Şimdi Ara

A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bekir ve Caner takımda görmeye tahammül edemediğim adamlar milli takıma çağırılıyor.

En az gol yiyen Kasımpaşa'dan 1 tane adam yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk İnan'ı "sol ayağı yok diye milli takımda oynatmıyorum" diyen Abdullah Avcı ile bu iş yürümez.
  • harbi harbi dünya kupasına gideceğimize inanan varmı?macaristana bile yenildik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

Artık Selçuk İnanı oynatmazsa ayip.Gerci sorun sadece bu degil.Hem fazla yetenekli kadromuz yok(en azından insanların abarttigi kadar) hem de ruhsuzluk,milli takimin amac degil araç olarak görülmesi sıkıntısı var.

Volkan
    Gg-Semih-Ömer-Hak
    ---------Selçuk--------
    --------Emre-Nuri-----
    Hamit---------------Arda
    -----------Burak----------

Şu kadro şu an için en dogrusu gibi ama Arda Atleticoya gittiğinden beri kanatta kullanmıyoruz onu 10 numara gibi oynatıyoruz o zaman da kaliteli orta sahalardan birini kesmek durumunda kalıyoruz sıkıntı oluyor.

malesef son haftaki performanslarından sonra volkanın kaleyi hak ettiğini düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

Artık Selçuk İnanı oynatmazsa ayip.Gerci sorun sadece bu degil.Hem fazla yetenekli kadromuz yok(en azından insanların abarttigi kadar) hem de ruhsuzluk,milli takimin amac degil araç olarak görülmesi sıkıntısı var.

Volkan
    Gg-Semih-Ömer-Hak
    ---------Selçuk--------
    --------Emre-Nuri-----
    Hamit---------------Arda
    -----------Burak----------

Şu kadro şu an için en dogrusu gibi ama Arda Atleticoya gittiğinden beri kanatta kullanmıyoruz onu 10 numara gibi oynatıyoruz o zaman da kaliteli orta sahalardan birini kesmek durumunda kalıyoruz sıkıntı oluyor.

malesef son haftaki performanslarından sonra volkanın kaleyi hak ettiğini düşünmüyorum

Dogru haklısınız ezberden yazmışım ondan olduVolkan rezalet oynamasin.

Bu arada Bekir Caner ve Egemenin ne işi var aday kadroda hey Allahım

• Bazıları neden hep fb ve gs den oyuncu alınıyor diyor ama şu an bu iki takım avrupada katıldığı kupalarda en iyi 8 takım arasına kaldı. Tamam haketmeyen var mı var. Ama yine de bu iki takımın karması çıkması bizim için daha iyi şu an. Kaleyi volkan haketmiyor şu anda. Stoper e büyük ihtimalle egemen ömer falan olacak semih sakattı en son ama bilmiyorum. Nuri ise bi türlü istenen katkıyı veremedi milli takıma. Gurbetçileri ise görmek bile istemiyorum hele mehmet ekici. Şu ana kadar hiçbir yararlı hareketini görmedim. Arda ve nuri hariç bizim ligimizden oyuncular olmalı

• GÖKDENİZ KARADENİZ NEDEN MİLLİ TAKIMA SEÇİLMİYOR !!
  • Volkan şu formuyla milli takımda ne geziyor la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

GÖKDENİZ KARADENİZ NEDEN MİLLİ TAKIMA SEÇİLMİYOR !!

+1 bu adamı takip eden var mı beyler nasıl oynuyor.

• Volkan,Caner,Bekir in ne isi var kadroda?anlamiyorum ben bu kadro secimini.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

quote:

Orijinalden alıntı: OnurJAM

quote:

Sampiyonlar ligi gol krali dururken Mevlutu oynatalim zaten forvette. Allah'tan kimse senin fikrini iplemiyor bu milli takim kadrosunda

son hırvatistan maçı, romanya maçı, ne bilim macar maçları dahil .

burak'ın bal yılı bu yıl.

ben milli takıma, taraftar gözü ile bakmıyorum. açıkcası burak nasıl bu kadar gol atıyor balına da anlamıyorum. iki senedir atıyor ama ona laf yok. lakin topa vururken kafasını kaldırıp bir kere bile kaleye bakmayan adam ama işte kaçırdıkları daha çok ama atıyor genede.

sen zaten başka bi yerinle bakıyosun,bal yılı ? okey

• Şimdi Volkan'ı oynatır kalede. Forvettede Mevlüt oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bump

quote:

derbilerini ve uefa maclarini izledim,deli gibi oynuyor
  • Serdar Aziz
    Alper Potuk
    Onur Recep Kıvrak
    Ömer Toprak

Toplam maliyet ne bunların
  • quote:

quote:

Gökdeniz;Volkan ve Emre yle kavgalı o yüzden alınmıyor.Toraman da birileriyle kavgalı.Ayrıca Oğuzhan ı hala almamış delirecem.Şu an Selçuk un yanında oynayabilecek en iyi adam ama almıyorlar bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volvic

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Orijinalden alıntı: Volvic

quote:

Orijinalden alıntı: Smog55

quote:

Orijinalden alıntı: IMPROVER

KERİM FREİ kim yahu almanyadaki işçilerdendemi takım kuruyor artık APO

Kerim Frei Almanya da oynamıyor. İngiltere de oynuyor. Uyruğu da İsveç...

Ayrica milli takimda haydi hayri oynayabilecek bir adam.

Bu kadar da cahillik olmaz sokaktaki dilenci daha cok anliyordur futboldan

kardeş kusura bakma da söylemeden edemedim hayli kelimesini yazabilmek için iki şansın olmuş ikisini de kullanamamışsın

Git dogru yazisilini ogren. Gece gunduz pc basinda pinekliyorsun heralde hic mi dogru kullanimini gormedin? dergilerde gazetelerde falan?

üslup çöp. Yaş 8-9

• quote:

A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı.

Hey allahım kadroya bak. Adama sorsan Kerim Frei hangi takımda oynuyor bilmez ama ''kadro''suna almış.

(Hemen google'a bak, hangi takımdaymış.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

quote:

quote:

Gökdeniz;Volkan ve Emre yle kavgalı o yüzden alınmıyor.Toraman da birileriyle kavgalı.Ayrıca Oğuzhan ı hala almamış delirecem.Şu an Selçuk un yanında oynayabilecek en iyi adam ama almıyorlar bir türlü.

Oguzhan zaten ümit millide oynamıyormu o fizikle biraz zor gibi. Şaşırmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

quote:

quote:

Oguzhan zaten ümit millide oynamıyormu o fizikle biraz zor gibi. Şaşırmamak lazım.

Eğer turnuva filan olacaksa tamam o zaman almaması normaldir ama turnuva filan yoksa alması gerekir.Ayrıca fiziği çok iyi durumda.Sakatlıktan da çok iyi döndü.İkili mücadelelerde düşmüyor.Tek başına maç alabilecek kapasitede.Çok rahat adam geçiyor.19 yaşında daha ne yapması gerekiyor.Sercan ile Mehmet Ekici den daha iyi oynadığı kesin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

quote:

quote:

Eğer turnuva filan olacaksa tamam o zaman almaması normaldir ama turnuva filan yoksa alması gerekir.Ayrıca fiziği çok iyi durumda.Sakatlıktan da çok iyi döndü.İkili mücadelelerde düşmüyor.Tek başına maç alabilecek kapasitede.Çok rahat adam geçiyor.19 yaşında daha ne yapması gerekiyor.Sercan ile Mehmet Ekici den daha iyi oynadığı kesin.

İyi oynamasına sözüm yok zaten. Kendini kısa sürede kanıtladı fakat daha zamanı olduğunu düşünüyor herkes o mevkide arda oynuyor. Arda yı kesecek hali yok.

+ Kendi yaşıtlarının fiziğine bakarsanız fiziğini anlarsınız. Sizin maçlarda genelde pas verkaç yaptığı için fazla 2li mücadelelere girmediği için anlaşılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.