Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
251.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olabilir, planları ya Ancelotti ya Conte ama Montella'nın da hala kovulmaması konusundaki şansı piyasada sezon sonuna dek getirecek boşta iyi hoca olmaması ve yerine düşünülen Sousa ve benzeri isimlerin de birbirinden kötü oluşu.

Yine de ne kadar ısrar edilirse edilsin Montella'nın sezon sonuna kadar kalıp ordan Conte ya da kimse ona geçişi zor görüyorum ben; Montella taktiksel ve de oyun içi tercihleriyle ve sahada oynanan oyunla öyle bir beni kov diye bağırıyor ve öyle plansız ki bu çağrıya ilk dört ihtimali ne kadar ortadan kaybolmuş olursa olsun sezon boyunca yanıtsız kalabilmek zor olsa gerek. Sadece nereye kadar gidebilecekler onu göreceğiz gibime geliyor.

----

Suso R1+O'sini yaptı yine. Ne varsa onda var, o da olmasa rakip kaleye gidip etkili olabilmek için topu Suso'ya vermekten başka ikinci bir alternatifi yok koskoca Milan'ın. Ben zaten daha çok Napoli maçına bakıyorum açıkçası bugün bir yandan, aşırı derecede Milan'a maruz kalmaktansa bünye dengeleniyor bir yandan ki Chievo deplasmanındaki maçlar ve Chievo'dan da hoşlanmam eskiden beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 25 Ekim 2017; 22:48:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Olabilir, planları ya Ancelotti ya Conte ama Montella'nın da hala kovulmaması konusundaki şansı piyasada sezon sonuna dek getirecek boşta iyi hoca olmaması ve yerine düşünülen Sousa ve benzeri isimlerin de birbirinden kötü oluşu.

Yine de ne kadar ısrar edilirse edilsin Montella'nın sezon sonuna kadar kalıp ordan Conte ya da kimse ona geçişi zor görüyorum ben; Montella taktiksel ve de oyun içi tercihleriyle ve sahada oynanan oyunla öyle bir beni kov diye bağırıyor ve öyle plansız ki bu çağrıya ilk dört ihtimali ne kadar ortadan kaybolmuş olursa olsun sezon boyunca yanıtsız kalabilmek zor olsa gerek. Sadece nereye kadar gidebilecekler onu göreceğiz gibime geliyor.

----

Suso R1+O'sini yaptı yine. Ne varsa onda var, o da olmasa rakip kaleye gidip etkili olabilmek için topu Suso'ya vermekten başka ikinci bir alternatifi yok koskoca Milan'ın. Ben zaten daha çok Napoli maçına bakıyorum açıkçası bugün bir yandan, aşırı derecede Milan'a maruz kalmaktansa bünye dengeleniyor bir yandan ki Chievo deplasmanındaki maçlar ve Chievo'dan da hoşlanmam eskiden beri.

Aslinda koeman , blanc , guidolin veyahutta le denenebilirdi sanki.

Ya da emeklilikten sezon sonuna kadar ikna edip hiddink.
  • Milan bugün ne yapar juve ye karşı

• Zor maç olacak juve öyle çantada keklik sanarsa Milan tokatlar

• Güle güle Montella

• Juveye kaybetti diye hoca kovulmaz.
  • Oynanan futbol, alınan skorlar artık tahammül edilemez seviyeye geldi. 4 maçtır kendi evimizde oynadığımız maçlarda gol bile atamadık. Bu kadar rezalet üstüne daha bir de capsiz Montella her maçtan sonra sanki dalga geçercesine takımdan memnun olduğunu iyi oynadıklarını falan söyler. Her maç aynı değişen birsey yok ve bu adamla degismeyecekte ama yönetim de ısrarla Montella'yı takımda tutuyor. Bu capsizin kovulması için daha kaç maç kaybetmemiz gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElShaarawy92 -- 29 Ekim 2017; 1:38:8 >
  • ElShaarawy92 kullanıcısına yanıt
    montellayı kovun ama yeni gelen de pek bi şey yapamaz. kadro değiştirdi ama çok gereksiz adamları aldı. Andre silva bu sene alınacak adam degildi 2-3 senesi daha var onun. Çalhanoglu desen ne bileyim oynamasa da olur o kadrodaysa sistem değiştirmelisin çünkü ne tam bir pasör, ne taam top sürücü ne bitirici ... bir de bence bonucci takıma geldi bi kaptanlıktır sözü geçiyor hani ben bonucciyim haa havası var. bana öyle geliyo. milanın eski günlerine dönmesi tamamen rakiplerinin aptalca hatalar yapmasına baglı ki zaten bu yıl avrupa ligine katılmak için mücadele etmeli. juve napoli lazio roma inter aralarına almaz milanı normal şartlarda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sporting CP Coach Jorge Jesus has been mentioned as a possible heir to the Milan bench if Vincenzo Montella is sacked.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O adam cok iyi bence, galatasarayda istiyordum bunu tudor gelmeden bu yili oyle böyle gecirirler de seneye jorge jesus gelirse iddiali olur milan

• Tamam Bacca Milan kalibresinde bir futbolcu değildi ama Kalinic'ten kat be kat iyi golcüydü Bacca'yı gönderip daha kötüsü olan Kalinic'i almak nedir
  • A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan
  • AEK deplasmani 0-0 bitmis , yazan olmamis.
  • Ah milan ahhh ne gunlerdi cocukken senin atesli futbolunu izlemek dun firsat bulup maci izledim , donarumma ve bonucci harici is yapan yoktu ilk yari milandan 1 sut ve oda orta sahadan bonucci ile .....

• quote:

100m Kalinic, Andre Silva ve Hakan'a harcandı Allah aşkına ne kadar katkıları var bu adamların

Gerçekten çok mu aradılar bu çöpleri acaba?

• Ahhhhh ahh.....
  • Sassuolo maçını 2-0 aldık, oynanan oyun ise yine berbat. Su macı kazanmamızın çok bir önemi yok bu oyunla puan kayıpları devam edecek zaten. Galibiyetin tek yararı Montella'ya oldu. Bir süre daha bu çapsıza katlanmak zorunda kalacağız.

Önümüzdeki sezon için Conte'nin getirileceği söyleniyor. Conte Chelsea'dan ayrılırsa hemen getirmeye çalışacakmışız. Artık Conte'nin olabildiğince erken bir sekilde Chelsea'den ayrılmasını beklicegiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElShaarawy92 -- 6 Kasım 2017; 0:42:47 >
  • Önce Opel reklamını söküp attılar şimdi de Adidas logosunu atıllar o çocukluğumuzun Milanından geriye ne kaldı artık
  • Napoli maçında ne yapacak acaba.
  • 300 milyonluk borc ne oldu? Gecen Berlusconi, Milan Slye gidemezse, cogunluk hisseler Elliota gececek diyordu. SLye gidemezse Milan yildiz topculari FFP nedeniyle satacakta deniyordu.

Bu sartlarda Conte gelir mi? Zor abi.

Adidas olayi ne? Milani biraktilar mi? Niye biraktilar?
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.