Şimdi Ara

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
9.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    buyur hocam aradaki fark.

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]
  • İlk yarım saatini oynadım. İlk 30-35 dakikaya göre beni harika bir oyun beklediğini düşünüyorum. Keşke resmi Türkçe dil desteğide olsaymış ama TR yamasının kısa zamanda çıkacağını düşünüyorum.

Oyundaki baş karakterimizin bakış açısı dışında ekranın sağında ve solunda hafif bulanıklık oluyor. Bu bulanıklığı kapatmak için belgelerdeki oyunun save klasöründe bulunan "ENGINESETTINGS" dosyasını metin belgesinde açıp "fringe" bölümündeki 1 sayısını 0 yapmanız yeterli. Böylece ekranın kenarlarındaki bulanıklık efekti kalkmış olacak. Eski hali için 0 sayısını tekrar 1 yapmak yeterli.

Bu arada küçük çocuk çok tatlı ve masum. Şimdilik..
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, ben de bulanıklık efekti nasıl kapatılıyor diye aramaya başlamıştım, bilgi için teşekkür.
  • Oyunu yeni bitirdim gayette güzeldi... oyunun müziklerinde the witcher havası sezdim..Oyunun yapımcıları Polonyalı falan mı sondaki müzikte güzeldi ve anımsattı the witcher ı...Hikayeli oyunları oynamayı özlemişim..
  • oyuna başladım çok sürükleyici oynanış ve grafikler bir harika, optimizede çok çok iyi olmuş, ue4 motoru falan var sanırım oyunda dedim başladığımda, vanishing ethan carter ın grafiklerine benziyor bir hayli çünkü, sonra baktımki doğru tahmin etmişim, yanlız bu motoru en sağlıklı kullanan oyun olmuş sanırım bugüne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 18 Mayıs 2019; 1:23:6 >
  • Yahu koca Engizisyonu sapanla haşat eden kız. Sizi de sinir etmedi mi bu durum? Sürekli gizlilik (stealth) oynanışı da cabası. Gerçek bir olay üzerine daha sağlam bir ölüm yöntemi kullanılabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 454545454545

Yahu koca Engizisyonu sapanla haşat eden kız. Sizi de sinir etmedi mi bu durum? Sürekli gizlilik (stealth) oynanışı da cabası. Gerçek bir olay üzerine daha sağlam bir ölüm yöntemi kullanılabilirdi.
    Valla genelde tüm video oyunlarında olan bir durum aslında ana karekterimiz genelde tüm önüne geleni haşat eder ha bu ablamızda sapan var ama roket atar olsada çok daha mantıllı olmayacaktı bence 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive oyun kalitesinde,ışıklandırmalar oynanış,atmosfer grafikler böyle oyunlara muhtaciz,bunun gibi sanatsal oyunlara

• bu arada linear ilerleyen kaliteli yapımları özlemişsiz yahu, açık dünya yapacam diye çoğu oyunun içine ediyolar son zamanlarda maaselef
  • Muazzam kalitede bir oyunu daha bitirmiş oldum.Keşke bitmesin diyeceğim yapıda,beklediğime değen bir oyun.Umarım bu yapıda oyunlar artar,yapımcı firma takdiri hak ediyor.
  • Sapan olayının abartı olduğu doğru, gizlilik oynayışı da kendini tekrar ettiriyor, yine de bu tür oyunları önüne geleni vur tarzı fps'lere her zaman tercih ederim, görev amaçlı FarCry gibi fps oyunları da zevk vermiyor artık, A Plague Tale: Innocence beklediğimden güzel bir oyun olmuş, böyle oyunlar artmalı Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit'in de pc'ye geliyor olması sevindirici.

@gokhans19
    Bulanıklık efektini kapatınca grafikler daha iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 19 Mayıs 2019; 22:0:24 >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Focus home interactive oyunların yapımcısı değil dağıtımcısı,yapımcıları Asobo,Cyanide,Dont Nod fransız firmaları.
  • Oyunu bitirdim. Hiç bir beklentim olmamasına rağmen baya zevk aldım. Oynanış kısmındaki ekipmanlarımız biraz daha çeşitli olsa tadından yenmezmiş.

Tavsiye ederim, çizgisel bir oyun ve gayet güzel bir hikaye anlatımı var. Daha öncede dediğim gibi müzikleri de çok iyi bence.
  • valla benide baya sardı oyun 4.bölümdeyim.
    4.bölüme kadar türkçe oynadım anlaşılmayan pekte birşey yoktu şimdiye kadar.
    hem oynuyorum hata varsada hemen düzeltiyorum.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Türkçe nasıl oynadınız, ben baktım herhangi bir yama göremedim ?
  • GTX 1070 / ryzen 5 2600x ile 2k monitörde High ayar kurtarıyor anca o da 50 fps ortalama ile ama bu oyun için akıcı denebilir. Ultra ayarda 35 fps ye kadar düşüyor. 2k Ultra ayar için 1080 ti / rtz 2080 lazım.

Grafikler çok iyi, tablo gibi.

• Oyuna resmi olarak Türkçe eklenmesi için Steam'de şöyle bir tartışma konusu oluşturdum:https://steamcommunity.com/app/752590/discussions/0/3264459260621071079/

Eğer bu konu altına yorum yapıp destek olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

valla benide baya sardı oyun 4.bölümdeyim.
    4.bölüme kadar türkçe oynadım anlaşılmayan pekte birşey yoktu şimdiye kadar.
    hem oynuyorum hata varsada hemen düzeltiyorum.
    Güncel yamayı bana özel mesajda atabilirmisin.
  • oyun tablo gibi gerçekten, çizimler çok detaylı hem karekter hemde ortam olsun, tasarımlar müziklerde bir harika, tüm bunları ue4 motoru ile optimize ederek yağ gibi bir oynanışda sunmayı başarmışlar

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    optimize hafif sıkıntılı, GTX 1080 ile 50-70 arası aldım 2k ultra'da

yalnız oyunda sıkıntılar mevcut ara ara kasmalar oluyor update şart, optimizasyonu biraz düzeltip bir de şu ara ara kasma olayını halletseler 10 numara oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 22 Mayıs 2019; 1:3:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.