Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
252.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulut1215

Merhabalar herkese.

Bugün deplasmanda sıkıntı yaşayan takımlardan biri olan Empoli ile 22:30' da karşılaşıyoruz. Bein sports 4 yayınlayacak maçı.

Suso cezalı olduğu için yok. Deplasmanda en az puan kazanan takımı 3-0 ile geçeriz düşüncesindeyim.
  • 1.5 yıl sonra ilk 11'de başlayan Conti'nin asist yapması güzel oldu.
  • Piatek bana inzaghiyi andiriyor. firsatciligi,stoperlerden kurtulmasi, net vuruslari. tabii, daha teknik.

bu adam, tam golcu.Gol atmak icin dogmus adeta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 23 Şubat 2019; 3:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milan sessiz sedasız üçüncülüğe gelmiş. Bak sen!

• Milan krizleri iyi değerlendirdi ve net sonuçlar alarak 3.lüğe yerleşti.2 hafta sonra interi nerdeyse %90 devre dışı bırakabilir evinde yenerse.Gerçi ben rakiplerinin inter değil roma olarak görüyorum, inter kendi içinde dağıldı.
  • Milan durdurulamıyor

• Biglia'nın golü harikulade. Müthiş.
  • Paqueta ve Piontek farki.

• artık milan maçı bekler olduk takım aşırı iyi gidiyor ve zevkli bir futbolu var paquetayı kim bulduysa kulübü üstüne yapsınlar bence.
  • Roma yenildi, hoca değişikliğinden sonra 1 ileri 1 geri giderler ve cl yarışında tutunamazlar.Ben İnter'den daha tehlikeli bir rakip olarak görüyorum ama görünüşe bakılırsa ilk onlar elenecek.Bugünkü maç çok önemli, eğer milan yenerse İnter'i hepten kaosa sürükler ve Cl yolunda 1 mağlubiyetlik hak yaratırlar.Bir bakarsınız akşam spaletti de kovulur.
  • yıllar sonra milan cl gruplarında olcak yine özlemişlerdir
  • Bu ne arkadaş Inter 1-0 başladı maça resmen.
  • Paquetayi Leonardo bulmustur.

milanin en iyisi su ana kadar. inter simdiye kadar daha etkili oldu

milan ortasahasi zayif kaliyor.

• Bize Skrtel gibi bir adam lazım. Juventus maçı şimdi de bu. 4 tane hava topundan gol...
  • milanı takım sanıp hep yanılıyorum ölü intere düş geçiremiyor bu ne hal ey milan bea
  • Yazık...
  • milani mabedimiz guseppe meatza cimlerine gomduk. yalniz bu lottary martiez penati disinda gol atamior mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

milani mabedimiz guseppe meatza cimlerine gomduk. yalniz bu lottary martiez penati disinda gol atamior mi
    savunmayi yipratmasindan mobile olmasina kadar cok ozellikli topcu.dun interde en cok onu begendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

milani mabedimiz guseppe meatza cimlerine gomduk. yalniz bu lottary martiez penati disinda gol atamior mi
    1 gol 1 asist

MOTM seçildi.

Piatek'e yapılan hype'in %5'i şu cocuğa yapılmadı yalnız o da var.
  • Şu, çok afedersiniz hayvan oğlu hayvan Kessie artık takımdan defolup gitmeli. Geçen sezondan beri söylüyorum, bu malzemeden bir cacık olmaz. Yahu düzgün pas atamıyor, şut çekemiyor, topu kontrol edemiyor, teknik desen sıfır ama hala bazıları şunu yere göğe sığdıramıyor. Kim ulan bu? Rakip takımların oyuncusuna bak, bide bizimkine. Bakayoko 5 tane Kessie eder. Tüm bunlar yetmezmiş gibi birde takımda kargaşa yaratıyor. Futbolda en nefret ettiğim şey takım içi kavgadır. Umarım yaz da defolur gider, zaten bazı haber sitelerinde bir süredir iyi teklif gelirse satılacağı yazılıyordu, umarım şu son maç yaptığından sonra artık 3'e 5'e bakmadan gönderirler. Ne rakip takıma, ne de kendi takım arkadaşlarına saygı gösteriyor. Zamanında Rabiot veya Isco gibi birisi alınmalıydı ama artık, iki transfer de zor. Geriye Milan'ın gündeminde Savic kalıyor, ben açıkcası gelmesini isterim, her ne kadar geçen sezonki performansını sergiliyemese de, Milan için faydalı olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogukanOzkul -- 19 Mart 2019; 19:16:1 >

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.