Şimdi Ara

A Plague Tale: Innocence (14 Mayıs 2019) [PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
7.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A Plague Tale: Innocence (14 Mayıs 2019) [PS4 ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aslında oynayan vardır ama hangi platformda oynadıkları da önemli.
    Birde tek eksi yönü Türkçe Alt yazı çıkmaması galiba.:)
    Ancak Youtuber'lar ve İnceleme yapanlar siteler oyunu gerçekten çok beğenmişler. Ben daha oynamadım ama önceliğim olacak.
  • Haklısınız hocam. Bende üçte birini bitirdim. Hikaye beklediğimden çok çok daha iyi çıktı. Her bi anı insanın yüreğine dokunuyor. Oynanış da gayet eğlenceli olmuş hiç sıkmadı. Şuan için yapay zeka hariç herşey dört dörtlük. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 18 Mayıs 2019; 0:22:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dili de oldukça hafif. Birazcık ingilizce bilgisi olanlar bile rahatlıkla anlayabilirler aslında altyazı takibi ile
  • Days Gone bitti sıra bunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece oyunu bitirdim. Kısa bir değerlendirme yapayım. Öncelikle oyunun görselleri nerdeyse Exc kalitesindeydi. Animasyonların doğallığı ve oyunun performansı çok iyiydi. Özellikle duygusal yoğunluğu takdire şayan. Seslendirmeler oldukça başarılı. Küçük çocuğu seslendiren müthiş bir işe imza atmış. Hikayede ki tempo bir an olsun dinmiyor. Ve oldukça da merak uyandırıcı. Ortaçağ mimarisi ve veba döneminin vahşetini çok iyi yansıtmışlar. Yapay zeka şöyle dursun tek bir şikayetim var finali biraz fazla uzatmışlar. Onun haricinde oldukça beğendim. 10/8.5 veririm. Kaliteli Lineer oyunlar oynamayı özlemişiz. Bu oyun ilk duyurulduğundan beri takibimdeydi ve başarısıyla da yanıltmadı. Son söz olarak oynayın oynattırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Mayıs 2019; 16:8:30 >
  • Zaten oynanış videoları inanılmaz görünüyor. Benim için sürpriz oldu. Harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Dün gece oyunu bitirdim. Kısa bir değerlendirme yapayım. Öncelikle oyunun görselleri nerdeyse Exc kalitesindeydi. Animasyonların doğallığı ve oyunun performansı çok iyiydi. Özellikle duygusal yoğunluğu takdire şayan. Seslendirmeler oldukça başarılı. Küçük çocuğu seslendiren müthiş bir işe imza atmış. Hikayede ki tempo bir an olsun dinmiyor. Ve oldukça da merak uyandırıcı. Ortaçağ mimarisi ve veba döneminin vahşetini çok iyi yansıtmışlar. Yapay zeka şöyle dursun tek bir şikayetim var finali biraz fazla uzatmışlar. Onun haricinde oldukça beğendim. 10/8.5 veririm. Kaliteli Lineer oyunlar oynamayı özlemişiz. Bu oyun ilk duyurulduğundan beri takibimdeydi ve başarısıyla da yanıltmadı. Son söz olarak oynayın oynattırın.
    Ufaklık sesi davranışları çok sevimli gerçektende..

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    İnnocence kelimesi boşuna seçilmemiş. :)

• A Plague Tale : Innocence - Cathedral

• A Plague Tale: Innocence | Övgü Fragmanı | PS4

• Şu oyun bütün övgüleri hakediyor. 2019 yılının en sürpriz oyunlarından birisi oldu. Gerçi geliştirme sürecini takip ettiğim için cok sürpriz olmadı benim için. Açık ara son zamanlarda oynadığım en iyi hikayeye sahip oyun oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 23 Mayıs 2019; 21:50:23 >
  • 5 chapter bitti 6 ya geldim. Ya neden bilmiyorum içim ruhum daralıyor oynadıkça ya. Oyun kötü olduğundan değil kesinlikle, ama o fareler, o küçük çocuğun masumiyeti, içimdeki onu koruma isteği beni darladı resmen. Her gün zoraki 1 belki 2 chapter oynuyorum, hiçbir oyun bana bu iç darlığını vermedi.

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Hocam yaşadığın duygular zaten oyunun sana yaşatmak istediği şeyler o yüzden hiçbir problem yok. :) Koruma içgüdüsü, dünyanın acımasızlığı gibi şeyler yüzünden doğrudan etkileniyorsun oynarken. Aksine bunlar ve bu tür atmosferler hep aranılan şeyler.

• quote:

Hocam yaşadığın duygular zaten oyunun sana yaşatmak istediği şeyler o yüzden hiçbir problem yok. :) Koruma içgüdüsü, dünyanın acımasızlığı gibi şeyler yüzünden doğrudan etkileniyorsun oynarken. Aksine bunlar ve bu tür atmosferler hep aranılan şeyler.
    Yalnız ben kolay kolay etkilenmem ne filmden ne oyundan ama bu oyun acayip ya, hele o yumurcağın sesi kalbimden vuruyor beni resident eviller , amnesialar bitirdim şu oyundaki farelerden gerildiğim kadar gerilmedim ya. Şu kıza ve o çocuga bişey olsun depresyona girerim valla

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Çünkü oyunun duygusallığı o kadar yoğun ki, son zamanların en iyi hikayeye sahip oyunlarından birisi. Küçük çocuğun seslendirmesi de çok başarılı olmuş.

• quote:

Çünkü oyunun duygusallığı o kadar yoğun ki, son zamanların en iyi hikayeye sahip oyunlarından birisi. Küçük çocuğun seslendirmesi de çok başarılı olmuş.

Buldum seslendiren çocuğu 3.26 ya bak, tatlığa bak yaaa ;)

• Vampyr gibi çok konuşma varmı oyunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Vampyr gibi çok konuşma varmı oyunda?
    Oyunda konuşma diyalog az diğer oyunlara göre.

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Başlangıçta öyle sonlara doğru artıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.