Şimdi Ara

A•101 - ALDIN ALDIN! - 27 NİSAN 2017 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
30
Favori
176.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bana böyle iyi bi sakal tıraş makinesi önebilirmisiniz ?

Vücüt + sakal da olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

matkap taşlama vidalama üçlüsü alınır mı? (ev kullanımı için)

Daha önceki bir indirimden almıştım. Fiyat/performans olarak bence çok iyi. Şarjlı matkap bile 80den aşağı değil. Çeşitli aparatları ile geliyor. Çok kaliteli bir ürün değil ama bunu bilerek kullanınca ev içi için ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinbo ızgara iş gorur mu ?
  • ReCoMaX R kullanıcısına yanıt
    Dayı bi 5 TL'de ben vereyim de bekleme bu kadar üç kuruşluk kulaklık için
  • A•101 - ALDIN ALDIN! -  27 NİSAN 2017

kahve makinesiyle ilgili fikirlerinizi rica ediyorum arkadaşlar.
  • Filtre kahve ve özel filtrelerden Alman lazım bende Bosch marka olan var çok güzel bir ürün. Fiyat iyi birde su filtreleri senede 1 değişiyor bu modelde car mı bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musamusamusa1

Filtre kahve ve özel filtrelerden Alman lazım bende Bosch marka olan var çok güzel bir ürün. Fiyat iyi birde su filtreleri senede 1 değişiyor bu modelde car mı bilmiyorum.

filtre değişikliği dışında bir bakım yapmak gerekiyor mu?
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Bu ızgara öyle süper birşey değil ama iş görür bir ara Teknosalarda 9 liraya satılmıştı.

• Hayır ön bölümde içine filtreyi koyduğun biryer var o nu işin bitince alıp temizlersin o kadar . Kahvesi güzel oluyor . Ben Jacobs filtre kahve almıştım. Hatta bi ara burada kampanyası da vardı ondan alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ppp_bbb_aaa_ccc

Lazer epilasyon cihazını ciddi düşünüyorum ama. Internettekiler 120k flaş diyor a101 300k flaş iddaa etmiş?

5001 modeli 925 e var hocam bence cok sıcak değil ayrıca 120bin atım sanırım yanlış yazmışlar
    https://www.webdenal.com/braun-bd5001-silk-expert_850019.html?gclid=CNKUzaKbktICFZTJsgod8-oNlg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 15 Şubat 2017; 16:33:12 >
  • husock H kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam eğer aynı ürünse sıcak değil ama 300bin atımsa düşünülebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, saygılar.

• İkili penseyi bekliyorum umarım yetişebilirim.

• ASiL35 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok makbule geçti. Ne yalan hbden bakmak aklıma gelmedi lakin yorumlar berbat bu tarz penselerin.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Bir kez emanet alarak demir boru söküp takmıştım. boruyu çok iyi kavrıyor ama küçük civata somunu nasıl tutar bilmiyorum.
  • kahve makinesi mi french press'e devam mı çözemiyorum. İyi kahveyi kahvecide içmek en makbulü gerçi eve baya yatırım yapmak gerekiyor ama kahveyi yakmadan bayatlatmadan yapabiliyorsa belki düşünebilirim.

Penseyi kesin merak ediyorum almasam bile malzeme kalitesini inceleyeceğim. Hoşuma giderse alırım. Bu tarz ürünlerin işlevselliği malzeme kalitesiyle de alakalı biraz. Çelik yerine kıytırık döküm kullanırlarsa bir iki kavrama sonra ağzı tutmaz olur.

Acaba musluk anahtarı gibi zarar veriyor mu tutunduğu malzemeye. Bugün mutfak ve banyo için batarya aldım kendim değiştirdim. Uygun anahtar olmadığından boru anahtarı kullandım ama hep zarar verdi nikelaja dişleri keskin olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

kahve makinesi mi french press'e devam mı çözemiyorum. İyi kahveyi kahvecide içmek en makbulü gerçi eve baya yatırım yapmak gerekiyor ama kahveyi yakmadan bayatlatmadan yapabiliyorsa belki düşünebilirim.

Penseyi kesin merak ediyorum almasam bile malzeme kalitesini inceleyeceğim. Hoşuma giderse alırım. Bu tarz ürünlerin işlevselliği malzeme kalitesiyle de alakalı biraz. Çelik yerine kıytırık döküm kullanırlarsa bir iki kavrama sonra ağzı tutmaz olur.

Acaba musluk anahtarı gibi zarar veriyor mu tutunduğu malzemeye. Bugün mutfak ve banyo için batarya aldım kendim değiştirdim. Uygun anahtar olmadığından boru anahtarı kullandım ama hep zarar verdi nikelaja dişleri keskin olduğu için.

Tavsiye ederim
    Daha kullanışlı ve en azından Altaş kalitesi var

http://www.hepsiburada.com/altas-carolus-2010-10-boru-pensesi-fort-pense-10-pm-hrgdr41056804803

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• husock H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bende 300000 atış olanı var ve bu 2 kişiyi değil 6-7 kişiye bile yeterli düzeydedir. 2 kişi kullanımı ile 200000-250000 atım arası fazlasıyla yetecektir. Ayrıca lazer epilasyon alacak arkadaşlara bilgi olarak bu cihazlar tüyleri tamamen yok etmemektedir tüyler sadece geçici süre ile ölmektedir. kullanıma ara vermeniz halinde tekrar tüyler canlanmaktadır. Ben Philips tabancalı modeli kulak tüylerim için düşük ayarda kullandım ve etkisini gördüm tüyleri hem inceltiyor hemde yok ediyor fakat bende mi oldu bilmiyorum ama hafif bir baş ağrısı da yapmadı değil .Yüz bölgesinde en düşük ayarda kullanmak gerekiyor.

Umarım azda olsa bilgi verebilmişimdir.
  • 55 Samsung tv nasıl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.