Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.028
Cevap
5
Favori
199.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atiker sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum ama kararsızım atiker hakkında bilgisi olan varsa buraya yazarsa sevinirim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• PEK FAZLA BİLGİSİ OLAN YOK BENDE SORMSUTUM TAM OLARAK AKRAR VEREMEDİM AMA ŞAHSİ KANAATİM OLUMLU İDİ SADECE UZUN KULANIM SONUCUNU GORMEDİĞİMİZ İÇİN KARAR VEREMİYORUM MALUM PİYASAYA YENİ GİRDİ 50 BİN 150 BİN KM DEN SONRA NE OLACAK ACABA
  • kötülüyen görmedim ama güvenemiyorum tabii biraz bizdede var türk malı diye ismi atiker değilde castelli yada başka yabancı isimde olsa hemen alırdık en iyisi biraz daha beklemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALABORA41 -- 18 Mart 2007; 22:01:06 >
  • acıkcası tm oldugu için deil yabancı bi markada olsa piyasaya eyni girdiği için uzun vadede naısl bir şeyle karsılasacagımı bilemediğim için endişelrim. yoksa turk malını neden almıyayım dimi fakat fiyat acısından bana cazip gelmiyor cunku 1200 ytlye peşin takıyolar bende 1300 e xzavoli buldum dolaysııyla 100 ytl için riske değmez 400 500 olsa her neyse
  • Ben taktırdım çok memnunum. 1200 ytl ye değil nakitte 1000 ytl ye takıyorlar Antalyada. 120ytl X 10 taksit simit depo dahil taktırdım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanak -- 19 Mart 2007; 9:20:55 >
  • ozcanak kaç km yaptın şu ana kadar yakıt tasarrufu ne kadar
  • 24 şubatta taktırdım. Şuana kadar 1100 km filan yaptım. Yakıt 30 ykr den 16 ykr ye düştü.

quote:

Orjinalden alıntı: ALABORA41

ozcanak kaç km yaptın şu ana kadar yakıt tasarrufu ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanak -- 19 Mart 2007; 12:44:57 >
  • bende taktırdım daha 5 gun oldu arza ısıgı yanıp duruyo.ve ben 1150 ytl pesın taktırdım ızmır de.anlasılan 150 ytl kazık yedım.bonus kartım yoktu olsa mantıklı olan tabıkı taksıtlı olan.. okadar gezdım asagı takan bulamadım. hatta bırıne 110 a tak dedım ısrar ettım kes para ama takmadılar.neyse olan oldu memnunmusun dersen sımdılık ıyı gıbı ama arza ısıgı yanıp duruyo. sıldırıyom 40 km sonra yıne yanıyo.171 numaralı arza kodu verıyo buda sıstem cok zayıf manasındaymıs.
  • arıza ışığını dikkate almalısın!
    sistem çok zayıf demek muhtemelen yakıt fakir yanıyor demektir. Bu da sistemin açıkça ayarsız olduğunu gösterir.
    Fakir olması aracının az yakıt tükettiği manasına gelmemelidir. ama kesinlikle olması gereken güçten daha düşük bir güç üretiyordur.
    basit bir ayarla çözülebilecek bir problem gibi görünüyor.
  • peşin de aynı taksitlede 1200 tl ama kararsızım hiç uzun vadede bilen yok çünkü bir tarafta atiker öteki yandan ovml peşin 1700 tl ama 3 sene garanti veriyorlar 500 lira için başım ağrısın istemiyorum 3-4 kere sanayiye gitmektense ovmlyi çok övüyorlar rekorlar kitabına girmiş diye her neyse 1 haftada araştıralım bakalım
  • SİZE TARTARİNİ DİYECEM HERZAMANKİ GİBİ 2 YIL ÖNCE İSTANBULDAKİ SERVİSİMİZDE TAKILAN HYUNDAİ MARKA ARAÇ TAM 220 BİN KM YAPMIŞ LPG DE TABİKİ BU TİCARİ TAKSİ SİZ 220 BİN KM. Yİ NEKADAR ZAMANDA YAPARSINIZ????
    quote:

atiker sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum ama kararsızım atiker hakkında bilgisi olan varsa buraya yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 22 Mart 2007; 10:16:20 >
  • Benim Antalyada Atiker taktırdığım bayi aynı zamanda OMVL bayisi. Bana Atiker tavsiye etti. Benim arabaya montaj yapılırken 94 model mondeoya OMVL takılıyordu. Takan usta şuna verilen okadar paraya yazık Atikerden hiçbir farkı yok diyordu. Bu biraz daha rahatlattı. Bu arada Atiker taksitle 1200 OMVL 1700 ytl idi.

quote:

peşin de aynı taksitlede 1200 tl ama kararsızım hiç uzun vadede bilen yok çünkü bir tarafta atiker öteki yandan ovml peşin 1700 tl ama 3 sene garanti veriyorlar 500 lira için başım ağrısın istemiyorum 3-4 kere sanayiye gitmektense ovmlyi çok övüyorlar rekorlar kitabına girmiş diye her neyse 1 haftada araştıralım bakalım
  • evet bende lavato alcaktım firmayı aradım atiker den bahsetti bayagı bi mantıklı geldi bana .
    sanırım bende atiker taktırcam
    sebeblerine gelince
    lovato ileride arıza yaptıgında yedek parcanın pahalı oldugun ornegin enjektor arızası 300 ytl 2 yıl grantsi var ama 3. yıl arıza yaparsa bu fiyatı odeyeceğimi onun dısnda garanti kapsamında olsa dahi bize çok gecgarantiden gelmeisni bekliyorum geri donuyorlar dedi. bu en oenmli etken oldu benim için. bende dedimki peki yani bu enjeltor olsun diğerleri arıza yapm ihitmali nedir dedim. oda suan için 5000ytl lik malzemem var dedi. dolaysıyla atiker agır basmaya basadı cumartesiye kadar fikirmim değişmezse atiker taktırcam absladı
  • pdr aldığın fiyat nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALABORA41 -- 22 Mart 2007; 19:34:17 >
  • aldıgım fiyat peşin 1150 ytl ama taksitle yaptırcam 1000 ytl peşin olursa taktırırm peşin oda antalyada imiş konyada yok
  • teşekkürler umarım hayırlı olur ben yarınn taktırıcam bi terslik çıkmazsa
  • ayarı bugun tekrar yaptırdım .bu sefer yakıt ayarlarına gırdıler tekrar sılındı.basınc degerı 106 olarak ayarlandı.bu arada yenı bır arza daha cıktı oda ıkı gundur gaza otomatık gecmıyo kendım gecırıyom 30/ 40 km gıdıyo altta bır duduk sesı var ınce dıııııııııııt falan dıye. calıyo hadı bakalım benzıne gecıyo ıkı kılometre sonra yıne alıyom derken yıne aynı. ve ben yıne sanayıde .neyse ustayla ayar yaptık dekrar deneme surusune cıktık 30 km yol gıttık dedım kı bak bu araba tam 40 km de arza lambasınaı yakıyo 10 daha gıdelım dedım arabanı cekısınde sorun yok sorun yok dedı.bırde emısyon ayarı 140 a falan cıkınca 20 ye dusuyo.o surerken bende cıhazı kontrol edıyordum. ınanın 42 km de yanı 12 km sonra eve donerken tekrar sıldıgı arza lambası yandı...sımdı bos bır zaman da gel bısey daha deneyecegım dedı .ama bılmıyorum tek bıldıgım sıstemı takalı 6 gun oldu 6 gunur sanayıdeyım. arac ford fıesta 2004 17 bın de sorunsuz du .sımdı ıyımı ettık kotumu anlamadım ben bu işi varın gerisini siz düşünün..basımdan gecenlerı ford fıesta 2004 olarak anlattım.baslık altında.tup taktırmayı dusunenler okusun .bu ısten anlayan usta varsa yardım ederse benı yonlendırırse sevınırım.

• kardes sana daha oncede yazmıstım abim aracına arıza lambası yanarak biniyo du haberin olsun bende cumartesi taktırcam bakalmı bende de yanacakmı insallah yanmazz cok gıcık bi durum bakalım
  • ya bu arada konyada atiker sıstemi takan bi yer bana 1150 ytl peşin verdi bu forumda bin ytlye takılıyor falan dediler firmanın biride eger 1150 ye taktır ben sana ucretsiz takacam diyor simdi bu ne anlamadım yani adam bana takarım diyor
  • Evet Antalyada 1000 ytl pardon 999 ytl. Hatta benim taktırdığım bayi. Hatta ve hatta ben taktırdıktan sonra o reklam çıktı diye sinirlendim. Bana 10 taksit için 200 ytl geçirmişler diye.

quote:

Orjinalden alıntı: pdr42

ya bu arada konyada atiker sıstemi takan bi yer bana 1150 ytl peşin verdi bu forumda bin ytlye takılıyor falan dediler firmanın biride eger 1150 ye taktır ben sana ucretsiz takacam diyor simdi bu ne anlamadım yani adam bana takarım diyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.