacaksın,garanti falan dinlemeyecek açacaksın içini bi tane kablo ekleyeceksin wifi daha iyi çekmesi için bir de ince bi metal plaka.Süper çeker valla
  • bu ciğere pul biberden başka ne katılıyor ....
    konu ciğere döndü ama bilgi bilgidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

yorganlar nasıldır acaba, kaz tüyü diyo ama bu fiyata kaz tüyü yorgan nası olur?

içinde %1 oranında bulunuyosada kaz tüyü derler :D

%90 polyester %10 pamuk eşofmanlara bile yüzde yüz pamuk diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATSIZ

bu ciğere pul biberden başka ne katılıyor ....

arkadaş sen gece gece niyeti bozmuşsun bu saatte bizede yedircen yemekleri
    Nerden girdiysem bu konuya acıktırdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: №7

Aslında bunun tek sıkıntısı wifi çekim gücüyse,a101 ucuza satıcak 260dan falan.

Alacaksın,garanti falan dinlemeyecek açacaksın içini bi tane kablo ekleyeceksin wifi daha iyi çekmesi için bir de ince bi metal plaka.Süper çeker valla

Ekranda ki çizgiler için ve de hoparlör için de birşeyler şart...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATSIZ

bu ciğere pul biberden başka ne katılıyor ....

Başka bişey katma sadece yerken yanına soğanla maydonoz doğra al sana ziyafet..

• arkadaşlar ben attlas marka matkap kampanyasını gördüm acaba nasıl 99tl matkap+vidalama+taşlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

quote:

Orijinalden alıntı: №7

Aslında bunun tek sıkıntısı wifi çekim gücüyse,a101 ucuza satıcak 260dan falan.

Ekranda ki çizgiler için ve de hoparlör için de birşeyler şart...

ozaman 100tl den versinler retina ekran takalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• traş makinesini sanırım alacağım

göğüs kıllarında falan kullanabilirim sanıyorum yanlış mıyım ? sorun çıkar mı ? aynı şekilde sakallarda da kullanacağım

galiba pisliğin tekiyim
  • 14 şubat geldi yine don satışı başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

traş makinesini sanırım alacağım

göğüs kıllarında falan kullanabilirim sanıyorum yanlış mıyım ? sorun çıkar mı ? aynı şekilde sakallarda da kullanacağım

galiba pisliğin tekiyim

• bende sinbonun saçkesme makinası vardı çok uzun sure kullandım parasını zaten 2trasta cıkarıyor
    halada kullanıyorum

motor gucu ve kordonun uzun olması onemli bendeki sinbo sanırım 11w tı..
    mm yi ayarlayan 2-3baslık daha olması lazım bunda resimde verilmemis.
    birde o yanındaki minik sisede yağ var bıcagını belirli aralıkla yaglayınca kolay kesiyor 2-3trasta bir yaglamakta fayda var

saclarını kısa ve basit kesen, detaya onem vermeyen,
    oraya buraya sackactı heryer sac oldu nasıl temizleyecem derdine dusmeyen
    kisiler icin uygun

2-3-4-6mm kesenler icin tavsiye ederim ama cihaz agırsa (guclu olanlar genelde motor buyuk ve agir oluyor) eli biraz yoruyor
    sarjlı makinalar gibi dusunmeyin agirlar...

sac disinda kullanırmıyım diyen arkadaslar var
    -evet istedigin yerine kullanırsın isine yarar, hatta buyuk makine oldugundan kolay tıkanma yapmıyor boyle makineler...

• quote:

galiba pisliğin tekiyim

+1 göğüsleri bilmem ama sakallarda işe yarar mı sıfır değil de kirli kesiyorum kesilir mi bu aletle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

quote:

galiba pisliğin tekiyim

+1 göğüsleri bilmem ama sakallarda işe yarar mı sıfır değil de kirli kesiyorum kesilir mi bu aletle ?

dedigim gibi sakal boyunu ayarlayan paratlar ile ki bunlar paketten cıkıyorlar genelde siyah plastik aparatlar
    sakal boyunu ayarlayarak eksebilirsiniz..
    0 tras yok tabi.(elek bolumu yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

quote:

quote:

galiba pisliğin tekiyim

dedigim gibi sakal boyunu ayarlayan paratlar ile ki bunlar paketten cıkıyorlar genelde siyah plastik aparatlar

Yağlanması gereken türlerden galiba bu. Pratik olmaz gibime geliyor, siz ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

quote:

quote:

galiba pisliğin tekiyim

Yağlanması gereken türlerden galiba bu. Pratik olmaz gibime geliyor, siz ne dersiniz?

yağlamak çok basit..
    1minik damlayı makine calisirken bıcaga damlatıyorsunuz zaten titresimle yayılıyor 5sn..

ha yagdemisken oyle ustunuze basınıza bulasıcak yag degil bıcakta kalıyor zaten cok basitkullanımı.. o minik sise bende senelerdir duruyor bitmedi.
    sakal tırası icin zaten yaglama pek gerekmez sac trasında 2-3trasta bir minik damla daha verimli calismasını saglar..
    ha yaglamadan calisiyor ama biraz yolar zaten sizde hissedersiniz yolma gibi olursa hemen yaglıyorsunuz anında duzeliyor.
    buarada simdi baktım bendeki model sinbo 4325 mis 13watt
    suan pek bulunmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klinik_Psikolog -- 8 Şubat 2013; 21:42:08 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.