Şimdi Ara

★995 Liralık Dünyanın En İyi Seti 1 Liraya™★5 Dil (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
39
Favori
12.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Sizin peki buradaki göreviniz pm atmanızın nedeni nedir hocam ? Ttneti olmayanlara mı pm atıyorsunuz ?

Görevim Kursa atılan, çöpe giden paraları engellemek, ceplerde kalmasını sağlamak.

Kolay ve kesin bir şekilde, rahat ve güzel bir şekilde öğrenilmesini sağlamak.

Pm atmamın sebebi konunun üstte kalmasını ve daha çok insana ulaşmasını sağlamak :)
  • Teşekkürler hocam.
    Ttnetli bi arkadaş bulim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM alalım.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

PM alalım.........

Gönderdim....
  • Pm alabilirmiyim
  • Rosetta stoneden özellik olarak baya bi fazlası var kitaplar ve rosetta ile ayrıca interchange cambridge yayını ile devam ediyorum ihtiyacım olursa kullanabilirim teşekkürler herkese yararlı olur umarım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm
  • Özel Mesajlar gönderilmiştir. Sistem tüm Dünya eğitim standartlarında kendini kanıtlamıştır.

Bir kaç Örnek.

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2381643,00.asp#

http://www.library.illinois.edu/llx/tellmemore.html

quote:

TELL ME MORE® delivers an engaging learning experience that combines the most innovative content with the latest in learning theory and pedagogy while leveraging state of the art technology. It represents over twenty years of research and development investments and is a breakthrough language learning program covering initial language acquisition through mastery. Included:

Easy-to-comprehend content created by expert instructional designers
    Specialized oral communication content
    Supplemental Business and Culture specific content
    Reading, Writing, Speaking, and Listening Workshops
    37 different types of learning activities/interactions
    Speech Recognition with playback and achievement scale
    Spoken Error Tracking System (SETS®) technology automatically detects and corrects your pronunciation errors
    Professional voice-overs, videos, 3-D animations, and real-world graphics
    Anytime, anywhere accessibility

• Bayağı yararlı bir program dil öğrenmeye/çalışmaya hevesi olan arkadaşlarımızın kaçırmamasınız tavsiye ediyorum :)
    Gerek telaffuz alıştırmaları,gerekse karşılıklı diyalog havası ile yaratılan pratik kısmı olsun müthiş bir şey
  • hocam pm alabilirmiyim
  • Bir PM de ben rica etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmeLeStar

Bir PM de ben rica etsem?

Pm'ler gönderildi.
  • Ben de bir PM istiyorum. İçeriği merak ettim.
  • bende pm rica edeyim ama bu ttnet olayı nedir onu anlamadım ?
  • hocam seviye olarak istediğimiz seviyeden başlayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleHand

hocam seviye olarak istediğimiz seviyeden başlayabilir miyiz?

Seviye tespit sınavına giriyorsunuz Başlarken ama istediğiniz seviyeden başlayabilirsiniz tabi :)
  • Tek Şifre Bilgilerinizi Güncelleyin

TTNET ProG hizmetini satın alabilmeniz için gerekli olan TTNET hizmet bilgileriniz, Tek Şifre hesabınızda bulunmamaktadır. TTNET ProG'yi satın alabilmek için TTNET Tek Şifre hesabınızı buradan güncelleyebilirsiniz.

Eğer TTNET’den satın almış olduğunuz bir DSL aboneliğiniz yoksa, en yakın TT Ofis ya da TTNET bayisinden seçeceğiniz uygun bir tarifeden DSL hizmeti alabilirsiniz. Tarifeler hakkında bilgi almak ve en yakın satış noktasını öğrenmek için TTNET ADSL Satış Noktaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

bu sorunu yasayan oldumu acaba? müsteri hizmetleri ile konustum ttnet şifremi gönderdiler girdim güncelleyin diyor güncelledım ama her gırısımde bunu diyor delirtti.
  • PM alabilir miyim lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates60

PM alabilir miyim lütfen.

Pm gönderdim. Dil dili takip edecek, bir tane dil öğrenmek bile az gelecek :) Tecrübe ile sabittir.
  • pm alabilir miyim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.