Şimdi Ara

a (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cagrikurt

Baya silindi ama copy-paste yapılan yazılar, ss atanlar vs varhttps://forum.paticik.com/topic/8775815-wow-classic-ana-konu/page/45/ 45'den başlıyor 48'de bitiyor. DH forumundan uzaklaştırıldığı gibi Paticik'ten de banlandı :D

Bu arada A L P H A adlı guilde geçtiler küçük bir grubuyla beraber. Sanırım bu grup gerçeklerden habersiz :S :D Yeni Drama'lar olacak mı acaba? :D
    ABİ AHAHAHSHFOJHJAJHAHAHAHAHAHAHA MÜKEMMEL BU

• Gece Şarkısı kullanıcısına yanıt
    Uyarsaydınız adamları, yazıktır yahu...
  • Yerli bir guild, en azından aynı dili konuşuyoruz diyerek ilk defa wow hayatımda bir türk guildine girdim. Sunucunun başında girdim, guild chatten dungeon groupları oluşturuluyordu. O zaman levellar 25-30 filan. Bir arkadaş dungeon için adam aradığını söyledi, ben 20 kere mesaj attım gelirim diye, benim dışımda 1 kere mesaj atan adam partye alındı, leveli yetmeyen adam bile olsun gel adam lazım denilerek alındı. Bana PARTY DOLU Dostum denildi. Bende 20 mesaj attığımı, leveli yetmeyen adamın bile alındığını, benim neden alınmadığımı sordum, bana mesajımın görülmediği söylendi ( ilk mesajı benim atmama 20 kere mesaj atmama rağmen ) daha sonra anladım ki party'i kuran adam da benim gibi rogue'mus. Yani bilerek almamış, item düşerde need çekerim diye. Bende gereksiz muhabbete girmedim, daha sunucunun başında bu levelda bile bunu yapıyorsunuz cidden komik, düzgün bir şekilde söylesen zaten girmem dedim. Hatasını anladı ben çıkayım sen gir dedi, gereksiz muhabbete girmedim ve şahısı engelledim hiç bir tartışma ortamına girmeyerek. Daha sonra ani bir şekilde guildden atıldım, discorddan banlandım. Hiç bir şekilde ne oldu, neden niçin diye sorulmadı. Ki benim haklı olduğum bir durumda bile.

Senelerdir wow oynarım, yabancı guildlerde hiç bir şekilde bu tarz problemler yaşamadım, ki guilddeki arkadaşlara elimden geldiğince yardım eden birisiyim. Bir daha da türk guildine girmedim, girmemde

• quote:

Orijinalden alıntı: trailblack

Yerli bir guild, en azından aynı dili konuşuyoruz diyerek ilk defa wow hayatımda bir türk guildine girdim. Sunucunun başında girdim, guild chatten dungeon groupları oluşturuluyordu. O zaman levellar 25-30 filan. Bir arkadaş dungeon için adam aradığını söyledi, ben 20 kere mesaj attım gelirim diye, benim dışımda 1 kere mesaj atan adam partye alındı, leveli yetmeyen adam bile olsun gel adam lazım denilerek alındı. Bana PARTY DOLU Dostum denildi. Bende 20 mesaj attığımı, leveli yetmeyen adamın bile alındığını, benim neden alınmadığımı sordum, bana mesajımın görülmediği söylendi ( ilk mesajı benim atmama 20 kere mesaj atmama rağmen ) daha sonra anladım ki party'i kuran adam da benim gibi rogue'mus. Yani bilerek almamış, item düşerde need çekerim diye. Bende gereksiz muhabbete girmedim, daha sunucunun başında bu levelda bile bunu yapıyorsunuz cidden komik, düzgün bir şekilde söylesen zaten girmem dedim. Hatasını anladı ben çıkayım sen gir dedi, gereksiz muhabbete girmedim ve şahısı engelledim hiç bir tartışma ortamına girmeyerek. Daha sonra ani bir şekilde guildden atıldım, discorddan banlandım. Hiç bir şekilde ne oldu, neden niçin diye sorulmadı. Ki benim haklı olduğum bir durumda bile.

Senelerdir wow oynarım, yabancı guildlerde hiç bir şekilde bu tarz problemler yaşamadım, ki guilddeki arkadaşlara elimden geldiğince yardım eden birisiyim. Bir daha da türk guildine girmedim, girmemde
    Okudum yazdıklarını fakat sende fazla alınganmışsın o söylediklerin yabancı guildlerde de var Türklük ile bana göre bir bağlantısı yok
    tabi bu yazdığımdan bu guild adına cevap veriyorum çıkmasın ben genel WoW Guildleri bakımından yorum yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Okudum yazdıklarını fakat sende fazla alınganmışsın o söylediklerin yabancı guildlerde de var Türklük ile bana göre bir bağlantısı yok
    tabi bu yazdığımdan bu guild adına cevap veriyorum çıkmasın ben genel WoW Guildleri bakımından yorum yapıyorum.

Alıntıları Göster
    Türkler kadar itemci bir millet yok şu oyunda. Bu itemcilerin çoğunda itemci online oyun altyapısı var.

Oyunu birlikte oynamaktan keyif alacakları yerde sürekli item item item

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsefesever -- 26 Aralık 2019; 16:50:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi öyle ise Arkadaş listenize o kişileri almaz ve o Guildlerde olmazsınız bu kadar basit hatta o yoğunluğu olan Server da bile oynamama özgürlüğünüz mevcut.

Fakat bu özgürlük atıp-tutmanızın özgürlüğü olamaz neye göre bunu Türklüğe bağlıyorsunuz?Elinizde bir istatistik mi var nedir bilimsel olarak araştırılması?Ben mesala bu tip bilgilere güvenirim ve dediğim gibi yanlışını gördüğüm kimseyi de Arkadaş Listemde göremezsiniz herkes hakettiğini alıyor bu oyunda.
  • Güncel.
  • aha efsane geri dönmüş:)

2 nci sezon başlıyor.. severek izliyoruz. merakla gelişmeleri bekliyoruz.
  • tinu T kullanıcısına yanıt
    d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-20BE72F08 -- 20 Ocak 2020; 19:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-20BE72F08

d
    Katılıyorum ikinci sezon daha haraketli geçecektir (holy paladinlerin Ashkandi pazarlığı gibi vs vs)

Fakat sormam lazım ikinci sezonda nasıl yapacaksın da oyuncu toplayacaksın ilk sezonda senaryon ifşa olduğuna göre?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 15 Ocak 2020; 23:35:2 >
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Vardır senin gibi şu guildin her haltını savunan birileri. Toplaşır takılırsınız beraber.
  • quote:

Katılıyorum ikinci sezon daha haraketli geçecektir (holy paladinlerin Ashkandi pazarlığı gibi vs vs)

Fakat sormam lazım ikinci sezonda nasıl yapacaksın da oyuncu toplayacaksın ilk sezonda senaryon ifşa olduğuna göre?

Alıntıları Göster
    e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-20BE72F08 -- 20 Ocak 2020; 19:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrashbringer

Vardır senin gibi şu guildin her haltını savunan birileri. Toplaşır takılırsınız beraber.
    Biz takılmadık, Contenti End Game oynadık. Türkiyenin en kalabalık online oyun topluluğunu kurduk. Sanırım siz pek birşey yapamadınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrashbringer

Ne gibi halt'ları savunmuşum ben hocam?
  • quote:

Ne gibi halt'ları savunmuşum ben hocam?

Alıntıları Göster
    f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-20BE72F08 -- 20 Ocak 2020; 19:53:1 >
  • quote:

e

Alıntıları Göster
    "Kim ne derse desin şu anki classic guildleri
    bizim ilk yapıdaki, Sohbet, muhabbet kalite ve eğlencenin yanına bile yaklaşamadılar."

kaçında bulundun:)

he bu arada yeni guild'e evlileri alıyor musun? malum sonra başın ağrımasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinu -- 15 Ocak 2020; 17:56:0 >
  • Kadromuzu topladık. Herkese teşekkür ediyorum. iyi eğlenceler diliyorum bwl de görüşmek üzere.
  • quote:

f

Alıntıları Göster
    Mczaga'nın var olduğu dönem kaliteli, oynayabilecek bir guildtik.

Halt eden benim de, pek savunan da çıkmadı herkes yoluna baktı.--Neyi savunacağız tam olarak?Yalancı çobanın bir hikayesi vardır bilir misin?

Diğer arkadaş eski o yapıyı zaten bilmez.--Kim eski?Trashbringer mı yoksa ben mi?"O yapı" dediğin hangisi?

Guildin güçlü ve tutarlı olduğu dönemde aktif olarak yer aldınız.--Kim bu "yer aldınız" dediğin?Ben mi?Trashbringer mı?

Bozan ben olmasaydım aynı gücümüz olmasa da aynı tutarlılıkla devam ederdiniz.--Devam eden Kimdi?

Sonraki gelişmeler benden başkasına fatura edilemez. Kendim ettim kendim buldum.--Şahsen kendimin bir faturası varsa gelip isteyen istediğini yazabilir burası özgür bir ortam ben yaptıklarımın ya da yapmadıklarımın hesabını vermeye hazırım.

mücadeleyi bırakmadım ama.
    Sonuçlarını göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.