Şimdi Ara

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
9.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

Geliştirici: Asobo Studio
    Tasarımcı: Kevin Choteau
    Yayıncı: Focus Home Interactive
    Platform: PlayStation 4, Xbox One ve PC
    Çıkış Tarihi: 14 Mayıs 2019

Resmi Site
    https://aplaguetale.com/en

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/752590/A_Plague_Tale_Innocence/

Genç Amicia ile küçük kardeşi Hugo'nun insanlık tarihinin en karanlık zamanlarında yaptıkları yürekleri parçalayan bu yolculukta korkunç bir hikayeye şahit olun. Engizisyon askerleri tarafından aranan ve etrafı fare sürüleriyle çevrilen Amicia ve Hugo birbirlerini tanıyacak ve birbirlerine güvenecekler. Tüm olumsuzluklarla mücadele ederken bu acımasız dünyada yaşamak için bir amaç bulacaklar.

[GAMESCOM 2018] A Plague Tale: Innocence - Uncut Gameplay Trailer

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 3 Temmuz 2020; 12:59:41 >

• ne diyorsun dayı? bu kadar boş yorum yapmak için ekstra efor mu harcadın. bir oyunu beğenmediysen beğenmedim de geç, saçma sapan şeyler yazarak amaç ilgi çekmek mi? oyun zaten lineer bir oyun. lineer bir oyuna neden açık dünya değil demek neyin mantığı? fareli mareli ortaçağ dediğin olayın geçmişini oyunda adı geçen vebayı biliyor musun, hayır. cidden şu toksiklik sıkıyor aga, sevmediysen sevmedim de, bana hitap etmiyor de eyvallah da muhteşem bir hikaye anlatımı olan bu oyunun başlığını saçma sapan şeyler yazarak kirletme

Oyunu dün itibariyle bitirdim. Multiplayer çılgınlığının oyun endüstrisini rezalet bir yere götürdüğü şu yıllarda, hikayesi ve oynayışıyla bambaşka bir keyif verdi bana. Neden hikayeli oyunlara bu kadar düşkün olduğumu hatırlattı. Hem oynadım, hem film gibi izledim. Devam oyununu merakla bekliyorum. Zaten Sean Bean'in içinde olduğu bir şeyin kötü olmasının imkanı yok diyerek, kendisine olan hayranlığımı da dile getireyim. Bu adam nerede, ben oradayım.

Bitirir bitirmez inceleme yazmak istedim :)

Böylesine duygusal ve sürükleyici hikayeye sahip oyun zor bulunur!

+ Grafikler muhteşem ötesi, her bölüm farklı renkleri ve temaları barındırıyor

+ Çevresel grafikler detaylı işlenmiş ve bu detaylar 1300'lü yılların Fransa'sının ruhunu hissetmenizi sağlıyor

+ Hava durumları ve hava koşullarının çevreyle etkileşimi yeterli düzeyde

+ İç mekanlarda da sanat tasarımı kendini sizlere hayran bırakıyor

+ Grafikler öylesine güzel ki bölümlerde fotoğraf modunu açıp bol bol fotoğraf almak oyunun bir parçası haline geliyor

+ Çizgisel bir yapıda ilerlemenize rağmen zaman zaman açık dünya oyunu oynuyormuş hissine kapılıyorsunuz

+ Ana hikayesini bol bol gezerek detaylı inceleyerek ve fotoğraf alarak ortalama 19 saatte bitirdim lakin oyun bitince keşke devam oyunu veya DLC gelse diyorsunuz

+ Körü körüne aksiyondan uzak gibi görünse de hikaye zenginliği, gizlilik teması ve yer yer bulmacalar aksiyonun çok da gerekli olmadığını sizlere hatırlatıyor ve bölümleri oynarken büyük bir keyifle oynuyorsunuz

+ Yetenek ağacımızın olması ve yetenek ağacındaki geliştirmeleri yükselttikçe bu gelişmelerin faydasını mücadelelerde hissetmek yetenek ağacının önemini arttırıyor

+ Bulduğumuz koleksiyon öğeleri genel kültürümüze baya katkı sağlıyor

+ Boss mücadelelerinden keyif aldım diyebilirim ve her bossu farklı bir metotla ve taktiksel mücadeleyle alt ediyor olmamız ayrı bir güzel

- Yapay zeka biraz hayal kırıklığına uğratıyor fakat yine de öylesine zengin bir hikayesi var ki oyun oynarken bu tür eksiklikleri görmezden geliyorsunuz

Epic ücretsiz vermese böyle güzel bir oyunu oynamaktan mahrum kalacaktım belki de. Playstation özel oyunlarından bir farkı yoktu. Grafikler, atmosfer, karakterler, müzikler hepsi çok iyiydi. Başından sonuna kadar sürükleyici, yaratıcı, özgün ve zekice düşünülmüş bir aksiyon macera oyunu olmuş. Oyun bittikten sonra dibine kadar oyuncuyu tatmin edip iyi ki oynamışım dedirtmeyi başarıyor. Yeteneklerin oyun sonuna doğru devamlı değişmesi monotonluğun önüne geçmiş. Seslendirmelerde gayet başarılı olmuş, iki kardeşin arasındaki bağ kardeş ve ailenin önemini güzel bir şekilde vurguluyor.

• Her ne kadar pek ilgi çekmese de çok iyi bir oyun olacak gibi görünüyor. Özellikle orta çağ avrupası sevenler için kasvetli bir atmosfere sahip olacak.
  • Atmosferi oldukça ilgi çekici görünüyor,merakla beklediğim oyunlardan biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

• Hikaye videosu çok güzel olmuş, ilk başta indirim beklerim diyordum fakat duruma göre çıkışında alabilirim.

• IGN'de yeni oynanış yayınlanmış.

• İlk duyurulduğundan beri takibimde. Konu itibariyle müthiş heyecanlandırıyor. PSN fiyatı artmadan yakında ön sipariş geçeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birbirine benzeyen bir cok oyundan sonra kumasi guzel bu oyun biz oyunculara iyi gelecek belkide başroldeki kiza asik olacagiz. Nisan Ayı başında gelen yeni oynanış videosu.

[DHTUBE=https://youtu.be/YlL5F3O1MAQ ]

https://youtu.be/YlL5F3O1MAQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 26 Nisan 2019; 13:37:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tür tps aksiyon macera oyunlarını her zaman sevmişimdir, umarım pc versiyonunu port etmezler.
  • Vampyr,Call of Cthulhu,Surge,Styx serisi oyunlarını severek bitirdiğim focus home interactive'den yine güzel bir oyun. Şimdi sayınca farkettim ki bu adamlar bana göre oyun yapıyormuş WORLD WAR Z 'de yeni çıktı yine onların oyunu ama henüz deneyemedim.

Umarım çizgilerini bozmazlar paracı diğer oyun şirketleri gibi olmazlar.Oyunu merakla bekliyorum ve çıkınca oynayacağım.

A Plaque Tale'in çıkış tarihi Rage 2 ile aynı döneme geliyor bence yanlış yapmışlar.Call of Cthulhu da Red Dead Redemption dönemi çıkmıştı.Geç de olsa Call of Cthulhu'yu da bitirmiştim.
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    WWZ bu yilin suprizi diyorlar. Left Alive i geride birakmis. Ben oynuyorum ama hani bodoslama gomulmedim :) Yine de Daysgone dan keyifli

• A Plague Tale: Innocence - Uncut Gameplay Trailer

• Türkçe dil olacak mı oyunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 2 Mayıs 2019; 15:53:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Türkçe dil olacak mı oyunda?
    Bende bunu merak ediyordum fakat steamde 12 dil gözüküyor Türkçe yok maalesef.
  • A Plague Tale: Innocence'tan Zanaat Sistemini Anlatan Bir Video Geldi.
    http://oyungezer.com.tr/haber/57414-a-plague-tale-innocence-tan-craft-sistemini-anlatan-bir-video-geldi

• https://youtu.be/_7Jj_G425yU

• Focus kadar tok satıcı görmedim. Abicim sen indie, alternatif oyun arayanlara çare olması gereken bir firmasın. Sayelerinde ne Vampyr'i nede Call of Cthulhu'u oynayabildik.
  • Anlamadim, Fiyati mi yuksek tutuyorlar demek istediniz? Ben xby fiyatlarini gorunce direkt ona aldim 145 Tl idi ilk cikisinda sonra bi miktar daha zamlandi

• https://youtu.be/_J9FD7m9M7c

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.