Şimdi Ara

A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aydın’ın Kuşadası ilçesinden bir yurttaş Alaattin Çakıcı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Gazete RED’in haberine göre; Hakim Ekelik isimli yurttaş Alaattin Çakıcı’ya hareket ettiği gerekçesiyle sabah saatlerinde evi basılarak gözaltına alındı. Aydın’ın Kuşadası ilçesinden yaşayan Hakim Ekelik’in; Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nı tehdit ettiği mektuplardan sonra sosyal medyaya “Yavşak, sana meydan okuyorum, senden kaç tane varsa gönder” yazdığı iddia edildi.

Evi basılarak gözaltına alınan Hakim Ekelik’in abisi gözaltı sürecinden yaşananları şöyle anlattı:

“An itibariyle PÖH tarafından ikametimiz kanunsuz zorba bir şekilde basıldı. Kardeşim Hakim Ekelik gözaltına alınmıştır. Suçu hükümetin ikinci ve üçüncü ortağına tehdit ve hakaret deniliyor. Herkese Adalet olması gerekirken, kişiye Özel Adalet sistemiyle karşı karşıyayız. Millet olarak Allah sonumuz hayır etsin!

A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı

https://jurnaltr.com/alaattin-cakiciya-hareket-ettigi-iddia-edilen-yurttasin-polis-tarafindan-evi-basilarak-gozaltina-alindi//

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaşırtmayan kareler A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı  İleri daima ileri A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı 

• 41 ilde pkk/kck operasyonları yapıldı. muhtemelen çakıcıyla bir alakası yok. zaten adamı biraz araştırırsanız ne olduğu belli.

• Merak ettim de adamı araştırmışsınız kaynak koyabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dhde mhpye laf ettim diye bana dava açıldı demekki çakıcıya laf etsem evimden alacaklardı.Mükemmel DemokrasiA. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 28 Kasım 2020; 21:39:36 >
  • googleye isim soyisim yaz çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B03C6EDC -- 28 Kasım 2020; 21:55:30 >
  • Yüzünüzü Avrupa'ya dönün ve hukukta reform yapın şimdi.

Bunlara inanan varsa halen, neyse..

• Başlığı açanı da alın A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı 

• Araştırma yaptım fakat bir şey bulamadım. Siz nereden edindiniz bu bilgileri ben onu merak ediyorum. Malum hiçbir yerde bu yurttaş ile ilgili bir bilgi yokta.

• A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı

Haberi eksik paylaşmışsın.

https://twitter.com/a_ekelik

Aynı herifse işin içinde başka şeyler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Kasım 2020; 23:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Araştırma yaptım fakat bir şey bulamadım. Siz nereden edindiniz bu bilgileri ben onu merak ediyorum. Malum hiçbir yerde bu yurttaş ile ilgili bir bilgi yokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 28 Kasım 2020; 23:58:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Araştırma yaptım fakat bir şey bulamadım. Siz nereden edindiniz bu bilgileri ben onu merak ediyorum. Malum hiçbir yerde bu yurttaş ile ilgili bir bilgi yokta.

• dephyr kullanıcısına yanıt

Tamam hocam bende bu şekilde google'a baktım zaten. Ama nedense geçmişinde örgüt bağlantılı bir şeyler görmedim diğer üyenin dediği gibi.

• Surpentor kullanıcısına yanıt

Bu kişinin profiliyse iş farklı duruyor hocam. Google da bu şekilde profil görmüştüm ama konudaki yorumlardan hareketle belki bir olaya karışmıştır diye araştırdım ama bulamamıştım şimdi sizin sayenizde bir şeyler gördüm teşekkür ederim.

• Orgut baglantili olsa bunu haber yaparlardi demek ki devletin ve mafyanin isine gelmeyen bir seyler biliyor bu adam ve halktan sakliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyrie2 -- 29 Kasım 2020; 1:4:28 >
  • Ee alaattin de Kılıçdaroğlu'na, Erdoğan'a hatta zamanında Bahçeli'ye tehdit ve hakarette bulundu, sonuç? Hadi Erdoğan 15 temmuzdan sonra hakaret davalarından vazgeçti ya öteki olaylar

Ortamlarda yargı reformu yapıyorum dersin kim bilecek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.