Şimdi Ara

A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sniper Shepard (4 mesaj) fero (2 mesaj) yolcum (2 mesaj) Blindfallen (2 mesaj) Reaper87 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
43 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> A. Çakıcı’ya hareket ettiği iddia edilen yurttaşın polis tarafından evi basıldı, gözaltına alındı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aydın’ın Kuşadası ilçesinden bir yurttaş Alaattin Çakıcı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Gazete RED’in haberine göre; Hakim Ekelik isimli yurttaş Alaattin Çakıcı’ya hareket ettiği gerekçesiyle sabah saatlerinde evi basılarak gözaltına alındı. Aydın’ın Kuşadası ilçesinden yaşayan Hakim Ekelik’in; Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nı tehdit ettiği mektuplardan sonra sosyal medyaya “Yavşak, sana meydan okuyorum, senden kaç tane varsa gönder” yazdığı iddia edildi.

Evi basılarak gözaltına alınan Hakim Ekelik’in abisi gözaltı sürecinden yaşananları şöyle anlattı:

“An itibariyle PÖH tarafından ikametimiz kanunsuz zorba bir şekilde basıldı. Kardeşim Hakim Ekelik gözaltına alınmıştır. Suçu hükümetin ikinci ve üçüncü ortağına tehdit ve hakaret deniliyor. Herkese Adalet olması gerekirken, kişiye Özel Adalet sistemiyle karşı karşıyayız. Millet olarak Allah sonumuz hayır etsin!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d2/6f/b6/d26fb6a0853da5a58a1d17ed0e4d8cca.png&t=0&width=480&text=1

https://jurnaltr.com/alaattin-cakiciya-hareket-ettigi-iddia-edilen-yurttasin-polis-tarafindan-evi-basilarak-gozaltina-alindi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 41 ilde pkk/kck operasyonları yapıldı. muhtemelen çakıcıyla bir alakası yok. zaten adamı biraz araştırırsanız ne olduğu belli.

Hemen gözaltına alınan şahsa vatan haini muamelesi yapmayın.İnternette her gördügünüze inanmayın.30 dk da kahramanda yaparlar vatan hainide genel olarak konuşuyorum...

Ben dhde mhpye laf ettim diye bana dava açıldı demekki çakıcıya laf etsem evimden alacaklardı.Mükemmel Demokrasi 

Ee alaattin de Kılıçdaroğlu'na, Erdoğan'a hatta zamanında Bahçeli'ye tehdit ve hakarette bulundu, sonuç? Hadi Erdoğan 15 temmuzdan sonra hakaret davalarından vazgeçti ya öteki olaylar

Ortamlarda yargı reformu yapıyorum dersin kim bilecek
  • Yarbay
    6827 Mesaj

Şaşırtmayan kareler   İleri daima ileri  

41 ilde pkk/kck operasyonları yapıldı. muhtemelen çakıcıyla bir alakası yok. zaten adamı biraz araştırırsanız ne olduğu belli.

Merak ettim de adamı araştırmışsınız kaynak koyabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben dhde mhpye laf ettim diye bana dava açıldı demekki çakıcıya laf etsem evimden alacaklardı.Mükemmel Demokrasi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adoring -- 28 Kasım 2020; 21:39:36 >

googleye isim soyisim yaz çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero -- 28 Kasım 2020; 21:55:30 >
    |
    |
    Sniper Shepard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunlara inanan varsa halen, neyse..

|
    |

Başlığı açanı da alın  

|
    |

Araştırma yaptım fakat bir şey bulamadım. Siz nereden edindiniz bu bilgileri ben onu merak ediyorum. Malum hiçbir yerde bu yurttaş ile ilgili bir bilgi yokta.

|
    |
    fero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haberi eksik paylaşmışsın.

https://twitter.com/a_ekelik

Aynı herifse işin içinde başka şeyler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Kasım 2020; 23:56:2 >
    Asus VG248QE 144Hz//Amd Ryzen 3700x//Asus Tuf X570-Plus//Evga Rtx 2070 Super FTW 3 Ultra+//Corsair 16GB DDR4 3200Mhz//Corsair 960GB MP510 SSD //Western Digital Caviar Black 6GB//Thermaltake Toughpower Grand 1050W//Cooler Master Haf X 942//Logitech G710// Razer Lachesis
  • Yarbay
    2083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Araştırma yaptım fakat bir şey bulamadım. Siz nereden edindiniz bu bilgileri ben onu merak ediyorum. Malum hiçbir yerde bu yurttaş ile ilgili bir bilgi yokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 28 Kasım 2020; 23:58:23 >
    |
    |

• Yarbay
    3110 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE

• Yüzbaşı
    902 Mesaj

Tamam hocam bende bu şekilde google'a baktım zaten. Ama nedense geçmişinde örgüt bağlantılı bir şeyler görmedim diğer üyenin dediği gibi.

|
    |
    dephyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu kişinin profiliyse iş farklı duruyor hocam. Google da bu şekilde profil görmüştüm ama konudaki yorumlardan hareketle belki bir olaya karışmıştır diye araştırdım ama bulamamıştım şimdi sizin sayenizde bir şeyler gördüm teşekkür ederim.

|
    |
    Surpentor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyrie2 -- 29 Kasım 2020; 1:4:28 >
    |
    |
  • Yarbay
    3039 Mesaj
    Ee alaattin de Kılıçdaroğlu'na, Erdoğan'a hatta zamanında Bahçeli'ye tehdit ve hakarette bulundu, sonuç? Hadi Erdoğan 15 temmuzdan sonra hakaret davalarından vazgeçti ya öteki olaylar

Ortamlarda yargı reformu yapıyorum dersin kim bilecek

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,422
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.