Şimdi Ara

A Star is Born l Lady Gaga - Bradley Cooper l Ekim 2018

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A Star is Born Fragmanı - Lady Gaga ve Bradley Cooper'dan Muazzam Bir Film Geliyor!

• Merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz efenim
  • Film çıktı sanırım. Baya iyi diyorlar, puanı da yüksek. Var mı izleyen?
  • Bradley Cooper Lady Gaga ikilisi cok iyi uymus birbirlerine. Şarkıları da güzel, zaten filmin albümü Amerika'da bir numara olmuş. 140 dakika filmde yan karakterlere biraz daha zaman ayrılabilirdi belki ama ben beğendim. Lady Gaga'nın onceki oyunculuk denemelerini izlemediğim icin suphelerim vardi ama hic sırıtmıyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin adı “A star is born i lady gaga” diye okudum Bradley Cooper ne alaka dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film IMDb Top 250'de yer alan ikinci 2018 yapımı film şu anda, gelecekte tutunabilir mi bilmiyorum ama bence hak ediyor. (Diğer film Avengers)

• https://youtu.be/52nfjRzIaj8

• bu filmi vizyonda nasıl kaçırdım aklım almıyor.. müthiş film. nete düştü izleyin izletin. özellikle kız arkadaşınızla :) (ses sistemi veya ikinizde kulaklık olsun.)

lady gaga nın son şarkısı da çok içe dokunur cinsten.. müthişti.
  • Barbara Straisend in filminin yeniden cekimi mi bu?

• Güzel filmdi beğendim. Lady Gaga'yı o sesle dinlemek inanılmaz güzeldi.
  • 10/8 lik film Bradley müthiş oynamış ve yönetmiş helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bradley cooper'ın yönetmen olduğunu film bittikten sonra gördüm, helal olsun dedim. güzel çekmiş.

film güzeldi, lady gaga'nın oyunculuğu konusunda şüphe duyanlar hiç şüphe etmeden izlesinler gayet başarılı oynamış.

ekleme: bu arada lady gaga'nın çizdiği imaj yüzünden sevmeyen hatta nefret edenlerdenseniz bu filmde fikrinizi değiştirir. top yaptığı dönemden sonra hatırlarsınız çok fazla illuminati ilişkilendirmeleri yapılmış çizdiği imaj yüzünden yerden yere vurulmuştu fakat burada gerçekten çok doğal ve başarılı zaten sesine söyleyecek bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 20 Ocak 2019; 20:16:28 >
  • filmi çok beğendim. Lady gagayı normalde itici bulurdum sevmezdim hiç ama filmden sonra fikrim değişti :D Gerçekten sesi çok güzel, kendiside güzel. Normalde de aşırıya kaçmasa keşke :p Oyunculuklar ve müziklerde çok güzeldi

edit: bradley cooper müthiş bir oyuncu. Adam hangi rolde olsa hakkını veriyor :D Asker, aşçı şimdide müzisyen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 18 Şubat 2019; 14:14:14 >
  • Lady Gaga'nın tipine bir saat kadar tahammül edebildim, ayrıca Bradley Cooper için daha önce hiç bu denli sığ bir karakter gördüğümü hatırlamıyorum. Adam sarhoş rolü yaptı tüm film boyunca. Hollywood'un şişirdiği başka bir yapım daha.
  • oscardan sonra tekrar vizyona gireceği söyleniyordu izlemediyseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

oscardan sonra tekrar vizyona gireceği söyleniyordu izlemediyseniz
    bu güzel haber.. tamamen kaçırdığım bir filmdi. Ankara'da ki sinemaları kotrol edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 7 Mart 2019; 15:50:7 >
  • Oscar ödüllerinde yalnızca en iyi dilm müziği ödülü alabildi film.
    Ben oyunculara da bir ödül çıksın isterdim doğrusu. filmi izlemenizi tavsiye ederim. Diğer izlenmesi gereken filmlerim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son 30-40 dakika haricinde tamamen ağzım kulaklarımda izledim. Çok başarılı bir yapım olmuş bence. Lady Gaga rolünün hakkını vermiş. Şarkılar da bir o kadar güzeldi.

• Bence çok güzel bir filmdi.

Tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.