Şimdi Ara

a hhhh ahhhhhh ahhhhh (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Metalurjist

quote:

Orijinalden alıntı: Zetharos

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

Gel dedim
    "Uzak" dedi...
    Bilemedi.
    Gün gelecek,
    uzak dediği kadar "bile"
    yakın olmayacağım O'na.

Madde-1: Bir yönetici, halkla iç içe olamaz

Bir üye yöneticiye ne yapacağını söyleyemez. Hele ki 4 gün cezaya 1 uyarı puanı kalmışken.

şaka yaptım ya şaka ehe

•  a hhhh ahhhhhh ahhhhh
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gel dedim
    "Uzak" dedi...
    Bilemedi.
    Gün gelecek,
    uzak dediği kadar "bile"
    yakın olmayacağım O'na.

Bir üye yöneticiye ne yapacağını söyleyemez. Hele ki 4 gün cezaya 1 uyarı puanı kalmışken.

Citi nerde ya? Gorursen soyle bana ulassın.
    [gun]

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gel dedim
    "Uzak" dedi...
    Bilemedi.
    Gün gelecek,
    uzak dediği kadar "bile"
    yakın olmayacağım O'na.

şaka yaptım ya şaka ehe

• Başlık çok fenaa
  • kıza are you sex deseydin keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

kıza are you sex deseydin keşke

aklima gelmedi
  • Güneş doğduğunda başka bir şehrin sabahında olacağım
    Her insanın bir öyküsü vardır ya
    Benimki de böyle işte...
    Bu sabah pencerene bak
    Bu koca şehri sana bıraktım
    Başka bir şehrin sabahından başka bir dilde
    Elveda...
  • ingilizce terk
  • yarıldım lan
  • quote:

quote:

quote:

Gel dedim
    "Uzak" dedi...
    Bilemedi.
    Gün gelecek,
    uzak dediği kadar "bile"
    yakın olmayacağım O'na.

yönetici olmadan önce hawx atmıştık garenadan.hatırlar sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cuore del Dolore

Güneş doğduğunda başka bir şehrin sabahında olacağım
    Benimki de böyle işte...
    Bu sabah pencerene bak
    Elveda...

Dogum gununde dondu gün,hava cok sicak üstümde sadece bir tshirt aklimda dönen bir sürü sorunu arasinda bir kac dakikalar molalar yakaladigimda aklimin bir kosesinden tanimlayamadigim bir seyler sana kayip gidiyor istisnasiz. Kalbimde, mideme baski yapan kocaman bir yumru oturmus.

Belki her sey cok kolay, belki birkac yerinde soylenecek soze bakiyor gerceklesmesi istediklerimin ama anlayamayacagin ve bana hic yakistiramayacagin bir durumuda tasiyor yeri ve zamani gelmeyen o sözler iste. Herkesin yaninda bicir bicir cekinmeksizin konusan, özgüveni adimlarindan belli olan benligim yok oluyor seninle konusmaya basladigim anda. Ciddiye almamandan, geri zekali oldugumu falan dusunmeden cekinen, bir okul cocugu oluyorum adeta. Titrediklerini belli etmemek icin konusurken ellerini abartili sekilde kullanarak konusan, ses kaybolacakk kadar kisilan.

Cok korkuyorum, duymak istediklerimi duymamaktan, aci cekmek icin elle tutulur bir nedenim olmasindan korkuyorum.Gözündeli, disardan gorundugun kadariyla esprilii,zeki,komik imgemi yikip da, sana, hic de olmaz öyle sey derken hem de, deli gibi asik olmus o minik beni fark etmenden korkuyorum.Bir sekilde yenilmekten belki de. Yüzüne bakamamaktan.

Dogum gunun sarilmak istiyorum oysa.Gercekten sozun tam anlamiyla iyi kide dogmussun demek. Bes alti kelimeye sigdirdigim iyi dileklerimi, kalbimden kopardigim kanayan bir parcayla bir mesaja eklemek ve ardindan ne diyecegimi, ölsem de duygusal,özel bir seyler yazamayacagim o mesajda gercenden icimden gecen o dilegi , herkesin yazdiklari gibi algilayip kizarsin, cevap vermezsin, ya da soguk, kuru bir ^tesekkurler^yanitini verirsin diye gondermek ve kendimi paramparca etmek istemiyorum.

Sen duymadikca, günden güne, seni bir daha göremeyecegim güne dek kalan ggünleri sayarak, bir günü daha tükettigin kardan sayarak yasiyorum. Iyiki dogdun,iyiki taniyorum seni, Paylaş:

sana gösteremesemde icime nese dolduruyosun, sansim oluyorsun.Belki hissedersin diye söylüyorum, aslinda hep öyle kalmani istiyorum.

dicem o ki bu konularda benle yarisamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

quote:

quote:

Gel dedim
    "Uzak" dedi...
    Bilemedi.
    Gün gelecek,
    uzak dediği kadar "bile"
    yakın olmayacağım O'na.

yönetici olmadan önce hawx atmıştık garenadan.hatırlar sanırım :)

Hawx oynadığımızı biliyorum da senin asıl hesap neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: Cuore del Dolore

Güneş doğduğunda başka bir şehrin sabahında olacağım
    Benimki de böyle işte...
    Bu sabah pencerene bak
    Elveda...

Dogum gununde dondu gün,hava cok sicak üstümde sadece bir tshirt aklimda dönen bir sürü sorunu arasinda bir kac dakikalar molalar yakaladigimda aklimin bir kosesinden tanimlayamadigim bir seyler sana kayip gidiyor istisnasiz. Kalbimde, mideme baski yapan kocaman bir yumru oturmus.

Belki her sey cok kolay, belki birkac yerinde soylenecek soze bakiyor gerceklesmesi istediklerimin ama anlayamayacagin ve bana hic yakistiramayacagin bir durumuda tasiyor yeri ve zamani gelmeyen o sözler iste. Herkesin yaninda bicir bicir cekinmeksizin konusan, özgüveni adimlarindan belli olan benligim yok oluyor seninle konusmaya basladigim anda. Ciddiye almamandan, geri zekali oldugumu falan dusunmeden cekinen, bir okul cocugu oluyorum adeta. Titrediklerini belli etmemek icin konusurken ellerini abartili sekilde kullanarak konusan, ses kaybolacakk kadar kisilan.

Cok korkuyorum, duymak istediklerimi duymamaktan, aci cekmek icin elle tutulur bir nedenim olmasindan korkuyorum.Gözündeli, disardan gorundugun kadariyla esprilii,zeki,komik imgemi yikip da, sana, hic de olmaz öyle sey derken hem de, deli gibi asik olmus o minik beni fark etmenden korkuyorum.Bir sekilde yenilmekten belki de. Yüzüne bakamamaktan.

Dogum gunun sarilmak istiyorum oysa.Gercekten sozun tam anlamiyla iyi kide dogmussun demek. Bes alti kelimeye sigdirdigim iyi dileklerimi, kalbimden kopardigim kanayan bir parcayla bir mesaja eklemek ve ardindan ne diyecegimi, ölsem de duygusal,özel bir seyler yazamayacagim o mesajda gercenden icimden gecen o dilegi , herkesin yazdiklari gibi algilayip kizarsin, cevap vermezsin, ya da soguk, kuru bir ^tesekkurler^yanitini verirsin diye gondermek ve kendimi paramparca etmek istemiyorum.

Sen duymadikca, günden güne, seni bir daha göremeyecegim güne dek kalan ggünleri sayarak, bir günü daha tükettigin kardan sayarak yasiyorum. Iyiki dogdun,iyiki taniyorum seni, Paylaş:

sana gösteremesemde icime nese dolduruyosun, sansim oluyorsun.Belki hissedersin diye söylüyorum, aslinda hep öyle kalmani istiyorum.

dicem o ki bu konularda benle yarisamazsin

kızla konuşamadın bişi yapamadın hemen yön değiştir senle yarışan yok şampiyon kendi kendine gelin güvey oluyorsun fazla takam kafana

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.