DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
A 101 pilli damacana pompası
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
13.115
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> A 101 pilli damacana pompası
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      613 Mesaj
      15 Mart 2012 18:19:59
      Fiyatı 9,90 güzel bir alete benziyor aldım fakat normal kalem piller takılmıyormuş büyük pillerden takılıyormuş birazdan pil almaya giderim beden başka alıp deneyen varmı ? ben bu saate kalmaz sanıyordum fakat 10 civarı vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iOS Beta Kullanıcısı
      210 Mesaj
      15 Mart 2012 19:23:35
      Çok gürültülü çalışıyor bir de su azaldıkça artık hiç feri kalmıyor aletin bi bardak su için eğilip duruyorsunuz çok kötü oluyor annem kullanmayı bıraktı artık :( ama düşünce güzel keşke fişe takılan daha güçlü bir cihaz yapsalar hepsinden baba olur. En iyisi sebil almak aslında yaz geliyor :)

• Teğmen
      143 Mesaj
      15 Mart 2012 19:54:46
      pilin yerine 5vluk bir adaptör bağlayın gücü azalmasın

• Yüzbaşı
      613 Mesaj
      15 Mart 2012 20:06:10

quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

Çok gürültülü çalışıyor bir de su azaldıkça artık hiç feri kalmıyor aletin bi bardak su için eğilip duruyorsunuz çok kötü oluyor annem kullanmayı bıraktı artık :( ama düşünce güzel keşke fişe takılan daha güçlü bir cihaz yapsalar hepsinden baba olur. En iyisi sebil almak aslında yaz geliyor :)

İademi etsem :D

• Yarbay
      21606 Mesaj
      15 Mart 2012 20:17:52
      Gereksiz icat

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yüzbaşı
      601 Mesaj
      15 Mart 2012 20:37:14
      Prizden şarjli olan modelini limangodan 6 tlye alacaktim araştırınca vazgeçmiştim..(gürültülü imiş, debi düşük müş, 3 damacanada şarji bitiyormuş, iç aksamında metal vida varmış paslanma yapacaktır..)

• Teğmen
      232 Mesaj
      15 Mart 2012 20:43:21
      kesinlikle alınmaması gerekli bir alet. 2 sene once aldım. 2-3 damacanadan sonra debisi cok dustu ve attım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. bosuna para kaybı

• Yüzbaşı
      613 Mesaj
      15 Mart 2012 21:28:52

quote:

Orijinalden alıntı: mng

kesinlikle alınmaması gerekli bir alet. 2 sene once aldım. 2-3 damacanadan sonra debisi cok dustu ve attım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. bosuna para kaybı

Yarın iade edeyim o zaman umarım bimdeki gibi kolaydır iade etme işlemleri.

• Çavuş
      51 Mesaj
      15 Mart 2012 21:42:27
      gereksiz,manyak gürültülü bir alettir bunlar

• Android Beta Kullanıcısı
      851 Mesaj
      15 Mart 2012 21:49:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

Alıntıları Göster

Yarın iade edeyim o zaman umarım bimdeki gibi kolaydır iade etme işlemleri.

Yorumları okumadan bende bir tane aldım. Bu kadar söyleniyorsa ve hala a 101de onlarca duruyorsa gereksiz bir alet sanırım. İade: Bİm ama bakalım a101 alacakmı?

Kilometrede ne yaktığını düşünenler
      Kilometrede ne yaşadığını bilemezler.
    • Yüzbaşı
      613 Mesaj
      15 Mart 2012 21:54:57

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Alıntıları Göster

Yorumları okumadan bende bir tane aldım. Bu kadar söyleniyorsa ve hala a 101de onlarca duruyorsa gereksiz bir alet sanırım. İade: Bİm ama bakalım a101 alacakmı?

Aslında ben akvaryumun dip çekimi için aldım pilleri farklıymış çalıştırmadım iyide yapmışım yarın iadeye gider gelişmeleri yazarım bime bunun gibi bir ürün gelmişti geçen sene hemen bitmişti

• Yüzbaşı
      851 Mesaj
      15 Mart 2012 23:45:19
      Verimsiz,pil düşmanı,debisi çok az,çabuk bozuluyor.
      İnanın olumlu bir tek yanı yok.Boşuna emek harcamayın gidip almak için.Direk paranızı çöpe atın kardasınız.

• Yüzbaşı
      613 Mesaj
      16 Mart 2012 16:29:36
      Şu an iadeye gidiyorum az kaldı 5 dkya gelişmeleri yazarım

• Yarbay
      2590 Mesaj
    • Yüzbaşı
      613 Mesaj
      16 Mart 2012 16:36:32
      İade ettim eleman sağolsun hemen ilgilendi fişin arkasına ad soyad tel adres yazmamı istedi yazdım paramı geri aldım :D

• Yarbay
      3829 Mesaj
      16 Mart 2012 18:16:24
      Ben de dün almıştım. Benimki nedense çok ses çıakrmıyordu, hatta epey sessiz ki pompa ile ben daha fazla ses çıkarıyorum. Neyse su debisi de iyi idi, minimum hortumun ağzı az değecek kısma kadar su ile deneyince bile iyi idi. Pil ömrü 8 ay yazıyordu ama ne kadar doğru bilemem. Buradaki yorumlardan dolayı ve içindeki metal aksam ve vida yüzünden bugün iade ettim. Aslında epey de beğenmiştim.

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
      -REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....
    • Er
      6 Mesaj
      03 Ağustos 2013 09:18:57
      Pilli idi gürültü ve yetersiz işlevinden dolayı çöpe attım.
      Bu gün bir su satıcısında bozuk ama yıllarca kullandığını ve çok memnun olduğunu belirttiği bir model gördüm. Bizimkilere benzemiyor. Doğrudan fişini prize takıyorsun. Sessiz imiş ama interneti taradım halen satışta olan bir ürün bulamadım. Halen arıyorum.

Evrensel gerçekleri değiştirmeye kimsenin gücü yetmez...
    • Er
      6 Mesaj
      03 Ağustos 2013 09:25:45
      Pillisini almıştım. Gürültü ve yetersiz işlevinden dolayı çöpe attım.
      Ancak...
      Dün bir su satıcısında bambaşka bir model gördüm. Bozuktu ama yıllarca kullandığını son derece sessiz olduğunu belirtti. Yenisi yok. Diger elektrikli cihazlar gibi fişini doğrudan prize takıyorsun, pilli değil, adaptörü kendi içinde gizli. Google u taradım satışta olan bir benzerini bulamadım.
      Mevcut pillileri önermiyorum.

Evrensel gerçekleri değiştirmeye kimsenin gücü yetmez...
    • Er
      12 Mesaj
      03 Ağustos 2013 09:55:32
      konuyu hortlatmanın sebebı nedır arkadas

• Teğmen
      107 Mesaj
      30 Aralık 2013 23:44:56
      bendeki pompa pilli. düğmeye bastığımda geç çalısıyor, veya bazen hiç çalışmıyor. sallayıp vurduğum zaman çalısıyor. sebebi nedir bilen var mı

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.