Şimdi Ara

A WAY OUT [PS ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
29.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkatli bakınca ana karakterlerden zayıf olanı biraz nathan drake'e benzetmişler.
  • Güzel bi oyun olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Split screen monitörlerde hoş olmuyor , iyi bir televizyon lazım bu oyunu keyifle oynamak için.
    Keşke 1-2 yeni IP daha duyursalardı , mesela Unravel'in devam oyunu gibi. EA gibi bir firmanın sürekli spor oyunlarına odaklanması can sıkıcı.
  • Soyle bir Dice Ile birlikte Medial of monor olsaydi harika olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Soyle bir Dice Ile birlikte Medial of monor olsaydi harika olurdu

utkan 4k olur mu her oyun akrepte
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Soyle bir Dice Ile birlikte Medial of monor olsaydi harika olurdu

utkan 4k olur mu her oyun akrepte

Eger star wars bf2 4k 60 fps olursa Hemen hemen her oyun 4k 60 medium high 4k 30 high gelebilir

• Third Person olsun çamurdan olsun. FPS çöplüğünden kurtarın bizi.
  • Ne burun var adamda maşallah

A WAY OUT [PS ANA KONU]
  • Önlerden yerimizi alalım umarım tek kişi oynama da eklerler oyuna.

• İşte özlediğim olay yanındaki arkadaşınla spor oyunları dışında oynanılacak bir oyun. Millet böyle oyunlara hasret birde BLUR tarzı bir yarış oyunu gerek yemişim grafiğini çamurdan olsun ama olsun

• Merak uyandıran heyecanla beklediğim oyunlar arasında yerini aldı. Bu sene biraz sönük geçse de güzel oyun haberleri geliyor kanımca
  • A Way Out'un geliştirici : Gerçeği bilmek istiyor musunuz? PlayStation 4, sizin düşündüğünüz kadar güçlü değil. Konsol, aynı 5 senelik bir PC gibi. Eğer konsollar, bilgisayarlar kadar güçlü olsaydı, bugün çok daha farklı oyunlar görüyor olabilirdiniz.Geliştiriciler, en çok oyunlarının, konsollarda çalışabilmesi için uğraşıyor.” dedi (Uğraşacaklar tabi $60 dolar almayı biliyorlar..

Bu arada PS4 5 yıl olmadı, Kasım ayında 4.yılına daha yeni giricek açıkcası şu zamana kadar konsolun sıkıntısını hiç görmedim, bu zamana kadar da kimse konsolun gücünü kötü dememişti hayret ettim. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Haziran 2017; 18:18:9 >
  • Madem düşündüğümüz kadar güclü değil nasil oluyorda ex oyunlar bu grafikte oynatiyor diye sormak lazim elamana anlasilan hem kendi hemde yaptigi oyun icin prim yapmaya calisiyor deliganli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Madem düşündüğümüz kadar güclü değil nasil oluyorda ex oyunlar bu grafikte oynatiyor diye sormak lazim elamana anlasilan hem kendi hemde yaptigi oyun icin prim yapmaya calisiyor deliganli.

Standart PS4'de Horizon ile Uncharted 4 grafikleri gelmiş geçmiş tüm oyunların eline verir gerçekten. PRO'da kim bilir nasıldır, hiç görmedim ama fevkalededir kesin. Sony kendi oyunlarına gerçekten çok büyük emek veriyor, adamlar kendi konsoluna önem veriyor gerçekten. Bu adamın dediğine hiç de bile kulak asmadım bir sürü güzel oyun var iyi grafikli demek ki yapan yapabiliyor oyun motoru ve oyun öptimize etmeyi bilenler işte sağlam yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

A Way Out'un geliştirici : Gerçeği bilmek istiyor musunuz? PlayStation 4, sizin düşündüğünüz kadar güçlü değil. Konsol, aynı 5 senelik bir PC gibi. Eğer konsollar, bilgisayarlar kadar güçlü olsaydı, bugün çok daha farklı oyunlar görüyor olabilirdiniz.Geliştiriciler, en çok oyunlarının, konsollarda çalışabilmesi için uğraşıyor.” dedi (Uğraşacaklar tabi $60 dolar almayı biliyorlar..

Bu arada PS4 5 yıl olmadı, Kasım ayında 4.yılına daha yeni giricek açıkcası şu zamana kadar konsolun sıkıntısını hiç görmedim, bu zamana kadar da kimse konsolun gücünü kötü dememişti hayret ettim. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bahaneler bahaneler işte !! Ps4 ün tüm gücünü kullanabilcek kalitede bi oyun yap yeter fazlasını isteyen yok zaten derler adama.

Oyun daha çıkmadan topu konsola atıyor aklınca sen oyununa gereken özeni gösterme downgrade yap sonra suçlu ben değil konsol de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 15 Haziran 2017; 19:19:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

A Way Out'un geliştirici : Gerçeği bilmek istiyor musunuz? PlayStation 4, sizin düşündüğünüz kadar güçlü değil. Konsol, aynı 5 senelik bir PC gibi. Eğer konsollar, bilgisayarlar kadar güçlü olsaydı, bugün çok daha farklı oyunlar görüyor olabilirdiniz.Geliştiriciler, en çok oyunlarının, konsollarda çalışabilmesi için uğraşıyor.” dedi (Uğraşacaklar tabi $60 dolar almayı biliyorlar..

Bahaneler bahaneler işte !! Ps4 ün tüm gücünü kullanabilcek kalitede bi oyun yap yeter fazlasını isteyen yok zaten derler adama.

Oyun daha çıkmadan topu konsola atıyor aklınca sen oyununa gereken özeni gösterme downgrade yap sonra suçlu ben değil konsol de.

Yahu zaten adamın çıkaracağı oyun çok büyük grafikli bir oyun değil orta halde grafikleri var. Ubisoft'un oyunları kadar grafiği olsun yeter. Önemli olan oynanış-hikayedir zaten. Co-op modunu sevmiyorum oldum olası yap kardeşim tek kişilik mod oynayalım ps4'ün gücü yetersiz diyeceğine kendi oyunun üzerinde kafa yormuyor. Şimdi bu adam oyununu kesin $60 dolardan çıkarıcaktır sonra birde konsola laf atar, ulan konsollar olmasa nereden ekmek yiceksiniz Pc platformunda 10 kişiden 7'si korsancı zaten.

Online oyunlar en çok Konsollarda oynanıyor, En çok simulasyon oyunlar konsollarda oynanıyor, En iyi oyunlar Konsollara çıkıyor başka da bir şey demiyorum söz sizde hocam

• Önce heveslendim ama single yokmuş kötü oldu.

• Neden eleştriyorsunuz ki yapımcıyı adam öz eleştiride bulunmuş,haklılık payı da yok değil hani.
    Ayrıca bir karar verin artık,diğer yapımcılar gibi cilalı cilalı konuşup göz boyanmasını mı istiyorsunuz yoksa gerçekleri mi...
    Adam neyse onu söylemiş,PS4 PRO gücünde bir konsol istenseydi PS4 çıkışında olabilirdi.Şuan birçok oyun da ertelemeden tutunda farklı konularda da daha iyi olunabilirdi.Umarım yeni nesilde istenilen donanımlar görülür.En azından PS3 gibi bir makine görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 15 Haziran 2017; 23:5:3 >
  • Gamescom'da hiç bir şey göstermemeleri hayal kırıklığı oldu
  • merakla beklediğim A Way Out psn sayfasında

A WAY OUT [PS ANA KONU] 89₺'dan ön siparişe açılmış. Oyunun arkasında EA olmasına rağmen Fiyatı çok iyi, hayret.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.