Şimdi Ara

[750 TL] Redmi Note 5 3/32/Siyah/Global - (İthalatcı Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Yanlış anlaşılmamalar için lütfen ilanın sonuna kadar okuyun. Ön yargılı olmamak için ise lütfen önceki satış yaptığım ürünlerin ilanları, yorumları ve referans mesajlarını okuyun.

Ürünü satmak için 24 Kasım 2019 da ilan açmıştım fakat sonra satmaktan vazgeçmiştim. Bugün (10 Haziran 2020) itibariyle tekrar satışa koyuyorum, konunun eski olmasının sebebi budur.

Redmi Note 5 3/32 cihazımı 31.12.2018 tarihinde almıştım, dolasıyla yıl sonuna kadar garantisi devam etmektedir. Resimlerde görüldüğü üzere global versiyon cihazdır, siyah renk ve ithalatcı garantilidir. İthalatcı firma olarak Silver Bilişim ve İletişim Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ. gözükmekte. Cihazın ön ve arka jelatinlerine kadar aksesuarı eksiksiz şekilde duruyor. Cihaz alındığı günden bu yana ekran koruyucu ve kılıf ile kullanılmıştır. Kozmetik olarak sıfırdan farksız 10/10 üründür. Şüphesi olanlar dükkanımdan eski sattığım ürünleri inceleyip güven sorununu bir nebze olsun çözebilirler. Kutu içeriğinden çıkan şeffaf kılıf zamanla sarardığı için cüzdan kılıf alıp eski kılıfı çöpe attım. Ayrıca orjinal şarj cihazı bozulduğu için Samsung'a ait hızlı şarj özelliği olan şarj cihazı kullanıyorum, cihazla birlikte bu şarj cihazı gönderilecektir.

Redmi Note 5 modeli için istediğim ücret 750 TL. Kargo alıcıya aittir, takas ve pazarlık kesinlikle söz konusu değildir.

Dipnot: Ürün Muğla/Menteşe de elden teslim edilebilir. Uzak mesafeli satışlar için kargo alıcıya aittir, (uzak yada elden satış) satılan malın geri alınma durumu yoktur, ürün ücreti tarafıma ödendiği an telefon kargoya teslim edilip kargo takip numarası ve kargoyla ilgili tüm bilgiler alıcıya iletilecektir. Bunların dışında herhangi bir alım şeklini kabul etmiyorum, referanslarıma bakarsanız tüm satışlarım aynı şekilde ve sorunsuzdur.

Edit: Sondan iki resim 10 Haziran 2020'ye ait resimlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 10 Haziran 2020; 20:50:48 >

• fiyat takip
  • Cihaz xiaominote8 nickli üyeye satıldı, iyi günlerde kullanması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Cihaz xiaominote8 nickli üyeye satıldı, iyi günlerde kullanması dileğiyle.
    Teşekkür ederim. Telefon gelince referansı yazacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.