Şimdi Ara

A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 26 Ekim 2020; 16:31:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trumpa diz çöktürdük, merkeli çatlattık

• Direkt Akp Haber de diyebiliriz

• Ailelerinin yüzüne nasıl bakıyorlar ben en çok bunu merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kisma

Ailelerinin yüzüne nasıl bakıyorlar ben en çok bunu merak ediyorum.

aileleride aynıdır

• A maber var onu izleyin çok güzel trollüyor.Geçen bende bir işçi dayıyı trolledim.Avrupa bizi kıskanıyor diye adam gaza gelmişti baya.

• A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var
  • O zaman kvp ATV ekranındaydı.A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var 

• Şu Londra destekli dış mihraklara bir engel olamadılar gitti. Dış mihraklar her istediğinde ekonomimizin içinden geçebiliyorlar. Demek ki çok güçsüz bir ekonomimiz var. (İroni)

Biz neden Amerika'nın, Fransa'nın ekonomisinin içinden geçemiyoruz? Bırak batı ülkeleri daha ortadoğu ülkelerinde ekonomik dengelerle oynayabilecek bir ekonomik gücümüz veya yaptırımımız yok. Bizimkisi atarlanıyor ona buna. Tosun Paşa filmindeki küçük enişte aklıma geliyor. Gülüp geçiyorum.

• ingiltere / londra deyip stüdyonun içine ingiltere’den resim koymuşlar

A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var

Adamı arka plana yapıştırmışlar vucudunun gölgesi düşüyor köprüye dikkatli bakarsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelise -- 27 Ekim 2020; 0:43:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelise

ingiltere / londra deyip stüdyonun içine ingiltere’den resim koymuşlar

Adamı arka plana yapıştırmışlar vucudunun gölgesi düşüyor köprüye dikkatli bakarsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelise

ingiltere / londra deyip stüdyonun içine ingiltere’den resim koymuşlar

büyüyü bozdun ama adam ne güzel londradan bildiriyordu A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var 

Abi birde utanmıyorlar, küçümsedikleri o kurumlar senin paranı 1 günde %1.5 den fazla değer kaybettiriyor, koskoca ülkeyi parmaklarında oynatıyor. aslında ülkeyi ne kadar küçük düşürdüklerinin farkında bile değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 27 Ekim 2020; 0:22:35 >

• A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var 

• Cem kullanıcısına yanıt

bu kesim cok fena dalga geciyor milletle. abi su adam studyoda ingiltere resminin onunde haber yapiyor. aklim almiyor. hic demiyor mu ulan biz napiyoruz? millet acliktan kiriliyor biz studyonun arkasinda uydurma haber yapiyoruz.

acaba aileleriyle falan mi tehdit ediliyorlar yani. kendi soyledikleri yalana inaniyorlar resmen. yok ne yazacagimi bilemiyorum gercekten.

• Kelise kullanıcısına yanıt

dk 1:03 de manikür diyecekti sonra düzeltti manipülasyon dedi A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var 

• lazer__ kullanıcısına yanıt

A haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var  o kadar dinlemeye sabredememiştim, söyleyince baktım hakkaten öyleA haber: Ameriga'yı TL korkusu sardı, Londra merkezli finans kuruluşlarından saldırı var 

• kisma kullanıcısına yanıt

aynı genelevde çalıştıkları için sorun olmuyor.

• Kuzey korede olduğumu sandim yeminle...

• Bu kanalı ciddi ciddi izleyen bir kitle var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.