Şimdi Ara

%99 u müslüman denilen ülkede salgında artan fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
18
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> %99 u müslüman denilen ülkede salgında artan fiyatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5800 Mesaj
    şişli mecidiyeköy patates 1.99 dan 4.99 a çıkmış
    biber 5-6tl den 14-15tl ye çıkmış digerlerine bakamadım muhtemelen artmıştır onlarda

seralarmı kapandı hayır üretim tıkır tıkır işliyor

almancılara laf edenler gelip durumu izah etsinler bakın almanyada fiyatlar artmadı

bide süper güç olcaz die hayal kuranları var bunların önce bi kendi karnını doyur sonra süper güç olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Sen %1’lik müslüman olmayan ama ayak uydurmak için gibi gözüken kısma denk gelmişsin. Ehli sünnet yaşayanlarda bu dediklerin olmuyor.
    hayatımız boyunca hep o yüzde 1 lik kesme denk geldik mantar hocam :D

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Sen %1’lik müslüman olmayan ama ayak uydurmak için gibi gözüken kısma denk gelmişsin. Ehli sünnet yaşayanlarda bu dediklerin olmuyor.
    %1 değildir o, yüzde bir olsa duramazsın. %0,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 aslında. Hatta Türkiye'de 1 kişi var öyle o da bu arkadaşa denk gelmiş.
    |
    |
    zibidi gonzales

%1 benim galiba
    quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

%1 benim galiba
    kare ekranı kaça sation hocam bi fiyat dede anliak %1 misin %99 mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 23 Mart 2020; 18:29:26 >
    |
    |
    Okeanos_

|
    |
    Mantarın Başı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 56 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    Almak zorunda mısın? Alma. Hem para yok diyordunuz hem de çuvalla aldınız. Demek ki herkeste para varmış. Serbest piyasa, ilaç vs fiyat arttiranlardan hesabı sorulur o ayrı.

B M W

baba yorgun
  • Yarbay
    5800 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IbrahimAkca

Almak zorunda mısın? Alma. Hem para yok diyordunuz hem de çuvalla aldınız. Demek ki herkeste para varmış. Serbest piyasa, ilaç vs fiyat arttiranlardan hesabı sorulur o ayrı.
    alma diyen bir mantikla tartisamam fiyatlari heryerde arttirmislar birinden almasan digerinden alacaksin bak uzun uzun acikliyorum anlaman icin
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    ben esnaf olsam ben de aynısını yaparım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hedef2020

İyi bir şey olunca Atatürkün izinde aydınlık cumhuriyetçi Türkiye,kötü bir şey olunca %99 müslüman olan ülke oluyoruz.
    Çok ağır yobazların en çok ağzına doladığı dünyanın en aşağılık algı biçimi cümlesi. Yani Müslümanlık ile herhangi bir sahtekarlık arasında ilişki kurmak.

Bu ülkenin %99 u nun müslüman olduğuna dair hiç bir bilimsel çalışma yok keşke %100 ü öyle olsa.

Milyonlarca İslamın İmanın şartını en temel farzları vacipleri hatta gusül abdestini bilmeyen insan dolaşıyor ve sorsan Müslünanım diyor bunlar kendilerine. Dört işlem bilmeyen adamın Mühendisim demesi gibi bir şey. Bu insanlara İslam adına eğitim sisteminde verilen bilgi 3 sayfa bile değil.

Bu ülkenin %100 ü laik eğitim sistemi ile yetiştiriliyor 100 yıldır. Bu sistemden bir tane uluslararası bilim adamı çıksa sistemi ile övünen adamlar bu sistem ile yetişip de sahtekarlıkları yapanları hemen Müslümanlığa havale ediyor. Yani üzüm onlara sapı çöpü Müslümanlara ait oluyor nedense.

Hem İslamın hiç bir esasını eğitimde öğretmeyeceksin sonra faturayı da Müslümanlığa keseceksin. Yobaz, sarhoş yobaz olsa bundan utanır.

|
    |

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

bu ülkede ateistler allahtan daha çok korkuyor sanki biliyorum saçma bi cümle oldu ama
    Çünkü davranışı kafalarında yasak/haram olarak özdeşleştirmiyor, sadece vicdanen etik bulmadıklarından dolayı yapmıyorlar.

Hangi dine inandığı farketmeksizin, eğer birisi dini söylemini gözünüze sokuyorsa kaçın ondan, genelde cep doldurma derdinde oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onixo -- 25 Mart 2020; 18:19:22 >
    |
    |

|
    |

psn muratseber81
  • Çavuş
    63 Mesaj
    gerçek bir müslümana rastlayamadan ölcez galiba sdjfsfj

nerde bu gerçek müslimlerrr, nerdee?

nerde gerçek islam?
    |
    |
    belli ki yasal olarak fırsatçılığa müdahale, ceza, yasa yok

ver para cezasını, bakalım fırsatçılık yapan kalır mı?
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.