Şimdi Ara

A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EdwardElric_

Erkan Zengin'in artık milli takımda denenmesi için ne yapması lazım? Şu kadronun yarısının bacaklarının arasından geçirmiştir topu. İsveç'i seçecek en sonunda zaten çağrılıyor.

Seçti zaten
  • Biriniz su macin real maci oncesi olmadigini soylesin allah askina biktim su milli takimdan eskiden beri en onemli oyuncularimizi en onemli maclari oncesi bacaklarini eline verip yolluyorlar SU TURNUVA KALKMALİ ZATEN Bİ MOK KAZANAMİYORUZ Kİ NE DİYE Bİ DE OYUNCULARİMİZ SAKATLANSİN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olcay haketti çağırılmış, güzel bi durum. peki oğuzhanı çağırmamak nedir? selçuk-oğuzhan-nuri ortasahası harika olmaz mıydı? ama selçuk sol ayaklı değil diye oynamaz orada dimi avcı bey.

bu arada umut buluta gereksiz diyenleri de gördük kerim frei'ın potansiyeli var, onu pas geçiyorum ama mevlüt, sercan sararer, mehmet ekici nedir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeFJaM_

Selçuk İnan'ı "sol ayağı yok diye milli takımda oynatmıyorum" diyen Abdullah Avcı ile bu iş yürümez.

Bende selçuğu koymadiğinda verdim notunu.açiklamalarida tatmin edici değildi.apo gereksiz bi adam.

•  A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı.

Livorno
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

bilmiyorum. deneyen oldu mu ?

Yahu erkek gibi söyle işte. Ne yaparsınız döver misiniz, bıçaklar mısınız, öldürür müsünüz? Nedir yani? Okul çıkışı liselisi gibi ''giy formayı gel lan yiyosa, hadi yiyo mu yiyo mu oluuuummm
    Bu ne lan?

bıçaklamak mı ?

onu yapan sizinkiler diye biliyordum.

bilmem artık ne yaparlar, o kadar konuşuyorsunuz adamların arkalarından :)
  • sadece fener ve galatasaraydanmi olusuyor lig ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

bıçaklamak mı ?

onu yapan sizinkiler diye biliyordum.

bilmem artık ne yaparlar, o kadar konuşuyorsunuz adamların arkalarından :)

Nesin sen?
    Düşmanlıktan beslenen bir canlısın bence. Aferin, zaten rakip takım taraftarlarının tamamı gâvur di mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.