Şimdi Ara

990XA UD3 + 6300 İŞLEMCİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Gigabyte Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÜRÜNLER 2. EL OLUP İŞLEMCİ VE ANAKART 400 TL DİR. RAM DE ALACAM DİYEN VARSA 1600 MHZ RAMLERDE AYRIYETEN SATILIR. ÜRÜNLER RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİDİR.PAZARLIK YOKTUR. YANINDA 8350 NİN FANI VERİLMEKTEDİR , HAVA SOĞUTMASI NORMAL OLAN Bİ SİSTEMDE YETERLİDİR.RAM DUAL RAM OLUP 2x4 ŞEKLİNDEDİR 150 TL DİYELİM RAM İÇİN. CL9 DUR.

arkadaşalr indirim mantıklı olduğu takdirde illaki yapılırda , zararına olan bi indirim nasıl yapılır bilmiyorum , şimdi ucuz bi sistem toplamak herkes ister ama dolar artmış şimdi ben bu parçaları uyguna satma sebebim zaten ilerde yeni bi işlemciye geçersemki onun yarı parasınuı çıkarabilmek , yoksa bu satıştan biz karmı ediyoz sanılıyor bilmem. 2. elde garantisi bitmemiş bi ürün daha çok eder , bazı uyanıklar 2 3 ay kala satarsakki öle yapanlar oluyor , oda garantisi bitmiş sayılır , 1 yıldan fazla olan ürüne daha fazla verilebilir. şu an 990xa anakart kaç para ise ben onun yarısı olarak fiyatlandırırım. garantisi biten ürün %50 oaranında bi düşüş olabilir , bu düşüş sonuçta yeni kura göre yapılır , sen benim eski aldığım fiyatı önüme koyamazsın , sistemde en çok yapılan bi yanlışta msi asus sapphire ekran kartalrını karşılaştırmanız , sapphire standart bi üretim yapıyor mesela msi ın kalitesinde bi üretimi yok , asus desen kaliteli fakat malesfki markasını çok pahalıya satıyor kanısındayım. en sevmediğim kişiler pazarlık sünnettir diyen kişilerdir , çünki bu toplumda dini okadar istismar eden tipler varki , bunun dışında en son ne olur diyen düzgün arkadaşalrımızda var ama zaten yazmışız pazarlık yoktur diye. pahalı sattığımızı düşünen varsa eğer bunu açıkca bu alanın altına yazar ve açıklamasını yapabilir. forum kuralları çerçevesinde her türlü yoruma açık olduğu yazmaktadır , ben bile bazen garantisi biittiyse ürünün fişyatı nın revize edilmesi gerektiğini yazar ve linkten fiyat gösteririm , ama verdiğiniz link eften püften bi web satış yeri olmamalı güvenilir bi site olmalıdır , kriter bunlar olmalı.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• resimler yok..
  • bu 2. defa atılmış yanlışlıkla diğer yerde resim var.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.