Şimdi Ara

**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.510
Cevap
54
Favori
191.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam..2001 volvo s40 1.8 brc lpg li...sistem 10 yillik ..tank degismesi lazim..bende brc lpg calistigi halde sistem eskidiginden guvenlik acisindan komple lpg yi sokup sifir atiker gold dusunuyorum..1500 civari fiyat veriyorlar...
    Lpg ruhsata isli...eski lpg de calisiyor..
    Daha uyugun fiyata olma ihtimali varmi..ruhsata isletme masrafim yok..
    Aydinlatirsaniz sevinirim..yada lpg takariz diyen ustalar cevabinizi bekliyorum
  • Herkese selam..2001 volvo s40 1.8 brc lpg li...sistem 10 yillik ..tank degismesi lazim..bende brc lpg calistigi halde sistem eskidiginden guvenlik acisindan komple lpg yi sokup sifir atiker gold dusunuyorum..1500 civari fiyat veriyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, atiker gold ürününde, microfast obdII ecu mu kullanılıyor, bilgisi olan var mı?

• En uygun lpg kiti fiyatı nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: transformers1

Merhaba,
    2000 model fiat palio 1.4 EL 8V tek noktadan enjeksiyonlu aracıma atiker marka emülatörlü lpg sistemi taktırdım. Araç lpg de iken enjektör uyarısı sürekli olarak yanıp sönüyor. Benzindeyken ve rampa aşağı gaza basılmazsa ışık sönüyor. Montajı yapan bayi bunun bu tip tek noktadan enjeksiyonlu araçlarda yanmasının normal olduğunu söyledi. Bu uyarının sürekli yanması sizce normal mi? Normal değilse nasıl bir çözüm yolu aramalıyım?Ayrıca bu şekilde aracı kullanmak ileride bir sıkıntı çıkartır mı?
    Şimdiden teşekkürler,iyi çalışmalar...

bu araçlarda bu ışık yanar ama sorun olmaz, benzin araca gelmediği için yanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolkan

Sistemimde bu şekilde...
    **A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK

Araçtaki sıkıntı nedir..Bu Atiker gold montajı değil.. Bilginiz olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candan mühendislik -- 15 Eylül 2015; 11:49:55 >

• EVET DOSTUM MİCROFAST OBD II ECU ILE BERABER SON TEKNOLOJİK HASSAS VE PERFONMANSLI
    ENJEKTÖRLER İLE ÖZEL REGÜLATÖR KULLANILMAKTADIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyazi54

Herkese selam..2001 volvo s40 1.8 brc lpg li...sistem 10 yillik ..tank degismesi lazim..bende brc lpg calistigi halde sistem eskidiginden guvenlik acisindan komple lpg yi sokup sifir atiker gold dusunuyorum..1500 civari fiyat veriyorlar...

KİTİ TAKICAK BAYİ FATURA İLE ALDIĞINDAN MECBUREN FATURA ÇIKIŞI YAPACAKTIR BUYUZDEN SİZ LPG Yİ RUHSATA
    İŞLETMESENŞZ DAHİ FATURA KESMEK ZORUNDA KALICAK BU YÜZDEN FİYATIN DEĞİŞECEĞİNİ SANMIYORUM .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Merhaba aracımdaki sorunu buraya da yazmak isterim değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim :)
    Son 1 haftadır aracımda geç marş alma, 2. veya 3. marşta alma problemiyle karşı karşıyayım.Aracımda atiker sıralı sistem mevcut bu arızanın atikerle alakalı olup olmadığını henüz anlayabilmiş değilim.Uzunca bir süre aracı lpg de kullandığımdan depodada çeyreğin üstünde benzin olduğundan benzin koydurmadım.Akü, buji ve kablolarında sorun olmadığından eminim ve sorunun lpg kitiyle veya yakıt sistemimle alakalı olduğunu düşünüyorum.Araçta ilk marşı bastıktan sonra hemen 2. marşa bastığımda motor çalışıyor.Lpg ile kullanımda zerre kadar performans kaybım yok.Benzinle kullanımda bu performans kaybını çok rahat hissedebiliyorum.Şu anlık yaptığım tek şey bor katkılı benzin enjektör temizleyici kullanmam oldu ve bu şekilde aracı 3 gündür benzinde kullanıyorum hala marş problemi var.Yarın lpg deposunun vanasını kapatıp sorunun lpg kitiyle alakalı olup olmadığını deneyeceğim, belki de benzinle çalışırken sızan gaz motoru boğuyor ve bundan geç çalışıyor.Bir sorumda eğer problemim lpg kalibrasyonuyla alakalıysa aracı kaç gün daha benzinde kullanmam gerek, saygılar

geçmiş olsun..Aracınızın markası nedir.. (bu sorun hyundaılerde olabiliyor) Yakındamısınız bize buyrun detaylı bakalım ..Testini doğru yapmışsınız arka vanayı kapatın borudaki gazı bitirip benzinle 2-3 gün aracı deneyin.. geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: akyazi54

Herkese selam..2001 volvo s40 1.8 brc lpg li...sistem 10 yillik ..tank degismesi lazim..bende brc lpg calistigi halde sistem eskidiginden guvenlik acisindan komple lpg yi sokup sifir atiker gold dusunuyorum..1500 civari fiyat veriyorlar...

Kaliteli bir ürün arıyorsanız takabileceğiniz en uygun fiyatlı ürün Atiker gold 1550-1500 tl taksitli fiyatı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biomedic

Merhaba, atiker gold ürününde, microfast obdII ecu mu kullanılıyor, bilgisi olan var mı?

Doğrudur..
  • candan mühendislik C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Aracim clio 1.2 joy gold kit takılı motor sogukken vuruntu yapıyor sabahlari ilk calistirmada daha sonra yapmıyor ama vuruntu çok güçlü tak tak diye alt tarafı bir yere vuruyor gibi . Neden olabilir?

• Merhabalar ustam. Bende 2010 model 1.2 opel corsa var. Araç 89000 km de. Yakıt tüketimi fazla olduğu için tüp taktırmak istiyorum. Ama tabi benim kriterim şu. İşe gidip gelirken kendini amortiler mi? Her gün 60 km lik yol yapıyorum ve minibüs ile 9 tl gibi bir ücret ödüyorum. Tüp taktırıp araba ile gidip gelmeye başladığımda bu fiyatın altına düşer mi? Ayrıca taktırmaya karar verdiğimde nasıl bir tüp taktırmam gerekir. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarla@candan mühendislik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmonia09 -- 16 Eylül 2015; 10:09:39 >
    Teşekkürler aracım getz 1.4 doch motor, vanayı kapatıp borulardaki gazı bitirdikten sonra yine marş almama sorunum devam etti.Tanıdık bi oto elektrikçiye götürüp bilgisayara bağladık 3 arıza kaydetmiş araç.İmmo arızası katalitik arızası birde benzin pompası sorunu dedi usta.Bende benzin pompası olduğunu düşünüyorum epeydir benzin koydurmadan gaz da kullandığımdan böyle bi problem oldu sanırım.Bu arada karşıyakadayım ilginiz için sağolun, pompa değişimini yaptıktan sonra gelişmeleri yazıcam buraya, saygılar
    2013 i20 1.2 araç için lpg sistemi taktıracağız.
    1. tercihimiz uygun fiyat ve obd desteği olan atiker sistemleri.
    Forumlarda biraz araştırayım dedim, fast, multifast, nanofast, microfast, safefast, normali, süperi.... derken işin içinden çıkamadım.
    Bu sistemlerin birbirine karşı artıları eksileri nelerdir. Sizce Hyundai i20 1.2 araç için doğru tercih hangisi olur. Şimdiden paylaşımda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_avi

2013 i20 1.2 araç için lpg sistemi taktıracağız.
    1. tercihimiz uygun fiyat ve obd desteği olan atiker sistemleri.
    Forumlarda biraz araştırayım dedim, fast, multifast, nanofast, microfast, safefast, normali, süperi.... derken işin içinden çıkamadım.
    Bu sistemlerin birbirine karşı artıları eksileri nelerdir. Sizce Hyundai i20 1.2 araç için doğru tercih hangisi olur. Şimdiden paylaşımda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Clio 1.2 aracıma gold kıt taktirdim en ufak bir çekiş düşümü hissetmiyorum. İlk denemem 620 km şehir dışı 81 tl lpg 2.01 klima full açık. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Merhaba aracımdaki sorunu buraya da yazmak isterim değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim :)
    Son 1 haftadır aracımda geç marş alma, 2. veya 3. marşta alma problemiyle karşı karşıyayım.Aracımda atiker sıralı sistem mevcut bu arızanın atikerle alakalı olup olmadığını henüz anlayabilmiş değilim.Uzunca bir süre aracı lpg de kullandığımdan depodada çeyreğin üstünde benzin olduğundan benzin koydurmadım.Akü, buji ve kablolarında sorun olmadığından eminim ve sorunun lpg kitiyle veya yakıt sistemimle alakalı olduğunu düşünüyorum.Araçta ilk marşı bastıktan sonra hemen 2. marşa bastığımda motor çalışıyor.Lpg ile kullanımda zerre kadar performans kaybım yok.Benzinle kullanımda bu performans kaybını çok rahat hissedebiliyorum.Şu anlık yaptığım tek şey bor katkılı benzin enjektör temizleyici kullanmam oldu ve bu şekilde aracı 3 gündür benzinde kullanıyorum hala marş problemi var.Yarın lpg deposunun vanasını kapatıp sorunun lpg kitiyle alakalı olup olmadığını deneyeceğim, belki de benzinle çalışırken sızan gaz motoru boğuyor ve bundan geç çalışıyor.Bir sorumda eğer problemim lpg kalibrasyonuyla alakalıysa aracı kaç gün daha benzinde kullanmam gerek, saygılar

geçmiş olsun..Aracınızın markası nedir.. (bu sorun hyundaılerde olabiliyor) Yakındamısınız bize buyrun detaylı bakalım ..Testini doğru yapmışsınız arka vanayı kapatın borudaki gazı bitirip benzinle 2-3 gün aracı deneyin.. geçmiş olsun

Hocam sorunum bugün çözüldü benzin pompasına monte edilen benzin basınç regülatöründen kaynaklıymış.Lpg ile alası yokmuş ilginize teşekkür

• Üstadım bende çok araştırdım 2006 vw polo 1.4 trendline aracıma atiker gold taktırdım iki gün önce. Usta çok önemli bu faktörü hiç es geçme. Ben Tekirdağ/ Çerkezköy de Can otogaz da taktırdım. Mükemmel bi işçilik çıkardılar. Aracın bağlantıları sanki fabrikasyon gibi oldu. Kimse yanlış anlamasın bi kazancım yok öğretmenim ben ancak tavsiye ederim Çerkezköy Can otogaz Mustafa Ustamı. Araçta da benzine göre farkı hissedemedim. Şu an sorunsuz kullanıyorum maşaallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harmonia09

Merhabalar ustam. Bende 2010 model 1.2 opel corsa var. Araç 89000 km de. Yakıt tüketimi fazla olduğu için tüp taktırmak istiyorum. Ama tabi benim kriterim şu. İşe gidip gelirken kendini amortiler mi? Her gün 60 km lik yol yapıyorum ve minibüs ile 9 tl gibi bir ücret ödüyorum. Tüp taktırıp araba ile gidip gelmeye başladığımda bu fiyatın altına düşer mi? Ayrıca taktırmaya karar verdiğimde nasıl bir tüp taktırmam gerekir. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarla@candan mühendislik

yol şartlarına da bakmak lazım ancak lpg ile km de 20-25 krş yakarsınız ortalama..
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.