Şimdi Ara

A-101 Eliptik Bisiklet (21 Eylül Perşembe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A-101 Eliptik Bisiklet (21 Eylül Perşembe)

Arkadaşlar Sizce Uygun mu Yoksa Daha İyi Seçenekler var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliniyor. Sonra 1 hafta kullanilip koseye atiliyor

• Hocam biz zamaninda hb den almıstık guzel kullanisli kolay ve zor ayarlaniyor ama hb denen dolandirici firma bize koltugu olmayan seti gonderdiler pek kullanamiyoruz . ortadaki dijital kısım dandik ama dedigim gibi alet is gorur

• fiyat iyi aslında 350 nin altında yok..
  • 3 ay oldu gittigidiyordan ultima cardio 360tl galiba aldım. Epey bir bakmıştım. Marka hariç görseller birebir aynısı. Fiyat çok uygun. Zorluk ayarını sağlayan keçe ve bez kayışı bugün biraz tamir etmem gerekti. Faydasını gördüm. Spor ve az diyetle 5 kilo verdim sonra o özgüvenle nasılsa zayıflanabiliyormuş dedim tekrar kiloları aldım. Vidaları sağlam sıkmak lazım takırdıyor yoksa. Kullanırken odadaki konuşma sesleri zor duyuluyor. Gösterge hikaye. Mibandım var onu kollarına (kendi kolumda olmuyor çünkü bazen sadece bisiklet gibi kullanıyorum:)bağlayıp adım ölçüyorum. Saat hesabıyla da çalışabilirsiniz. Müziksiz olmuyor en sağlam çerkez müzikleriyle çalışabiliyorum. Başka model kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum. Ben ucuz diye tercih etmiştim şimdi 100lira daha ucuz için cız etti doğrusu, daha taksit ödüyorum. Eskiden dizlerim ağrırdı, iyi geldi sanki şimdi ağrı yok. Ama nette dizlerimi perişan etti diyen bir yorum da okumuştum. Aldıktan sonra kullanıp kullanmamak sizinle alakalı bir konu. Ben ilk ay haftada beş gün kullanıyorken şimdi 2 günde 1e düşürdüm. Sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında dedem eve koşu bandı aldı. bir süre sonra anneannem onu çamaşır kurutmak için asma aleti olarak kullandı. Diyeceğim o ki, evinizi böyle aletlerle küçültmeyin. Salona yazılın. Nelere ne paralar veriyoruz aylık 60-70 liraya merdivenaltı bir sürü salon var. 100 liraya havuzlu tesise gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: endersgame0120

Hocam biz zamaninda hb den almıstık guzel kullanisli kolay ve zor ayarlaniyor ama hb denen dolandirici firma bize koltugu olmayan seti gonderdiler pek kullanamiyoruz . ortadaki dijital kısım dandik ama dedigim gibi alet is gorur

Adam haklı beyler dagılın

• Bu tür aletleri bir süre sonra kullanmak zor geliyor. En güzeli yanınıza bir tane arkadaş bulup yürüyüş yapmak.
  • en onemlı soru: komsuları rahatsız edecek kadar gurultu yapıyor mu? tv nin karşısında kullanılabilir iyiyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozden

3 ay oldu gittigidiyordan ultima cardio 360tl galiba aldım. Epey bir bakmıştım. Marka hariç görseller birebir aynısı. Fiyat çok uygun. Zorluk ayarını sağlayan keçe ve bez kayışı bugün biraz tamir etmem gerekti. Faydasını gördüm. Spor ve az diyetle 5 kilo verdim sonra o özgüvenle nasılsa zayıflanabiliyormuş dedim tekrar kiloları aldım. Vidaları sağlam sıkmak lazım takırdıyor yoksa. Kullanırken odadaki konuşma sesleri zor duyuluyor. Gösterge hikaye. Mibandım var onu kollarına (kendi kolumda olmuyor çünkü bazen sadece bisiklet gibi kullanıyorum:)bağlayıp adım ölçüyorum. Saat hesabıyla da çalışabilirsiniz. Müziksiz olmuyor en sağlam çerkez müzikleriyle çalışabiliyorum. Başka model kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum. Ben ucuz diye tercih etmiştim şimdi 100lira daha ucuz için cız etti doğrusu, daha taksit ödüyorum. Eskiden dizlerim ağrırdı, iyi geldi sanki şimdi ağrı yok. Ama nette dizlerimi perişan etti diyen bir yorum da okumuştum. Aldıktan sonra kullanıp kullanmamak sizinle alakalı bir konu. Ben ilk ay haftada beş gün kullanıyorken şimdi 2 günde 1e düşürdüm. Sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam vücuduna göre ayarlamayıp dizleri çok bükülü halde kullanırsa mahveder tabi. Biz hastalarımızın çoğunda görüyoruz. Biniyorlar ama bakıyorsun dizini çok bükerek kullanıyor.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Çamaşır makineniz için şikayet gelmiyorsa bunun için hiç gelmez:) bazen birkaç dakika müziğin etkisiyle çok çok çok hızlanıyorum ama çamaşır makinası kadar olmuyor. Halı, ince minder gibi bir şeyin üzerinde iyice titreşimler de azalır hiç sorun çıkarmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyetik değil
    çöp
  • Eşim doğum sonrası kiloları vermek için koşu bandı istiyor. Geçen de A101 e bu bisikletin geleceğini görmüş almamı istiyor. Sizce doğum sonrası kiloları için bisiklet mi koşu bandı mı? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

• Aldım ben. Ama biraz zor buldum. Epey ilgi görmüş. Tekzen 500 e satıyor aynısını

• Buffalo marka vardı A101 2-3 sene kadar önce 200tl düşmüştü fiyatı almıştık. Aynısı bunun iş görür mü? evet görür. Ses konusuna kimse takılmasın sessiz alt kata değil yan odaya gitmez sesi. Yoğunluk ayarı var üzerinde. Bence bu fiyata lazımsa alabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tccb44

Eşim doğum sonrası kiloları vermek için koşu bandı istiyor. Geçen de A101 e bu bisikletin geleceğini görmüş almamı istiyor. Sizce doğum sonrası kiloları için bisiklet mi koşu bandı mı? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Ben fizyoterapist olarak eşinizin öncelikle doğum sonrası egzersiz olarak sadece yürüyüş yapmasını öneririm. En azından bir kaç ay kadar. Sonra önce eliptik sonra dikey bisiklet kullanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.