Şimdi Ara

★995 Liralık Dünyanın En İyi Seti 1 Liraya™★5 Dil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
254
Cevap
41
Favori
11.764
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Yabancı Diller ve Dil Eğitimi >> İngilizce >> ★995 Liralık Dünyanın En İyi Seti 1 Liraya™★5 Dil
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Mesaj

tamamdır tek şifre aldım
    |
    |
    Theologist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    pm
    |
    |
    Bugün canlı canlı ingilizce programına üyelik yaptırdım. Englishtown'ı bilenler varsa ondaki EF konuşma sınıfı sistemi var. Haftaiçi hergün günde 1 adet konuşma sınıfına giriş yapabiliyorsunuz. Gün içinde 15:00 ve 21:00 veya 22:00 olmak üzere 2 sınıf var. Bunlardan birine rezervasyon yapıp katılıyorsunuz. Programa üye olan sayısı az olduğu için sanırım sınıflar 10 kişilik kontenjanlı olmasına rağmen gündüzleri pek dolmuyor. İlk dersimde hoca sürekli sorular yönelterek konuşmaya teşvik ediyor. Ayrıca tüm dersler kaydediliyor.Dersleri katılsak ta katılmasak ta istediğimiz zaman tekrar izleyebiliyoruz. Merak edenler için ilk izlenimlerim bunlar...

Orijinalden alıntı: rok54

Bugün canlı canlı ingilizce programına üyelik yaptırdım. Englishtown'ı bilenler varsa ondaki EF konuşma sınıfı sistemi var. Haftaiçi hergün günde 1 adet konuşma sınıfına giriş yapabiliyorsunuz. Gün içinde 15:00 ve 21:00 veya 22:00 olmak üzere 2 sınıf var. Bunlardan birine rezervasyon yapıp katılıyorsunuz. Programa üye olan sayısı az olduğu için sanırım sınıflar 10 kişilik kontenjanlı olmasına rağmen gündüzleri pek dolmuyor. İlk dersimde hoca sürekli sorular yönelterek konuşmaya teşvik ediyor. Ayrıca tüm dersler kaydediliyor.Dersleri katılsak ta katılmasak ta istediğimiz zaman tekrar izleyebiliyoruz. Merak edenler için ilk izlenimlerim bunlar...
    quote:

Orijinalden alıntı: rok54

her gün için ayrı bir konu başlığı oluyormu

cevap için şimdiden teşekkürler
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj

Program ekran görüntüsündeki gibi; 3 sekme var.
    Anasayfa: Sınıflara rezervasyon yapımı, takvimden eski ve gelecek ders konularını görme, derslere katılmavb. işlemler burada yapılıyor.

Mesajlar Sistemle veya herhangi bir konuyla ilgili istek ve şikayetleri buradan yetkililere ulaştırabiliyoruz.

Yardım Sistemle ilgili sık sorulanlar benzeri kısa soru cevaplar yazılmış.

@gitar Her güne ders ait konuları mevcut. Takvimden seçtiğimiz tarihe gidip tüm seviyelere ait ders konularını görebiliyoruz. Eski dersleri katılmamış olsak ta tekrar izleyebiliyoruz.
    Ben en baştan başlamak istediğim için seviyemi Beginner yaptım. Üst seviye ders konularını görebiliyorum ama o derslere rezervasyon yapamıyorum. Sanırım belirli bir süre sonunda sınav yapıp bir üst seviyeye geçiş yapılıyor.
    Sadece konuşma sınıfı arayanlar için ekonomik bir çözüm gibi duruyor. Bakalım zaman içinde eklemeler yapılacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rok54 -- 18 Nisan 2014; 19:32:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gitar

• Binbaşı
    1253 Mesaj
    Konu sahibi uzaklaştığı için daha önce pm alan birisi bana da pm gönderebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 24 Nisan 2014; 11:13:35 >
    |
    |

V10 ise mükemmel

Bu konuda fikri olan yada sistemi kullanan arkadaşlar yardımcı olaiblirmi?
    |
    |
    |
    |

Tabii ilk olarak ingilizce programına baktım.Benim elimdeki set ile aynı sürümde. versiyon 7.

Genel olarak güzel bir program elinde hiç program veya seti olmayanlar için faydalı diyebilirim.Tabiki dışarıda ücretli çok daha faydalı online programlarda var..

Fiyat/Performans olarak rahatlıkla söyleyebilirim mevcut eğitiminize yada geliştirmenize yardımcı olacak 8/10 puanlık bir sistem.

Tell me more websitesinde yurtdışı sürümleri (türkçe arayüz mevcut) şu an v10.5 kullanıyor ancak %20 indirim almama rağmen aylık ödemesi 33 usd!

Not: Diğer ttnetprog kariyer eğitimlerine göz gezdiriyorum sanırım onlarda faydalı olacak iş hayatı için...
    |
    |
    DaLGacI

Bir UP çekelim.Acaba kullananlar hangi programları tavsiye ederler?

@kenes35 hocam siz birkaç program denediniz sanırım en verimli, tavsiye edebileceğiniz program hangisi acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: kenes35

İngilizce için 1,5 aydır kullandığım VOXY isimli bir program var ve gerçekten çok hoş.Sistem altyapısı eğitim mekanikleri gerçekten harika.Yarın bire bir eğitimi de denemiş olacağım.
    Dersler ünite ünite veriliyor ve üniteleri yoğunlaşmak istediğiniz konulardan seçebiliyorsunuz.Konuların zorluk seviyleri sizin seviyenize göre ayarlanıyor ve sürekli güncel konulardan oluşuyor.Mesela şu an World cup konusunu seçip futbol hakkında kelimeler öğrenip dersinizi tamamlayabiliyorsunuz.Ünitelerde kendi içerisinde kategorize edilmiş.Reading,Grammar,Speaking,Writing gibi gibi..

ingilizce için kesinlikle Voxy diyorum.1 yıllık ödemesi yaklaşık 440 tl.(25 kredilik bire bir ders dahil.Yaklaşık 375 dakikalık eğitime tekabül ediyor) Bunun yanında ücretsiz grup derslerine de katılabiliyorsunuz.Ayrıca Voxyde o garip pazarlama tekniklerini görmedim bu yüzden bana dürüst bir sistem olarak göründü.Deneme sürecini mutlaka gözden geçirin.
    İspanyolca ve diğerleri için FLUENZ ve QUİNO
    Ayrıca iyi bir alternatif TRANSPARENT LANGUAGE.

Daha öncede savundum yine savunuyorum dil öğrenmek istiyorsanız ve kursa gitmeye karar verdiyseniz 3 aylık kurs parasına bu programlara sahip olabilir yada 1 yıllık abone olabilirsiniz rahatlıkla.
    |
    |
    DaLGacI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1992 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DaLGacI

quote:

Orijinalden alıntı: kenes35

İngilizce için 1,5 aydır kullandığım VOXY isimli bir program var ve gerçekten çok hoş.Sistem altyapısı eğitim mekanikleri gerçekten harika.Yarın bire bir eğitimi de denemiş olacağım.
    Dersler ünite ünite veriliyor ve üniteleri yoğunlaşmak istediğiniz konulardan seçebiliyorsunuz.Konuların zorluk seviyleri sizin seviyenize göre ayarlanıyor ve sürekli güncel konulardan oluşuyor.Mesela şu an World cup konusunu seçip futbol hakkında kelimeler öğrenip dersinizi tamamlayabiliyorsunuz.Ünitelerde kendi içerisinde kategorize edilmiş.Reading,Grammar,Speaking,Writing gibi gibi..

ingilizce için kesinlikle Voxy diyorum.1 yıllık ödemesi yaklaşık 440 tl.(25 kredilik bire bir ders dahil.Yaklaşık 375 dakikalık eğitime tekabül ediyor) Bunun yanında ücretsiz grup derslerine de katılabiliyorsunuz.Ayrıca Voxyde o garip pazarlama tekniklerini görmedim bu yüzden bana dürüst bir sistem olarak göründü.Deneme sürecini mutlaka gözden geçirin.

Daha öncede savundum yine savunuyorum dil öğrenmek istiyorsanız ve kursa gitmeye karar verdiyseniz 3 aylık kurs parasına bu programlara sahip olabilir yada 1 yıllık abone olabilirsiniz rahatlıkla.
    quote:

Orijinalden alıntı: kenes35

Hocam ücretsiz hiç mi yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ücretsiz kısmını kullanabileceğin en iyi kaynak Busuu.Belli kısımları kapalı olarak ücretsiz ayrıca İndirim sezonuna denk gelirsen 1 yıl için 80 tl e kadar düşebiliyor %50 indirime girdiği zaman.Şu an indirim kuponum var ve %35 indirim ile 100 TL...

Yeterlimi dersen ; !?!?!??!?!?!
    |
    |

Orijinalden alıntı: I need $

pm atan var mı hala ?
    quote:

Orijinalden alıntı: I need $

pm atan var mı hala ?

Attım bakalım ;)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    pm please...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    bir pm de ben alabilir miyim?
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.