Şimdi Ara

A 101 28 ŞUBAT 1 MART İNDİRİMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
5.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: muzoman

salamda keskinoğlunu tercih edin göğüs etinden yapılıyor. Şenpiliçi neyden yapılıyor bilmiyorum ama keskinoğlu daha lezzetli geliyor bana.

Et salam yenmeli, pilic gercekten yenmiyor.. param varsa et salam alirim. Yoksa pilic almam, kokuyor arkadas..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clear 650 ml buyuk sampuan eskisehir ozdilekte 30 lira uzerine 6 lira iyi fiyat

• izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    DANONE üretiyorsa daha da uzak durulmalı
  • Meysu üretiyormuş sütü gimat da bile 1,67
    Ne DANONE nede PINAR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byrmblgl kullanıcısına yanıt
    ekici peynir gayet güzel. daha önceden de alıyorduk hep 16-17tl idi. dün a101den aldım 14tlye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bu da benden kafasına göre broşür çıkarıyor galşiba bu a101
     A 101 28 ŞUBAT 1 MART İNDİRİMLERİ

clear ve çay güzel fiyat, kurabiye de iyi sayılır ama kilo yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DanBilzerian

her subeye 2 tane s4 gondren a101 e lanet olsun..

Parekende sektorunde yapilan en dogal sstis taktigi
    Milleti magazaya cekip amac baska seyler satmak

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: DanBilzerian

her subeye 2 tane s4 gondren a101 e lanet olsun..

Parekende sektorunde yapilan en dogal sstis taktigi
    Milleti magazaya cekip amac baska seyler satmak

onu de baska bir sey deme

• quote:

Orijinalden alıntı: akayfaruk

DANONE üretiyorsa daha da uzak durulmalı

aynen, danone ürünleri yenir mı arkadaş? biri de yazmış, eskiden birşahın tadı güzel değildi, şimdi güzel oldu diyor, az çok yoğurt markalarını bilen biri bilirki, en iyi süt ve yoğurt ürünleri a101in ve birşah markasıdır, en doğalı, asıl şimdi tadı bozulmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: izmitekibi

quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

burdaki mağaza müdürünün yalancısıyım.birşah süt ve ürünlerini artık pınar üretiyormuş.önceleri balkan üretiyodu dedi.

1-2 sene önce almıştım bir kaç kere pek beğenmemiştim. Genelde zaten hazır yoğurt kullanmıyoruz, şimdiye kadar da alırsam sadece pınarınkini alıyordum. 2-3 hafta önce birşah aldım tadını bu sefer beğendim, önceki gibi değildi değiştirmişler tadını. Yalnız üretici yerindepınarla alakalı bir ibare göremedim.

Bu günlük indirimleri bölgesel yapıyor a101. Mesela bizim burada solo wc 4,95, clear 8,25, doğuş filiz 13,45e düşmüştü

Yok hocam bende personeliyim A101in DANONE üretiyor artık. Eğer yarın atılmadıysa palet ambalajının resmini çekerim. DANONE üretiyor artık.

hangi bölgedesiniz bilmyirom ama bölgeye görevdeğişşyor. ankaradaki birşahlar calmio diye bir niğde fabrikası. yakınlığa göre üretim değişecektir. muhtemelen siz istanbuldasınız

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun ilk kez böyle bir konu açtım haberi olmayan ihtiyacı olan arkadaşlar için.zeytin fiyatları da güzel siyah zeytinin tadı güzel çekirdekleri küçük etli sayılır tuz oranıda makul.ben hem yeşil hem siyah aldım.
  • 5-6 gün önce 10.95e aldıydım clearı. 3.5 tl fazla ödedim ama lazımda laa :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

burdaki mağaza müdürünün yalancısıyım.birşah süt ve ürünlerini artık pınar üretiyormuş.önceleri balkan üretiyodu dedi.

ben pınardan yıl oldu uzaklaşalı. hatırlatayım 100 de 100 dana diye cıkardıkları sucukta kanatlı ürünü (eti bile değil) bulunmuştu tarım bakanlığının sitesinde çıkmıştı. kendi çapımda boykot ederim güvenipte çok para verdiğimz markanın çakallığına boykot. artık sütünüde almam( birşah)
  • İstanbul'da benim gittiğim şubede bu fiyatlar kesinlikle geçerli değildi hatta zeytini ve yoğurdu kasada bırakmak zorunda kaldığım için A101'e kocaman bir BAN,şubeye özel katalog gibi bir saçmalık olamaz yapacaksan şubenin kapısına yazarsın,ayrıca Birşah yoğurdun üzerine baktığımda üretici Balkan Süt ürünleri yazıyordu söyleyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.