Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.028
Cevap
5
Favori
199.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    özcanak belki karıştım ama af ola ve cross teknik

teşbih te hata olmaz derler.

yukarıda da bir arkadaşa öyle demişler hiç sony ile shov bir olur mu?
    evet doğru aynısı olamazlar.
    anlaşılan oki atiker shov olarak türkiye de lpg platformu na girdi.

ama umudumuz:

UYGUN FİYATLI YERLİ MALI BİR SONY OLDUĞUNU HEP BİRLİKTE UZUN VADEDE GÖRÜR İSEK
    (evet çok küçük olsada bu ihtimali düşünmek bizim hakkımızdır umarım.)

iş te o zaman sadece yorumunu bu arkadaşlara bırakacağız.
    bunu shov zanderek istemeyen ve daha bir ürünü alırken zarar edenlere, aldıkları ürünün (kalitesine kesinlikle birşey demediğim) fiyatını tasarrufa dönüştürmek için bizlerden 10000 km daha fazla yol yapmak zorun da olanlar bu yorumu ozaman yapacaklardır.(tabii tarafsız olur iseler)

HERKEZİN ALDIĞI ÜRÜN KENDİNE HAYIRLI OLSUN
    ALFUNU 17

• ÖZCANAK

ARKADAŞIM ÖZEL OLACAK BELKİ AMA ! ( konu dışı ama inanın bende özeniyorum ve merak ediyorum)

MERSEDES E200 KOMP. 'ÜN MODEL , ÜCRETİ VE KM.'SİNİ YAZABİLİRMİSİNİZ?

(ve becerebilirsem kendi aracıma komprosör deki sisteme benzer bir hava giriş güçlendiricisi yapmaya çalışıyorum.)
  • Atikeri Mazda 626'ya taktırdım ilk gün düşük devirlerde titreme ve sallantı yaptı incelendiğinde buji kabloları ömrünü doldurmuş yenisiyle değiştirince düzeldi İstanbulda İkitelli de Başakşehire giderken sağda Sefaköy Sanayi sitesinde Afa servise taktırdım adamlar işinde baya uzmanlar ilkdepoda kalibrasyon ve bu sorunu yaşayınca doğru bir ölçüm yapamadım bu depoda belli olacak benzinde 11-12 litre yakıyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: alfunu

ÖZCANAK

ARKADAŞIM ÖZEL OLACAK BELKİ AMA ! ( konu dışı ama inanın bende özeniyorum ve merak ediyorum)

MERSEDES E200 KOMP. 'ÜN MODEL , ÜCRETİ VE KM.'SİNİ YAZABİLİRMİSİNİZ?

(ve becerebilirsem kendi aracıma komprosör deki sisteme benzer bir hava giriş güçlendiricisi yapmaya çalışıyorum.)

2000 model E200 elegance kompressor, 82000 km de. 45000 ytl ye geldi. Piyasada 50000 civarı ama. Kasko değeri bile 55000 ytl. Zaten arabanın fotolarını açtığım topiğe koydum ordan görebilirsin.
  • alfunuarkadaş bağlantı şemasını özelden gönderirsen sevinirim
  • Atiker forumlarını ilgiyle takip ediyorum ama bikaç gündür eski hareketliliği kalmadı. Nerdesiniz Atikerci arkadaşlar
  • Nerde olacaklar arabalarıyla geziyorlardır. Sorun olsa buraya yazarlardı demekki sorunsuz. Maşallah.
    Başka markayı taktırarak fazladan verecek oldukları paralarıda yiyo olabilirler.

quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

Atiker forumlarını ilgiyle takip ediyorum ama bikaç gündür eski hareketliliği kalmadı. Nerdesiniz Atikerci arkadaşlar
  • Şimdilik çok iyi işallah ilerde sorun çıkarmaz ama tahminim atiker italyanların sonunu getirecek yada ucuzlatacak
  • Ya yedikleri önemli değilde hiç değilse arada sırada buraya uğrayıp gezdikleri gördükleri yerleri anlatsınlar

Yerli bir firmanın ürünlerinin başarılı ve sorunsuz olması bizleri de mutlu eder. Devamını dilerim.

Bu arada ihsanone vardı sorun yaşayan en son arıza lambası yanmasına çözüm bulamadığından bahsediyordu sonra yazmamış hiç ne yaptı acaba merak ettim.

quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

Nerde olacaklar arabalarıyla geziyorlardır. Sorun olsa buraya yazarlardı demekki sorunsuz. Maşallah.
    Başka markayı taktırarak fazladan verecek oldukları paralarıda yiyo olabilirler.

quote:

Atiker forumlarını ilgiyle takip ediyorum ama bikaç gündür eski hareketliliği kalmadı. Nerdesiniz Atikerci arkadaşlar

• herkese slm,bende 2006 megane hb var,bu araca atiker uygunmu acaba?şuan rizede yim ama yaza manisaya gideceğim sizce dönüşümü nerede yaptırmalıyım?
    hep sorunlar var formda kafam çok karıştı,buralarda iyi usta tavsiye edecekler lütfen yardımcı olsun,sonuçta her gün sanayiye gidenler var,anlaşılan iş ustada bitiyo

megane taktıranlar deneyimlarini yazabilirlermi acaba
  • Atikerin sayfasında servis adresleri var oturduğun yere yakın bir servise gitmen mantıklı taktırdıkdan sonra birkaç kere gidilebiliyor servise ayarlar için filan
  • burdayıs enes kardes. sorun olmayınca yazmıyoz ama madem yazdım sunuda yazayım bari aracac lpg taktırdıgımda 10800 km de simdi ise 13600 km de bayagı bi yol gitmişşiz az yakıyo diye aldıgım gazları hesapladım gitiğim kmyei ortalama 104 lira cıktı hayret bayagı iyi yanien son merisn gezmeidn bu değeri yakaldıgımı dusnuyodum ama demkki ortalma bu değermiş
  • quote:

Arkadaşım dediğin doğru,eski hareketliliği kalmadı ama ne yapalım,Atiker arıza vermiyor,benzinden dolayı daha önce binemediğim 2000 cc Opel vectra cd ye şimdi biner duruma geldim ama benzine göre fark yapmadı,az yakıyor diye bakkala bile araba ile gider olduk,benzinde aylık yaptığım ortalamayı şimdi yine yapıyorum ama iki kat fazla gezerek,anlayacağın keyfini çıkarıyorum,Atikeri sorarsan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim,yalnız bu şekilde bu markayı göklere çıkarırsak bilelimki bir brc yada tartarini fiyatına çıkarmaları fazla zaman almaz diye düşünüyorum,nede olsa tüccar milletiz.

• valla acaba sorun olurmu diye taktırdık korkarak simdi de ise acaba uzun vade gidermi korkum var . ama sukur ki sorun oyk
  • quote:

Orjinalden alıntı: mirasoglu

Atikerin sayfasında servis adresleri var oturduğun yere yakın bir servise gitmen mantıklı taktırdıkdan sonra birkaç kere gidilebiliyor servise ayarlar için filan

ozaman izmire gidecez ama bi arkadaş oradan çok çekti gelde git taktır şimdi,
    megane taktıran bi arkadaş yokmu
    onlarda yol bilgisayarında problem oluyomuş bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?
    onunla ilgili bi gelişme yaşandımı,çözdülermi o sorunu acaba?
  • 1998 hyundai accente atiker taktırdım 3 gün önce allah nazardan saklasın harika çekiş benzinliden daha iyi diyeceğim nerdeyse ben 1 ay düşündüm korka korka taktırdım ama şimdi daha önce niye taktırmadım diye pişmanım.
  • Gerçekten Atiker kullanan arkadaşlar ara sıra yazalımda,son durumlar neler,arıza vs... varmı,varsa önlemi ne gibi paylaşmaya devam edelim,hepinize selamlar sayğılar...
  • bende karar verdim Atiker taktircam, arabam 94 model BMW 520i 6 silindir. allah pisman etmesin..

pazartesi randevu aldim servisten..
    aslinda carsamba konusup, persembe anlasip hemen birakmistim arabayi,
    sanayiden isyerine geldim, 30 dk sonra telefon geldi abi elimizde 6 silindir kalmamis ancak pazartesi ulasir dediler...

sasirdim aslinda yani adam stoguna bakmadan nasil arabayi birak derki, yada biryerden temin ederim diyemi aldi sonra bulamadimi anlamadim..

gerci buyuk bi servis hem resmi bayi atikerin hemde avrupa arabalarin bakim servisi..
    ama ne yapacaklari belli olmaz adam alistirmasin sonra bizi sallamaya.

otogaz sektorunde donen dalavereleri dusundukce korkuyorum
    insallah dk 1, gol 1 degildir servisin bize yaptigi..
  • c.tesi antalya galip otogazdaydım valla 8 -10 araç kuyrukta diğer montaj yarlerinin önünde böle sıra bekleyen yok ortaklardan Tanju bey le görüştük kendi arabasına poloya taktırmış aracı inceledim hiç anlaşılmıyor lpgli olduğu valla nedesem az olur iş. bizede kısmet olur
  • Ben toledo ve kompressor e Galip Otogaz da taktırdım Atikeri. Oranın asıl sahibi Mehmet Bey. Gerçi bir ortağı olduğunu geçen hafta öğrendim. Doğru bayiye gitmişsin. Ustası Bayram Usta işinin ehlidir.

quote:

Orjinalden alıntı: okis

c.tesi antalya galip otogazdaydım valla 8 -10 araç kuyrukta diğer montaj yarlerinin önünde böle sıra bekleyen yok ortaklardan Tanju bey le görüştük kendi arabasına poloya taktırmış aracı inceledim hiç anlaşılmıyor lpgli olduğu valla nedesem az olur iş. bizede kısmet olur
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.