Şimdi Ara

A101 - (08 Ocak Perşembe) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
13
Favori
29.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: texmo

Hdmi çıkış varmı tabletin.

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

cift cekirdek 2gb ram
    cidden ilginc bir kombinasyon olmus

2gb ram koyuyorsan en az quadcore olmali

Merhaba,

Bu dediğiniz olayın teknik açıklamasını yapar mısınız? Merak ediyorum.

İyi forumlar.

Androiddde ram ne kadar coksa o kadar iyi. Cunku kullanilan programlardan ana ekrana dondugunuzde uygulama aslinda kapanmaz. Hafızada kalir. Birdahakine hazirda durmak icin. Simdi soyle dusunelim. Bir santiyede kum tasima isi yapiliyor. Isciler islemci olsun remde kamyon. Kamyon buyuk ama 2 isci yetistiremiyor. Karsilayamiyor o is gucunu. 4 isci olsa daha hizli dolar kamyon. Boyle buna benzer bisey iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    o ozelliklere bir firmanin 2gb takmasi tuhaf gelmisti yani goze carpan buyuk bir tuhaflik... ekrani kotu, islemcisi kotu yani en fazla takilabilecek 1gb ram gibi gorundu... bir arkadas ram 1gb demis... muhtemelen 1gb diye dusunuyorum... 2gb o ozelliklere fazla iyi gibi yani...
  • Teknosa daki 169 tl tabletmi yiksa bumu ? Hdmi çikis var

• Banada Laptop lazım a101 getirmiyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemci özelliklerine göre atomun en alt versiyonu keşke işlemci 2580 olsa idi

grafik işlemcisi olarak sgx544mp2'nin diğer atomlara göre frekansı düşürülmüş versiyonu var

buna göre para verin batarya olarak 3000mah

A101 - (08 Ocak Perşembe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 31 Aralık 2014; 11:45:30 >
  • Hafıza kartı ile full hd uydu alıcısı yok la

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bu yoğurt mayasını 3-4 aydır takip ediyordum. İnternetten sattışları vardı ancak 50 li paketler halinde sattıkları için alamamıştım.

En sonunda marketlerden dağıtıma başladılar. A101 'e gelince ben de mutlaka alacağım.

Daha öncesinde bu tür mayalar kullanmıştım.
    Mesela şu ürün de Süleyman Demirel Üniversitesinin ürettiği ve üzerinde çalıştığı bir mayadır. Kullandım ve beğendim.
    https://www.kefirdanem....gurt-Mayasi?cType=tr-TR

Danem ürünleri yayla'nın ki ne göre biraz pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

Semsiye Antalya'da is gorur mu?

Yok hocam sadece Marmara Bölgesi'ne özel
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Daha orta ayar bir tv bekliyorum ya 1500 tl ya 1000 tl koyuyorlar 1200 civarına sağlam bir SEG koysalar daha iyi olacak. Yada LG 42LB580N'e gidicem son durak olarak.

Yakınınızda kipa varsa 50" ilk seg 1399 tl tv sehpası da hediyesi

seg mi?
    mediamarkt ta 1599 tl toshiba var smart led 50"
    250 tl lik çek ile 1349 a geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver1 -- 31 Aralık 2014; 11:54:24 >
  • Dibek kahve f/p üst seviye tavsiye ederim.

• Fairy nin fiyatı da iyi.çağdaş dan 5 tl ye almıştım yanında ariel deterjan vermisti onlarda.
    Bu seylan çayı nasıl kullanan var mı tadı rengi vs..

• Cidden alınabilecek şeyler var

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    z2560 var türkiye versiyonunda.
  • Tv yorum ?

• Arkadaşlar bir süredir tablet almak istiyorum. Vatandakı ipad kampanyasında bütçemi ayarlayamadım. Ben de idaretenlik bir tablet almak istiyorum. 6-7 ay en fazla 1 sene kullanıp anneme vereceğim. A101 de bu tablet satılacakmış. Tabletle ilgili beklentilerim şunlar;

1- Clash of Clans oyununu oynuyorum. Birkaç oyun daha yükler belki oynarım.

2- 8gb dahili bellek pek iyi gibi durmuyor ama bi 32 lik class10 hafıza kartı alırım artık. Film ve resim için herhangi bir sorun oluşturur mu?

3- Sitesinde dediğine göre cihazın 1024*600 çözünürlüğü mevcut. 2 gb ram ve 1.2 ghz atom z2520 işlemcisi var. 8gb alanın yarısı boşta kalıyormuş herhalde.

4- Batarya 3000 mah yazıyor. Muhtemelen en büyük sorunu bu gibi gözüküyor. Sizce nasıl bir performans sergiler?

5- İphone kullanıcısı olarak kasma/donma gibi sorun yaşamıyorum. Bu cihazı alınca bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım?

6- Son olarak diğer paylaştığım resimde ki klavyeli kılıfıda yanında almak istiyorum. Ofis tarzı programlarda işimi görür diye. Sizce almam işime yarar mı?

Arkadaşlar açıkcası ilk defa tablet alıcam ve bu tableti düşünüyorum. Sadece bu tablet hakkında yorum yaparsanız gerçekten sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne0n66

Arkadaşlar bir süredir tablet almak istiyorum. Vatandakı ipad kampanyasında bütçemi ayarlayamadım. Ben de idaretenlik bir tablet almak istiyorum. 6-7 ay en fazla 1 sene kullanıp anneme vereceğim. A101 de bu tablet satılacakmış. Tabletle ilgili beklentilerim şunlar;

1- Clash of Clans oyununu oynuyorum. Birkaç oyun daha yükler belki oynarım.

2- 8gb dahili bellek pek iyi gibi durmuyor ama bi 32 lik class10 hafıza kartı alırım artık. Film ve resim için herhangi bir sorun oluşturur mu?

3- Sitesinde dediğine göre cihazın 1024*600 çözünürlüğü mevcut. 2 gb ram ve 1.2 ghz atom z2520 işlemcisi var. 8gb alanın yarısı boşta kalıyormuş herhalde.

4- Batarya 3000 mah yazıyor. Muhtemelen en büyük sorunu bu gibi gözüküyor. Sizce nasıl bir performans sergiler?

5- İphone kullanıcısı olarak kasma/donma gibi sorun yaşamıyorum. Bu cihazı alınca bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım?

6- Son olarak diğer paylaştığım resimde ki klavyeli kılıfıda yanında almak istiyorum. Ofis tarzı programlarda işimi görür diye. Sizce almam işime yarar mı?

Arkadaşlar açıkcası ilk defa tablet alıcam ve bu tableti düşünüyorum. Sadece bu tablet hakkında yorum yaparsanız gerçekten sevinirim.

Samsung tab4 t230 veya asus memopad me176cx alın a101deki tablet kötü alınmaz

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sayfada yazmıştım,
    quote:

Evde annem kalan yoğurtla mayalıyor, bi ara döngü bozuldu hazır ile mayaladı, sanki eskisi gibi olmuyor, acaba bundan alsak ne kadar iyi olur?

Bizim döngü bozuldu iki kez hazır yoğurt ile mayaladık (eker bidon) şimdi aynı şekilde döngü devam ediyor yanlız eskisi gibi yoğurt olmuyor.
    Bu maya ile yapıp sonraki aşamada bu yoğurttan kalan ile tekrar mayalayabilir miyiz?

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Hocam o dediğin tabletler 300-400 arası yanlış bilmiyorsam. Şimdi ben telefondan clash of clansı oynuyorum ama sarj dayanmadığı için bu ürünü alıp oynamayı düşünüyorum. Tabi arada film filan da izlerim. İleride de anneme verip kendime daha kaliteli birşey alıcam. Annemin tablette yapacağı iş candy crush tarzı oyunları oynayıp arada yemek tarifi filan bakmak netten. Zannedersem bu cihaz bu tarz işler için yeterli olur herhalde. Açıkçası samsung tab4 veya asusa o kadar para vermenin çok mantıklı bir iş olacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Daha orta ayar bir tv bekliyorum ya 1500 tl ya 1000 tl koyuyorlar 1200 civarına sağlam bir SEG koysalar daha iyi olacak. Yada LG 42LB580N'e gidicem son durak olarak.

Yakınınızda kipa varsa 50" ilk seg 1399 tl tv sehpası da hediyesi

seg mi?
    mediamarkt ta 1599 tl toshiba var smart led 50"
    250 tl lik çek ile 1349 a geliyor.

Evet seg marka sehpada verdikleri için daha uygun gibi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.