Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9.012
Cevap
19
Favori
230.022
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri
Giriş
    2921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Resmi açıklamaya göre Bonaventura 8-9 ay yok.

Chelsea'den 3 oyuncu ile ilgileniyoruz. Fabregas, Christensen, Cahill

Bana göre önümüzdeki maçların çoğunu kazanmalıyız. Parma, Torino, Bologna, Fiorentina ile oynuyoruz. Ardından Frosinone ve Spal maçları geliyor.

Şu fikstürde maksimum puan kaybı 3-4 olmalı.
    Gattuso'nun haberi var mı bundan ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1964 Mesaj
    adettendir

Biglia, Mart ayının başında sahalara dönecek. Ocak ayında Paqueta geliyor. Fabregas ne derecede gerekli bilemiyorum.
    2 orta saha ile oynayacağımızı düşünürsek onlar da Kessie ve Paqueta olacak.

Godin ile 4 milyon euro ücretle anlaştığımız ve ocak ayında onun da geleceği konuşuluyor. Bence Caldara'yı görmeden gereksiz bir hamle yapıyoruz. Musacchio-Romagnoli-Caldara varken Godin almak bizim için lüks kaçıyor.

Bugün maçı izlemedim. 2-1'den dönmüşüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 29 Kasım 2018; 23:32:4 >

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Binbaşı
    1964 Mesaj
    Dugelange'den 2 gol yemek nedir diyecektim.

Zapata ile simic stoper tandemini gördüm 2 golden fazla yemedikleri için şanslı buldum milan'ı
    |
    |

Hocam Godin haberleri ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama Godin 32 yaşında 2-3 sene de rahat oynar elimizde Caldara Romagnoli olsa da özellikle Romagnoli'nin sakatlanmaya meyilli olması nedeniyle Godin lüks kaçmaz. Musacchio bence yetersiz Godin gelirse gönderilir bunun yanında Simic'i hiç denemedi Gattuso kendisini pek izlemedim ama dün rakip ne kadar zayıf olsa da gayet iyiydi Zapata'dan daha çok güven veriyor tek maça bakıp değerlendirmek doğru değil elbette ama Cahill vs yerine bu tür oyuncularda ısrar etmek lazım. Zapata 4. Stoper bile olsa senelerdir gönderilmesi gerekiyor çok fazla hata yapıyor ve oyun kurmayı bıraktım azıcık baskı da fena saçmalıyor Milan'da işi yok.

Maçın tamamını izlemediğimden Bertolacci'nin yuhalanmasını göremedim. Gattuso'nun Bertolacci'nin yuhalanmasını utanç olarak ifade etmesi saçmalık asıl utanç zayıf rakibe rağmen rezil perfomans gösteren Bertolacci'nin ve bu sezon hiçbir halta yaramayacağı bilindiği halde onu kulüpte tutan Gattuso'nun. Genoa bonservis dahi vermiş maaşından kurtulmuşken Gattuso bilindiği üzere son anda engel olmuştu bu transfere. Kendisinin yetersiz kaldığı meseleyi seyirci çözmüş oldu. Darısı diğer yetersizlerin başına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Emekli Yönetici
    1343 Mesaj

Evet hocam. Godin iyi bir stoper ancak ben, Ocak ayında 6 ay bir stoperin kiralanması taraftarıyım. Eğer Caldara o dönemde kötü oynarsa sene sonunda stopere bakılır.

Romagnoli bir sezonda en fazla 7-8 maç kaçırır. Caldara'nın yedekte çürümesini istemiyorum çünkü çok maliyetli. Bonucci ile kafa kafaya takasladık. Bonucci'yi satmış olsaydık elimize 40-45 milyon euro geçecekti. Caldara'nın Andre Silva gibi olmasını istemiyorum.

Bertolacci'nin ısrar üzerine tutulması saçmalıktan başka bir şey değildi zaten.

Mirabelli konuşmuş ve transferler hakkında bir şeyler söylemiş. Resmen saçmalamış diyebiliriz. Elindeki o kadar parayla saçma hamleler yaptı, şimdi yeni yönetimi eleştiriyor. Montella'nın Kalinic konusunda ısrar ettiğini, Bonucci'ye kaptanlık verilmesinin yanlış olduğunu söylemiş ve ben olsam Paqueta'ya o kadar vermezdim demiş.

Bu arada Bakayoko da sakatlandı. Parma maçında büyük ihtimalle oynayacak ama oynamama ihtimali de var. Bence sorun tamamen antrenman sisteminden kaynaklanıyor. Bu kadar çok sakatlık olmasının başka açıklaması olamaz.
    |
    |
    assessment kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    3 Mesaj
    mirabelli reis, romaya resmen beni alin demis.

Eline geçen parayı berbat bir şekilde yönetti. Roma'nın öyle bir hata yapacağını düşünmüyorum.

Ivan Gazidis, Milan Ceo'su oldu.

Hakan'ın Ocak ayında ayrılabileceği ve kendisine Bundesliga takımlarından teklif olduğu söyleniyor.
    |
    |
    TsubasaMessi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    32 Mesaj
    Bugünkü Parma galibiyetimiz ve Lazio'nun da puan kaybiyla tekrar 4.sıraya yerleştik. Önümüzde güzel bir fikstür var ayrıca, takim da bu kadar ciddi eksik olmasına rağmen kazanabilecegimiz maçlar çoğu. Eğer ligin ilk yarısını ilk 4 içerisinde bitirebilirsek, sonrasinda eksik oyuncuların dönmesi ve gelecek takviyelerle de ŞL için oldukça avantajlı oluruz.

Devre arasında Paqueta dışında Ibrahimovic transferi çok büyük ihtimalle gerçekleşecek. Zaman zaman 4-4-2 kullanacağımızi ve mali açıdan da yuk olusturmayacak bir transfer olacağını düşünürsek, bu yaşına rağmen bize kısa vadede önemli katkılar verebilecek Ibrahimovic transferi bence gayet güzel olur. Savunma için Godin ismini gerçekçi bulmuyorum ancak gerçekleşirse de bence cok güzel olur. Musacchio hiç bir zaman yeterli kalitede olamadi, Caldara'yi ise hiç göremeden ciddi bir sakatlıkla uğraşmak zorunda kaldı ve bu sakatlıktan nasıl döner soru işareti. Bu sezon için Caldara'dan pek verim alabilecegimizi sanmıyorum artık. Bu yüzden devre arasında alınacak kaliteli bir stoper SL hedefimiz icin büyük öneme sahip.

|
    |

• Emekli Yönetici
    1343 Mesaj
    Bu hafta çok karlı geçti. Puan tablosunda, 3 ve 9. sıra arasındaki takımlardan sadece Torino puan kaybetmedi.

Dün çok kötü bir oyunla kazandık. Önümüzde çok güzel bir fikstür var, değerlendirmemiz lazım ancak Gattuso beni düşündürüyor. Dün, Hakan sahada gezinmesine rağmen 90 dakika oyunda tuttu. Maçın, Milan adına en kötüsü seçilmiş. Sahada sadece bedenen vardı. Gattuso da oyundan almayarak dakikalar geçtikçe daha da kötüleşmesine sebep oldu.
    Bu sezon Avrupa ligi dışında vasat bir performansı var. Ligde 12 maçta 0 gol 2 asisti var. Milan sol kanadı için çok düşük bir istatistik.
    |
    |

• 37 yaşında isim yapmış bir futbolcu olsaydınız, avrupa'dan amerika'ya transfer olduktan sonra muhtemelen ya emekli olur, ya da tarihe karışırdınız. zlatan, 37 yaşında milan'ı kurtarmak için geri dönüyor. prens icardi inter'de, kral ronaldo juve'de olabilir.. tanrı artık milan'da.

Alıntıdır.

|
    |

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

adettendir

Nası gidiyor ?
  • Emekli Yönetici
    1343 Mesaj
    Uefa Avrupa Ligi'nden gol averajıyla elendik. Olympiakos maçı 3-1 bitti.

Başımızda teknik direktör yok. Hiçbir şey bilmeyen stajyer bir hoca var. Acilen radikal kararlar alınması gerekiyor çünkü teknik direktör koltuğunda oturan kişi takımın el freni. Eski futbolcumuz diye duygusal davranmaya gerek yok. Adam hiçbir şey bilmiyor ve öğrenecek gibi de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 14 Aralık 2018; 1:5:28 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Yazıklar olsun! Milan bu gruptan çıkamayacak takım mıydı?

|
    |

|
    |
    10 numarası Çalhanoğlu ve t.d'ü Gattuso olan bir takım için adı Milan da olsa normal sonuç. Çalhanoğlu'nun 10 numara formasini geçtim, Serie B'de bile zor oynar bu futbolla nasıl hala oynatıyor bunu Gattuso ne görüyor ya da yonetim bunu goremeyen Gattuso'dan hâlâ ne bekliyor anlamış değilim. Hayır yani Gattuso ile 4. olsan ne olack bu rezil futbolla ne değişecek anlamış değilim. Hiç bir ışık yok takımda.

|
    |

Orijinalden alıntı: gladyo38

milan eskiden büyük takımdı şu takımın taraftarı bile var forumda ya :D
    Eskiden büyüktü derken ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: gladyo38

milan eskiden büyük takımdı şu takımın taraftarı bile var forumda ya :D
    Dünyadan Futbol bölümü bir cümle olsa bu cümle olurdu
    |
    |

|
    |
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.