Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
252.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gazzetta santrafor için satılacak oyuncularla beraber 70 milyonluk bütçe ayrıldığını söylüyor. Ayrıca Immobile, Falcao gibi isimlerin dışında Timo Werner içinde ilgimiz var, fiyatı 70 milyon.

Fellaini görüşmeleri de iyice yavaşlamış durumda. 7 milyon maas talebine karşılık bizim en fazla 4 civarı verebilecegimiz söyleniyordu. Fellaini için 2 den fazlasi verilmez, bu transferden tamamen vazgecilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ElShaarawy92 kullanıcısına yanıt
    Falcao, Milan için çok güzel şeyler söyledi.

Ayrıca Andre Silva için Monaco'nun 32 milyon euroyu gözden çıkardığı söyleniyor.

Fellaini'ye o maaşı Çin ve Arap takımları dışında kimse vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 2 Haziran 2018; 1:46:52 >
  • Bir süredir kulübün azınlık hissesinin satılması için görüşmeler olduğu söyleniyordu. Amerikan, Arap, Çinli veya Italyan bir yatırımcı olabileceği soyleniyordu ama son olarak Malezyalı bir yatırımcı ile anlaşıldığı söyleniyor. Cuma gününe kadar da kim olduğu netlesecek. Umarım yine bilinmezliklerle dolu biri çıkmaz.

Şimdi bu olaydan sonra Uefa'nın kararının olumlu olabileceği söyleniyor. Ayrıca transfer dönemi için de artık hamlelere baslayabilecegiz. Forvet için Morata ismi ön plana çıkmış durumda. Sportingle sözleşmesini fesheden Bruno Fernandes ve Gelson Martinsle de ilgileniyoruz ayrıca. Sporting'in kaliteli oyuncuları şu an boşa çıktı, Gelson ve Bruno gibi isimleri bedavaya kapabilmek çok iyi olurdu ama talipleri de çok tabi.

• UEFA’nın Milan’a verdiği ceza belli oldu;

Avrupa’dan 1 yıl Men.
    30 Milyon € ceza.
    45 Milyon € aşılmayacak maaş sınırı
    Sattığın oyuncunun % 70 bedelinde transfer yap.

(RMC)

geçmiş olsun. maziyi yaşatacak olan tek inter kaldı.
  • Milan, Amerikalı iş adamı Stephen Ross tarafından satın alınabilir. Basında pek çok haber var bu konuyla ilgili, Milan'ın satılma ihtimali yüksek görünüyor. Umarım satış gerçekleşir de Milan'ın eski günlerine geri dönme şansı doğar.

Çinliler Milan'ı batırdı resmen, bir an önce kurtulmamız lazım Çinlilerden.
    Stephen Ross, Yonghong Li'den çok daha varlıklı bir iş adamı ve aynı zamanda Miami Dolphin'in sahibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endless_liberty

Milan, Amerikalı iş adamı Stephen Ross tarafından satın alınabilir. Basında pek çok haber var bu konuyla ilgili, Milan'ın satılma ihtimali yüksek görünüyor. Umarım satış gerçekleşir de Milan'ın eski günlerine geri dönme şansı doğar.

Çinliler Milan'ı batırdı resmen, bir an önce kurtulmamız lazım Çinlilerden.
    Stephen Ross, Yonghong Li'den çok daha varlıklı bir iş adamı ve aynı zamanda Miami Dolphin'in sahibi.
    Adamlar buyuk enkaz aldilar.

bu FFP cezasiyla amerikalilarda almaz bence.

• Pirlo şimdi Fatih terime sallasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizinkiler Gs niye ceza almadı diye ağlıyormuş Uefaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degil de geyigini yaptığımız bizim ölü bunak uyeler derin gs harbi dogru olabilir

• Su ffpden psg dışında yirtabilen yok anlamadım ne iş.

Ben bu ffp cezalarına ödül olarak bakıyorum, kulübün nasıl yönetilmesi konusunda zoraki ders veriyor Uefa ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Su ffpden psg dışında yirtabilen yok anlamadım ne iş.

Ben bu ffp cezalarına ödül olarak bakıyorum, kulübün nasıl yönetilmesi konusunda zoraki ders veriyor Uefa ne yazıkki
    Kulüp yönetimi konusunda ders almak için Suning Group'un Inter yönetimi dikkatle izlenmelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

O degil de geyigini yaptığımız bizim ölü bunak uyeler derin gs harbi dogru olabilir
    Dursun ve Adnan bizi bu kadar zarara sokarken, ortalarda olmamalari varliklari hakkinda beni dusunduruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Pirlo şimdi Fatih terime sallasın
  • 45 milyon euro maaş sınırı mı?

Kusura bakmayın da hiç üzülmedim, sen yıllardır başarı elde edeme, bir anda 200 milyon euroyu bas şampiyon olmaya çalış, hem de ffpyi bile bile. Gayet hak etti bunu Milan, benim merak ettiğim 45 milyon euro sınırla nasıl bir kadro kalacak elde.
  • Ceza henüz açıklanmadı. Çıkan haberlerin hepsi yalan.

• Umarım küme düşersiniz.Zaten orta sıra takımısınız çok bir şey değişmez
  • Milan satılacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Haziran 2018; 21:27:35 >
  • UEFA henüz kararı açıklamadı, geçen haberler doğru değil. Karar yarin veya çarşamba günü açıklanacak ancak ağır bir ceza geleceği de aşikar.

Elliott sermaye artışı için gerekli 32 milyonu Li'nin yerine gönderdi, 10 temmuza kadar geri ödeme süresi varmış. Bu süreye kadar Li parayı odemezse kulübü Elliott devralacak. Başkan Li ise bu tarihten önce kulübü satma niyetinde. Amerikalı bir çok iş adamı su an Milan'a talip. Su an en muhtemel kişi Rocco Commisso. Bir aksilik olmazsa kulüp ona satılacak. Ricketts ailesi de Milan'ı istiyor ve ilgilerini açıkladılar. Ancak su an Commisso favori durumda.

Açıkçası hangi isim kulüp için daha iyi olur kestirmek zor. Ricketts ailesi kulübü alırsa çılgınca harcamalar yerine daha uzun vadeli bir projeyle başarılı olmayı planlıyorlar. Commisso geldiğinde ne yapar orası da meçhul. Umarım kulübü hak ettiği yere getirebilecek biri alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElShaarawy92 -- 25 Haziran 2018; 21:44:53 >

• Küme düşmeniz için her türlü girişimi derin gs yapacaktır.

Avrupada karşımıza çıkmanız dileğiyle . Bekliyor olacaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Milanistalar. Bugün canımı sıkan bir haberi okudum. Sizinle de paylaşıyorum.

Yonghong Li'nin, Rocco Commisso ile şartları değiştirdiğini ve Milan'ı korumak istediğini bildirdi.

Müzakereler tamamlanmak üzereydi ve Çarşamba günü yaklaşık 500 milyon avro karşılığında bir satış yapılması bekleniyordu ve Elliott Yönetimine borçlu olan 380 milyon Euro tutarındaki kredinin kapsamı, Li'nin kulüpten ilk etapta yer almasına izin verdi.

Commisso, Milan'ın hisselerinin yüzde 15-20'sini Yonghong Li'ye bırakmaya hazırdı, ancak Sky Sport Italia ve Tuttosport'un birçok raporu Çinli işadamı aniden fikrini değiştirdiğini iddia etti.

Li ise klübün yüzde 25-30'unu elinde tutmak istedi. Commisso'yu kızdıran da bu oldu.

Sadece bu kadar değil, aynı zamanda Yonghong Li'nin 6 Temmuz'a kadar Elliott Yönetimini geri ödemek için 32 milyon avro bulabileceğine inandığını bildirdi.

Bu 32 milyon Euro'nun sermayeyi yükseltmek için geçen hafta ödenmesi gerekiyordu, ama Yonghong Li son teslim tarihini kaçırdı, bu yüzden Elliott bunu ödemek için adım attı.

Gerçek şu ki, Yonghong Li 32 milyon euroyu bulmakta zorlanıyorsa, Ekim ayında Elliott'a 380 milyon avroluk tam borcu nasıl ödeyecek?

Bu arada, UEFA, Financial Fair Play kararını açıklayacak ve Milan'ı en az bir yıl boyunca büyük bir para cezasıyla Avrupa'dan çıkarması bekleniyor.

(Kaynak: Futbol İtalia)

• 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.