Şimdi Ara

A Way Out (2018) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adminastör

Arkadaşlar 1 bilgisayardan 2 kişi oynayabiliyor muyuz?

Oynayabilirsin.

Bu arada co-op oyun nasıl yapılır ders niteliğinden bir iş yapmış adamlar böylesi görülmedi mutlaka alın oynayın harika bir oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talha Aynacı tarafından yapılmış incelemesi;https://www.youtube.com/watch?v=RfTHIQlbUwQ&t=205s
  • İllaki 2 kişimi oynamamız gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

İllaki 2 kişimi oynamamız gerekiyor
    Evet tek kişi oynanmıyor hiçbir şekilde

• Arkadaşla oyunu şimdi bitirdik bir seferde hiç kalkmadan. Efsaneydi, hikayesi hüzünlendirdi.
  • CPYlendiniz.
  • Bu oyun niye bu kadar az ilgi çekmiş ilginç yıllardır oyun oynayan birisi olarak çok farklı bir oyun yapısı var aynı ekranda iki kişiyi ekranı bölerek bu kadar iyi oynatan bir oyun görmedim daha önce
    yardımlaşma mükemmel yapılmış oğlumla oynuyorum bir sahnede düşerken elimi tut diye bağırdım resmen oğluma oynamıyor yaşıyorsun resmen türkçe yaması da var daha ne olsun
  • oynamak isteyen varsa eklesin : osmanelz
    oyun tek oynanmıyor ayrıca oyun bende olduğu için origin hesabınız olması yeterli
  • Sırf bu oyun için Origin access üyeliği aldım, ama arkadaş davet ederek oynanıyormuş.
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    bu versiyonunda 2 farklı pcden oynayabiliyor muyuz ?
  • Takip.
  • Oynamak isteyen varsa bu ayın sonuna kadar origin basic geldi oyunu bitirebiliriz :)

Origin ID: StorMAnqelll
  • Fırsat olmadı bir türlü, beraber oynayabiliriz, Origin'den arkadaş isteği gönderdim.
  • 2 kişiyi zorunlu kılması saçma olmuş.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Gerçekten saçma, üstüne denedik hatalar yüzünden oynamadık birde, para verip alınacak bir oyun değil kesinlikle.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 14 Nisan 2021; 21:9:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

..
    Oyun çok kötü oynamaya değmez bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, oyunu origin basic ile alsam arkadaşım oyuna sahip olmadan da beraber oynayabiliyor muyuz?

• Başlığı bölüme uygun olacak şekillde güncelleştirdim.
  • 1 aylık gamepass aldım, oynayacak arkadaş arıyorum. Origin Adım killshot0123
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.